Sari la conținut

Honda Cbr 125 Vs. Honda Varadero 125


cbr vs varadero  

309 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 124
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...

nu mai vrei aprilia rs 125 2006 ? deci inseamna ca tre sa o iei de la capat si pe toate topicurile o sa spui ca iti iei cbr X(

 

Nu mai vreau dupa ce am auzit ce ii de capu' ei,nu o iau de la capat si nu spun pe toate topicurile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu intereseaza pe nimeni ce iti iei ...

bagator de seama mai esti...nu te simti ? :kick:

:crack: ce-a ajuns topicul meu. dupa ce ca l-ati dezgropat fara sa-i faceti autopsia mai faceti si atata off-topic... lasati-l sa se duca la fund (topicul) :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta nu-i offtopic?

mersi la fel ! :cheers:

sarbatori fericite :crack:

 

 

ok man. Lafel si tie :P defapt Sarbatori fericite tuturor. :lol:

 

 

:kick: ce-a ajuns topicul meu. dupa ce ca l-ati dezgropat fara sa-i faceti autopsia mai faceti si atata off-topic... lasati-l sa se duca la fund (topicul) :crack:

 

ma pis pe topicul tau...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: idiot.. :kick:

bai pulanasule , vezi cum vorbesti ca nu te-am jignit. Ai sange-n flashneta? Ti s-au umflat hormonii in tine? Du-te taica si foote un pechinez , poate mai scapi de cosuri .

Cum avea si unul semnatura: "Nu te pune cu prostii ,ca te aduc la nivelul lor si te bat prin experienta"

Hai jet parasitule...

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai pulanasule , vezi cum vorbesti ca nu te-am jignit. Ai sange-n flashneta? Ti s-au umflat hormonii in tine? Du-te taica si foote un pechinez , poate mai scapi de cosuri .

Cum avea si unul semnatura: "Nu te pune cu prostii ,ca te aduc la nivelul lor si te bat prin experienta"

Hai jet parasitule...

:crack:

tu de unde ai mai aparut ma cioflingare ? :kick: du-te taica si fwte un pechinez ca vad ca tu ai cam multe cosuri :crack:

Editat de 69WRX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spre nedumerirea ta , m-am inregistrat ca membru dupa scurt timp dupa ce te-ai inregistrat si tu …asa ca nu mai manca cacao …daca ti-ai schimbat nickul nu inseamna ca ti-ai schimbat si mentalitatea…tot prost ai ramas.

Ma enerveaza(si nu-s singurul) putzoii astia care posteaza de-a-mpulea si care se caca atata pe ei ca au facut un topic ...

Asta-i ultimul post aici , ca n-am chef sa ma cert cu prostii ... :rolleyes:

Sarbatori fericite

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da crezi ca ma intereseaza cand ti-ai facut tu cont ? puteai sa iti faci si cu 10 ani inainte sa fi aparut forumu ca tot ma doare in cot de tn...ce copil prost esti...mai penseazate ca ai sprancenele cam mari :rolleyes:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...