Sari la conținut

Africa Twin


cstelia
 Share

Postări Recomandate

sa ti traiasca...foarte bun pretzul parerea mea...ca africa tine la pretz indiferent de ani motorul e acelasi :D si la cate chestii ai pe ea.... :bounce: :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Dupa lupte seculare am reusit sa o si inmatriculez. Cel mai mult a durat "raspunsul de la Bucuresti" :laugh: adica verificarea prin Interpol ca nu e furata. Aleator cica, se verifica unele masini/motoare prin Interpol daca nu sunt furate, iar eu se pare ca am fost unul din VIP-urile selectate :laugh:

 

Anyway, TM 75 XRV :friends: asta ca sa continui traditia, un RD03 ce l-am vandut unui prieten il inmatriculasem cu TM 65 XRV...

 

Un mic upgrade, saua avea tapiteria cam obosita si era si arsa cu tigara intr-un loc. Asa ca am refacut-o in piele si asortata cu plasticaraia

post-30-1191754457_thumb.jpg

Am montat si varioscreen-ul. Desteapta inventie, nu mai imi da aerul in freza.

post-30-1191755324_thumb.jpg

 

Pe masura ce mai am noutati, voi posta aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

S-o stapanesti sanatos!

ma, nu se mai fac motoare ca pe vremuri ....

 

 

Motorul omulu e ff fain, in viitor ma bate gandu sa-mi iau si eu o Honditza Transalp, poate ma sfatuiesti care sint modelele cele mai bune, (stiu ca ai postat si pe alt topic si mi-a placut ce zici), ca si ani si nu numai...

 

Asfalt uscat!

 

--- Mesaj completat în 22 Mar 2008 19:18 -------------

La bord 21k km, total 65k km

 

 

Fain motoru', sa-l stapinesti sanatos, fara probleme, l-ai luat bine, km nu sint ff multi, imi place...poate in viitor imi iau si eu un Transalp, vreau sa fac niste ture prin tara si nu numai...

Bafta multa si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...