Sari la conținut

Pt Cine Are Chef De Plimbari Si Nu Are Cu Cine....


noro
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu macar spr ca oana imi va lasa berea ei.

 

 

ti-o las ca sunt pe antibiotice. Si din fericire pt tine, voi fi si muta, deoarece amigdalele sunt cat 2 mingi de tenis.

Sper ca avem caldura si/sau paturi de invelit... :crack: ...daca nu, va trebui sa ma imbat pla...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata si eu cu bagajul. culcarea oameni buni ca maine petrecem :crack:

ce culcare ma?io la 3 dimineata invatam daca iti vine sa crezi....da am luat examenu cu brio, motiv de liniste de sarbatori :crack: mi-am facut si traista, si sunt pregatit de caterincoteca :crack:

 

@noro: ma, nu stiu unde sa mai bag resouri si prelungitoare, da chitara si prezervativele nu le uit :crack: voi cantati, ca eu acompaniez doar daca e nevoie...sunt ragusit de la raceala :crack:

 

PS: daca bagam resouri, niste litza e obligatoriu in caz ca sar sigurantele, sa nu o belim pe intuneric :crack:

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ete litza...

aduc eu niste cuie... pe post de sigurante. Asa vom avea incalzire prin pereti... in locurile pe unde trec fire :crack:

 

 

ce culcare ma?io la 3 dimineata invatam daca iti vine sa crezi....da am luat examenu cu brio, motiv de liniste de sarbatori :crack: mi-am facut si traista, si sunt pregatit de caterincoteca :crack:

 

@noro: ma, nu stiu unde sa mai bag resouri si prelungitoare, da chitara si prezervativele nu le uit :crack: voi cantati, ca eu acompaniez doar daca e nevoie...sunt ragusit de la raceala :crack:

 

PS: daca bagam resouri, niste litza e obligatoriu in caz ca sar sigurantele, sa nu o belim pe intuneric :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost betoooooooooooooooooooooooooon!!!!! Pozele maine, ca acum tre sa fac si io ca omul un nani, ca mamaie e batrana si nu mai poate.... :crack:

 

 

Voooooo-miiiiiiiiiiiiit! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super distractie, am iesit in sfarsit din rutina de zi cu zi...a fost super vorba lu kali :crack:

O sa scot si eu pozele imediat si o sa pun si aici cateva :crack:

 

ps: va rog sa nu pomeniti de nimic ce poate arde :crack: ca s-ar putea sa ramaneti fara :crack: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dap super distractie....piromaneala este in floare....si bautura la maxim....ca sa nu mai zicem de petrecere.......mda a fosstttttttttttt superrrrrrrr.....

 

ps 1. : mai vrea camitzu (nebunik@) vin... :)

ps 2. : aaa..da si am uitat sa spun au fost niste conditii..naspaaaa rau ..aiurea, cam nasol...ce draq am cautat acolo...... :P ;) ...bai ca sa va spun lenea e in floare sa bagi 1-2 lemne in foc...ca am inteles ca se vb aiurea ca a fost naspa party-ul...asta e vorbeste gura fara ei...bafta :crack:

 

Super distractie, am iesit in sfarsit din rutina de zi cu zi...a fost super vorba lu kali :)

O sa scot si eu pozele imediat si o sa pun si aici cateva :crack:

 

ps: va rog sa nu pomeniti de nimic ce poate arde :crack: ca s-ar putea sa ramaneti fara :D :D :hug:

 

hahahah avetzi grija...ca ardem casa...tot ce prindem...deja am inceput focul in mijlocul sufrageriei :crack: :crack:

Gura ma ca deja incep sa ma zgarii pe ochi :crack:

 

pai ar trebui sa te cam zgarii tare... iti dam si noi unghiute.... :P :crack:

Editat de NeBuN@Ke
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

First things first:

 

 

