Sari la conținut

Breaza Bikers' Fest 2007 - Part Ii


Stephon
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 216
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

vin eu : Fagaras-alba iulia -cluj -baia mare - iasi -bucuresti - ploiesti - capina - breaza.na.... :D

 

 

Daca vremea nu ti-a schimbat traseul si crezi ca ai rabdare sa mergi cu un enduro-touring, putem pleca impreuna din Iasi.

Editat de shosetutzz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ete poponeata!

 

io nu vreau sa ma murez pe druuuummmm... :bounce:

 

n-am scris io poponeata!

 

iti iei budigaii waterproof peste poponeata aia de care ziceai :D :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ajutor !

 

salutare kamarazi . am o mica problema . nu am reusit sa fac rost de cort , asa incit ma confrunt cu problema de a dormi la breaza sub cerul liber . nu ar fi mare chestie , am mai facut'o insa am imbatrinit , oasele mi's betegite :D)) . asa ca intrebarea si rugamintea mea este urmatoarea : are cineva vreun loc in cort sau este dispus sa imparta cu mine o camera la una dintre pensiunile din apropiere ? < nu de alta , da' nici camere nu am mai gasit > . recompensa : Beri , loc pe motor la parada sau/si o plimbare prin imprejurimi . nu sforai , nu trag partzuri :bounce:) . Cineva interesat ? astept raspuns aici sau la mihaiberariu@gmail.com . sa ne vedem cu bine , by

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru CAZARE am intrebat acum la comarnic la Vila Orhideea si au locuri libere . Sa stitzi ca distantza este cam aceeiasi ca pina in Breaza fata de locul de distractzie . Daca va intereseaza sunatzi la numarul de tel 0722237145-Rosca Eugen.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai simplu de ajuns la locul de intilnire este de a intra spre Breaza din Comarnic. Astfel daca venitzi dinspre Ploiesti trecetzi de prima intrare spre Breaza, mergetzi pina la intrare in Comarnic si imediat ce atzi trecut de indicatorul pe care scrie ca atzi intrat in comarnic facetzi stinga peste prahova si mergetzi aproximativ 5-600 de metri unde vetzi vedea indicator spre Talea in partea dreapta (si banerul care spune Stefan ca il va pune ), dupa care avetzi de urcat aprox 1 km prin serpetine asfalatate si vetzi ajunge la locul stabilit.

Pentru cei care vin dinspre Brasov trecetzi de Rompetrolul din Comarnic si facetzi dreapta la aprox 300 de metri si trecetzi peste Prahova dupa care urmatz ruta de mai sus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine mai vrea sa plece sambata din Bucuresti, s-a facut un grup (deja suntem vreo 5) care ne intalnim la Arc sambata la 9 dimineata.

Va asteptam

 

hai mai devreme..... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai mai devreme..... :D

 

 

E PREA BINE 9. i'll be there...

si daca plouaaaaa???? :bounce:

 

care-mi da si mie maine seara un lant sa leg un motor de gard? :moto::D:D

il inapoiez la breaza...

Editat de nuka
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Echipament de ploaie...Totusi,mergem spre munte...oricand poa' sa ploua.

Inca nu m-am decis,daca Breaza sau Mare. Breaza-frumos,atmosfera tzeiss (Stephon :bounce: )-Mare..sfirsit de sezon...Grea alegere! Cred c-o sa fie in functie de vreme. Cald,frumos,apa marii calda-Vama Veche! Vreme asa-si-asa,Breaza ,here I come! Ha,ha,nici anu' trecut n-am venit cu motoru'meu...Nici anu' asta! Da' pe alta,fatza de atunci...Si fara catzel :D ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti...se pare ca vremea(pana acum) tine cu noi, de fapt...ne rasfata! In Breaza este soare si cerul...lacrima! :D

 

Corturile mari incep sa fie montate, pensiunile au inceput sa fie ocupate! Totul merge conform planurilor! :bounce:

 

Va asteptam

post-4849-1188470653_thumb.jpg

post-4849-1188470694_thumb.jpg

post-4849-1188470758_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu frate da am vecini tampiti si mi-i frica...

ranga??? vine rangaaa???? at laast, my old true love....

Merci frumos! (dar)

Vin insotit! :bounce: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da,da,da :D ...Cupluri libertine,relatii deschise,chestii :D ...Va dau imprumut cortul meu mare,cu 2 dormitoare si sufragerie.Inchideti veranda si nu va mai vede nimeni cum va plimbati dintr-un dormitor in celalalt...E,tot cortu' are 11,5 kg :) ...Da' nu-l carati cu carca,nu?

 

--- Mesaj completat în 30 Aug 2007 14:53 -------------

Si eu!!! Tocmai de-aia!!!! :bounce: :moto: :hug:

 

Hmmmm...Banana aia parca-ar mima ceva :D ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da,da,da :hug: ...Cupluri libertine,relatii deschise,chestii :) ...Va dau imprumut cortul meu mare,cu 2 dormitoare si sufragerie.Inchideti veranda si nu va mai vede nimeni cum va plimbati dintr-un dormitor in celalalt...E,tot cortu' are 11,5 kg :moto: ...Da' nu-l carati cu carca,nu?

 

<small>--- Mesaj completat în 30 Aug 2007 14:53 -------------</small><br/>

 

Hmmmm...Banana aia parca-ar mima ceva :D ...

si uiti pda-ul dat pe filmare agatat de tavan :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti...se pare ca vremea(pana acum) tine cu noi, de fapt...ne rasfata! In Breaza este soare si cerul...lacrima! :moto:

 

Corturile mari incep sa fie montate, pensiunile au inceput sa fie ocupate! Totul merge conform planurilor! :hug:

 

Va asteptam

 

frumos tractor.... :D :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...