Sari la conținut

Pt Cine Are Chef De Plimbari Si Nu Are Cu Cine....


noro
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Are cineva un motor de imprumut?? macar un scuter.. :what:

 

..ca-mi vine sa ma :ok: :kiss:

 

 

ach, nu omule, mai bn pasager decat pe scooter :D mai dev cand am fost la garaj, am dat o tura de bloc cu-n scooter, aiurea rau :eek: as aca... vezi si tu ce gajica te ia pasager. doar daca ai fost cuminte ;)

 

--- Mesaj completat în 09 Feb 2008 18:34 -------------
*asa ca*

 

--- Mesaj completat în 09 Feb 2008 18:37 -------------

Bun un incepator. :kiss: Eu am frane noi si chopperasul meu nu se da cu 200+. Ne lasati pe noi in urma. :rock:

 

stai linistita... daca megem doar pan' la han, se va merge incet. mai devreme era vant destul de urat.

 

P.S. aduc pozarul meu :moto: am scos tot uleiul din el, i-am cumparat card nou caci ala s'a f****. ce ma enerveaza e ca s'au f**** si toate pozele ... alea cu porcu... :kiss: acum face poele super bine, cum spunea si Adie, merge ca uns :moto:

 

--- Mesaj completat în 09 Feb 2008 18:39 -------------
*poze* nush ce am azi, incurc literele, pun spatiu unde nu trebuie .... de la suza mi se trage, n'am mai mers de cateva zile cu ea :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ach, nu omule, mai bn pasager decat pe scooter :kiss: mai dev cand am fost la garaj, am dat o tura de bloc cu-n scooter, aiurea rau :kiss: as aca... vezi si tu ce gajica te ia pasager. doar daca ai fost cuminte :kiss:

Moama, la cum imi arde buza, m-ar incanta si un scuter ceva de speriat!! :eek: Macar maine, pana la facultate si o plimbarica scurta prin oras, sa-mi aduc aminte de "tineretzuri".. :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci eu vin cu fratiorul Jhon pasagera. Merci :what:

Iau si eu aparatul...sper sa imi iau si baterii :kiss: ca sa nu ziceti ca sunt blonda.

 

Bai Horia sa iti vad si eu bebeul ca nu l-am vazut in varianta asta noua :eek: :kiss:

 

Vlad sper sa nu lipsesti! :ok: tre sa facem poze :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ninge, au aratat la stiri!

 

eu nu ma mai uit la stiri la meteo. m'am jurat asta toamna, cand am renuntat in ultima clipa sa merg cu moto la tara ... au zis ca sun ploi, coduri portocalii asa ca am mers cu masina. si de unde atata p*** ca era un un soare si 14 grade, de ma zgariam pe ochi :what:

iar de faza cu ninsoare acolo, acum am vb cu cineva de acolo, stiu sigur ca a nins putin. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haideti ma copii ca zici ca mergem la taiere ca mieii,daca ninge daca vine taifunu sau vreun alt cataclism ne intoarcem inapoi si bem o ciocolata calda intr-un OMV,big deal,va stiam mai curajosi ce draq :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haideti ma copii ca zici ca mergem la taiere ca mieii,daca ninge daca vine taifunu sau vreun alt cataclism ne intoarcem inapoi si bem o ciocolata calda intr-un OMV,big deal,va stiam mai curajosi ce draq :kiss:

 

 

:kiss: :what:

nu ne obliga nimeni sa mergem pana la capat daca nu vor fii conditii, insa pana atunci renuntati la smiorcaieli :kiss:

 

acum am ajuns acasa cu motoru, ora 2:00, cu o singura perche de pantaloni si nu mi-a fost frig, asfaltul e rece dar pare ok, asa ca ne vedem maine la Arc(adik azi :ok: )! :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai mei au plecat spre Rm Valcea si incolo ninge. Pe de alta parte, venind de la Paw la 3.00 a.m., incepuse sa fulguiasca. Grija mare, copii! Have fun si sa faceti poze, sa-i aduceti si lu' mamaie un coltz de plimbare!. :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...