1. Mii de multumiri lui noro, care ne-a pus la dispozitie (acelora carora ne face placere) o distractie de acest gen, "wild", fara corsetul "fitzelor" sau al "Capsei". :crack:

 

 

2. Atmosfera a fost superfaina, am invatat cu totii destul de multe lucruri, atat despre noi, cat si despre ceilalti. Cred ca putem constitui o "celula de criza" care sa dea cu "repetir" la actiuni de genul asta :crack: :crack:

 

 

3. "Escapada" de 5 zile a inclus si o dupa-amiaza petrecuta in Sibiu, ocazie cu care HondaXX a facut pe ghidul, iar noaptea a petrecut alaturi de noi, langa focul de tabara.

 

 

Acest Revelion prelungit a iesit cum nu-mi imaginam in cele mai salbatice vise ca ar putea fi. :crack: :crack: A fost petrecere in adevaratul sens al cuvantului, iar lucrurile simple, cele care ar trebui sa ne defineasca, au fost "la ele acasa" in tot acest interval.

 

 

 

Viata este simpla, noi avem tendinta sa o complicam. Viata este frumoasa, noi ne-o uratim.

 

 

PS: Kiki e ok, s-a bucurat sa ma vada, s-a urcat pe mine imediat. Maine merg cu el la doctor.

 

 

Si acum... :crack:

 

post-2978-1199311423_thumb.jpg

 

post-2978-1199311435_thumb.jpg

 

post-2978-1199311444_thumb.jpg

 

post-2978-1199311458_thumb.jpg

 

post-2978-1199311468_thumb.jpg

 

post-2978-1199311478_thumb.jpg

 

post-2978-1199311489_thumb.jpg

 

post-2978-1199311500_thumb.jpg

 

post-2978-1199311509_thumb.jpg

 

post-2978-1199311523_thumb.jpg

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

First things first:

1. Mii de multumiri lui noro, care ne-a pus la dispozitie (acelora carora ne face placere) o distractie de acest gen, "wild", fara corsetul "fitzelor" sau al "Capsei". :crack:

2. Atmosfera a fost superfaina, am invatat cu totii destul de multe lucruri, atat despre noi, cat si despre ceilalti. Cred ca putem constitui o "celula de criza" care sa dea cu "repetir" la actiuni de genul asta :crack: :crack:

3. "Escapada" de 5 zile a inclus si o dupa-amiaza petrecuta in Sibiu, ocazie cu care HondaXX a facut pe ghidul, iar noaptea a petrecut alaturi de noi, langa focul de tabara.

Acest Revelion prelungit a iesit cum nu-mi imaginam in cele mai salbatice vise ca ar putea fi. :crack: :crack: A fost petrecere in adevaratul sens al cuvantului, iar lucrurile simple, cele care ar trebui sa ne defineasca, au fost "la ele acasa" in tot acest interval.

Viata este simpla, noi avem tendinta sa o complicam. Viata este frumoasa, noi ne-o uratim.

PS: Kiki e ok, s-a bucurat sa ma vada, s-a urcat pe mine imediat. Maine merg cu el la doctor.

Si acum... :crack:

 

post-2978-1199311423_thumb.jpg

 

post-2978-1199311435_thumb.jpg

 

post-2978-1199311444_thumb.jpg

 

post-2978-1199311458_thumb.jpg

 

post-2978-1199311468_thumb.jpg

 

post-2978-1199311478_thumb.jpg

 

post-2978-1199311489_thumb.jpg

 

post-2978-1199311500_thumb.jpg

 

post-2978-1199311509_thumb.jpg

 

post-2978-1199311523_thumb.jpg

 

 

bine spus.... :crack: :) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: app, facem si noi un refill ??? :crack:

 

@ Kali, iit multumim ca ti-a placut cu nou:) suntem cu totii fericiti pt ca a iesit super bine acest rev :crack: :crack:

 

--- Mesaj completat în 03 Jan 2008 00:38 -------------
* noi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...