Sari la conținut

Harley Modele 2008!


connex
 Share

Postări Recomandate

  • 3 months later...

singurul valabil mi se pare fatbob-ul, rocker-ul este diferit fata de ce a scos h.d-ul pana acum chit ca mie nu imi place dar ma bucur ca incep si ei sa gandeasca ''out of the box'' ca sa zic asa. imi pare rau ca nu se mai face in schimb 883R, aviz celora care au asa ceva, aveti acum motor de colectie!

 

 

cum nu se mai face 883? uita-te aici

http://www.harley-davidson.com/wcm/Content...mp;locale=de_DE

 

cred ca in USA nu se mai vinde dar in Europa da.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci din 2008 apare harley davidson rocker si rocker c. c-ul are mai mult crom si o sa mai smechera cu posibilitatea lungirii pt pasager. mie mi se pare bestiala. arata ca un hard-tail dar de fapt e soft-tail. ei zic ca are ciclistica mult imbunatatita, cica se apleaca pe viraj si chiar vireaza, nu cade. mai zic ei ca au facut comenzile mai usor de actionat si blah blah, motoreta nu stiu ce. lasand asta la o parte (doar nu vreti sa faceti liniute cu vreun r1) uitativa si voi cum poate sa arate!!! este sigur o motocicleta cu care te "arati" si "auzi" :rock:

 

Rocker.jpg

 

Rockerb.jpg

 

pretul... deh, cica o sa fie pe la 20,000 eurooooooo :friends: eu o sa incerc sa fac e dracul in patru (eventual sa renunt la visul meu de a avea o honda s2000 "impanata" pana pe la 400 de caluti) si sa imi iau asa ceva. pe negru. e o investitie la urma urmei. ziceti si voi ca eu nu mai am aer. ma ia cu tremurici cand ma gandesc cum ar fi o tura pi sentru calare pe dansa.

 

:friends:

Eu zic ca asta face cei 20 de mii de iepuroi fata de o S2000 care dupa mine e cam rasuflata deja(singurile masini care merita sa le ai e Ori Camaro SS ori un Charger modele din '69)!Iar eu daca a-si avea 20 de mi de iepuroi tot HD a-si avea sub poponeata!

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...

Americanii au lansat ieri, odata cu un nou model Buell, un V-ROD destul de schimbat, mai puternic si mai musculos, din punctul meu de vedere chiar inspirat parca putin de noul V-Max. Nu stiu cati fani V-Rod sunt pe aici dar mie asta mi se pare cel mai reusit din seria VRSC :unsure:

 

 

 

http://www.motoflash.ro/stiri/modele-noi/u...rod_muscle.html

post-11474-1216776200_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parerea mea e ca V-rod nu mai e harley.... nu mai e traditia ..........e doar parerea mea

numai bine

 

parerea ta, este si parerea mea si mai cunosc cativa ca noi...................numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

what ever.................

apropo era doar parerea mea ......

garantez eu k un pasionat de harley nu isi ia V-ROD .......

urmeaza doar sa schimbe stema si gata cu harley...........

numai bine si spor la distrugerea traditiei(pt cine se simte si ajuta la distrugere)

Editat de custom_4_ever
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Americanii au lansat ieri, odata cu un nou model Buell, un V-ROD destul de schimbat, mai puternic si mai musculos, din punctul meu de vedere chiar inspirat parca putin de noul V-Max. Nu stiu cati fani V-Rod sunt pe aici dar mie asta mi se pare cel mai reusit din seria VRSC :)

 

 

 

http://www.motoflash.ro/stiri/modele-noi/u...rod_muscle.html

 

 

Ce-au facut astia ma, mi-au copiat aripa spate cu semnalele sub ea? Aveam eu o presimtire de m-am bagat iar la modificari :unsure: Ce hoti dom'le, ce sa fac sa-i dau un judecata?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...