Sari la conținut

Honda Cbr 125 Vs. Honda Varadero 125


cbr vs varadero  

309 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Daca as fi fata, m-as feri de acest Reverse... Este o prostituata masculina, adica intretine relatii sexuale cu orice fata pe care-o prinde. Si este foarte dedicat meseriei !!! E d-ala... gigolo 800 $

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 124
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daca as fi fata, m-as feri de acest Reverse... Este o prostituata masculina, adica intretine relatii sexuale cu orice fata pe care-o prinde. Si este foarte dedicat meseriei !!! E d-ala... gigolo 800 $

daca as arata ca tine , s-ar ferii fetele de mine !!! :crack: :crack:

Shaule , nu cu orice fata...doar cu piese ,am un renume totusi ...nu poate orice schioapa sa se laude cu mine ... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca as arata ca tine , s-ar ferii fetele de mine !!! :crack: :crack:

Shaule , nu cu orice fata...doar cu piese ,am un renume totusi ...nu poate orice schioapa sa se laude cu mine ... :crack:

Maica-ta e atat de grasa incat atunci cand au prins-o la coltu strazii fumand marijuana i-au zis "hai, spargeti gasca" :crack: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maica-ta e atat de grasa incat atunci cand au prins-o la coltu strazii fumand marijuana i-au zis "hai, spargeti gasca" :crack: :crack: :crack:

A fost "yo Momma" pe MTV? greu cu tradusu ma trt`ule , dar daca vrei s-o dam in dastea ... maica-ta e asa grasa ca mi se infunda urechile cand ma urc pe ea :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost "yo Momma" pe MTV? greu cu tradusu ma trt`ule , dar daca vrei s-o dam in dastea ... maica-ta e asa grasa ca mi se infunda urechile cand ma urc pe ea :crack:

Buey manelistule, ia tradu in engleza ce am zis io? Nu prea ai cum ah? Asta e de la constanta, de la reisarii adevarati :crack:

 

Hai sa-ti zic alta: maica-ta e atat de urata incat atunci cand a vrut sa joace in Star Wars, regizorii nu i-au dat costum :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buey manelistule, ia tradu in engleza ce am zis io? Nu prea ai cum ah? Asta e de la constanta, de la reisarii adevarati :crack:

 

Hai sa-ti zic alta: maica-ta e atat de urata incat atunci cand a vrut sa joace in Star Wars, regizorii nu i-au dat costum :crack:

Yo momma so fat that she jumped into the air and got stuck ,alegeti voi a cui e mama

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

=)))))

 

mai stiu eu una buna : Yo momma is so fat that when she fell in love she broke it (probabil nu va prindeti din prima , majoritatea carora le-am zis asta nu s-au prins :| )

 

topicu asta deja trebuie pus la Off-Topic area si cu numele "Yo momma jokes".

Editat de frN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Am testat o Honda Vaardero de curand si merge ffff bine... :P si un cbr de 125 acum ceva vreme si eu avand 1.87 nu mi-a placut cum a mers mie plancandu-mi sa ma inclin cu genunchiul pe jos am simtit ca-mi fuge prea rau spatele... deci Varadero e cel mai tare motor la clasa 125 cu exceptia Yamaha R125

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hahahaha :P Doamne fereste, ROMANI PROSTI BAAAA !!!! Draga reisare, pt tine ce inseamna cu genunchiul pe jos ? Atunci cand nu stii sa te inclini, ratezi curba si te imprastii ? Te felicit, tu atingi cu ambii genunchi intr-un viraj, chiar si cu casca. 'gea !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hahahaha :P Doamne fereste, ROMANI PROSTI BAAAA !!!! Draga reisare, pt tine ce inseamna cu genunchiul pe jos ? Atunci cand nu stii sa te inclini, ratezi curba si te imprastii ? Te felicit, tu atingi cu ambii genunchi intr-un viraj, chiar si cu casca. 'gea !!!

N-ai cu cine ba, niste tarani :lol:) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am testat o Honda Vaardero de curand si merge ffff bine... :rock: si un cbr de 125 acum ceva vreme si eu avand 1.87 nu mi-a placut cum a mers mie plancandu-mi sa ma inclin cu genunchiul pe jos am simtit ca-mi fuge prea rau spatele... deci Varadero e cel mai tare motor la clasa 125 cu exceptia Yamaha R125

 

 

Auzi , scuze k te deranjez dar vad ca tu esti mai priceput in ale motociclismului . Nu cumva stii de unde mi-as putea cumpara un lant nou pentru un RS ? Cum ma inclin , mi se tot freaca lantu de asfalt , si coada putin , nu ma inclin prea tare asai ? Da tu esti profesionist , cum te lasi asa cu un CBR care are roata spate de 100 ? Astept niste sfaturi din partea ta . Si scuze inca odata de deranj . Sper sa ajung ca tine , esti cel mai tare .

 

 

:lol: :lol: :D :D Du-te baaaaaa , vezi`ti de treaba ta :D tu mare asta ... :P :laugh: Tine`o tot asa .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fara suparare dar pe tine si un rs50 te-ar arunca de pe el...stai cuminte si ca it sa raspund la intrebare asi merge pe CBR125 RR

 

 

pai de aia i se zice frodo , nu ? seamana cu ala din LOTR

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 1 month later...
cbr-ica......varadero ii prea mare pt motorasul ala din el

nu prea cred :rock:

ce rotile alea de bicicleta nu sunt cam mici pt motorasu ala asa "mic" de pe cbr? si in plus de asta daca esti mai solid gen 1 80 si 100 de kg arati penibil pe un cbr de 125... uitate la masurile unui transalp si a unui varadero si ai sa vezi ca transalpul are roata de pe fata mai mare si mai subtire...aia pe spate e aceeasi..doar ca la transalp sunt spitate

varadero de 125 nu prea seamana cu vara de 1000...e un mic transalp

Editat de miha_hoe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu prea cred :rock:

ce rotile alea de bicicleta nu sunt cam mici pt motorasu ala asa "mic" de pe cbr? si in plus de asta daca esti mai solid gen 1 80 si 100 de kg arati penibil pe un cbr de 125... uitate la masurile unui transalp si a unui varadero si ai sa vezi ca transalpul are roata de pe fata mai mare si mai subtire...aia pe spate e aceeasi..doar ca la transalp sunt spitate

varadero de 125 nu prea seamana cu vara de 1000...e un mic transalp

in privinta asta cred ca ai dreptate....dar daca daca esti mai mic ii numa :rock: cbri-ica....mai ales in oras

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...