Sari la conținut

Enduristi Din Cluj


Vlad S
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cred ca am fost si eu la tura asta.

 

Nu la iesirea asta v-am intalnit prin padure? Ca prea imi pare cunoscut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...imi cer scuze pentru traseu daca a fost putin cam greu, promit ca data viitoare sa fie ceva mai lejer...de cateva ori uitam ca sint cu voi si ma apucau nebuniile ..scuze inca odata..

 

 

Io numa acuma am apucat sa citesc postu asta... Nu o fost greu traseul! Pe nici o bucata nu o fost de netrecut. Daca o venit Adi cu Dominator cu caiuciuc si uzat si dual, nu de enduro, se putea veni. Poate in unele locuri cu adventure-ul din cauza cauciucurilor trebuia ocolit, dar nu era imposibil :laugh:

 

Haha, ce tari pozele!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Enduristilor, ce capra recomandati care sa fie atat usoara, cat si destul de puternica pt un incepator in enduro ? Sa fie potrivit pt trasele mai grele, dar nu-mi trebe nici cross. Sa se poate inmatricula. Si binenteles sa fie ieftin si usor de intretinut. Stiu de suzuki dr 350, yamaha dt 125 , ce alte modele ar fii din clasa respectiva (io nu prea cunosc modelele din aceasta ramura a motociclismului....).

 

PS: cat va consuma la un traseu mai soft si la unu mai hard, in comparatie cu consumul pe strada?

 

MS :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pepsi, baga un topic la Coltul Enduristilor -> Vreau si eu enduro. Motoare sunt multe, dar alegerea depinde si de caractersticile tale fizice (cat esti de mare/greu, si puternic).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare din nou.Duminica!Cine se "inscrie" pentru o tura?In Faget pot ajunge eu cel mai usor,motocicleta fiind in Tureni iar nu e inmatriculata.Deci,anuntati-va.Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..azi am iesit..dar sa mers pe munte ..din pacate fara poze..nu era timp de asa ceva ,vremea nu a tinut cu noi in sensul ca a plouat dar a fost bestial de tare..noroaie, baltoace de intra jumate motorul si restul pe data viitoare cine mai doreste cine mai pofteste e bine venit..

..o sa anunt data ce vine..sau facut in medie undeva pe la 200 si ceva de km..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..azi am iesit..dar sa mers pe munte ..din pacate fara poze..nu era timp de asa ceva ,vremea nu a tinut cu noi in sensul ca a plouat dar a fost bestial de tare..noroaie, baltoace de intra jumate motorul si restul pe data viitoare cine mai doreste cine mai pofteste e bine venit..

..o sa anunt data ce vine..sau facut in medie undeva pe la 200 si ceva de km..

 

 

Pe unde ati fost?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..ho ho..am mers eu cel putin ca adi era deja pe traseu..faget, ciurila ,filea,filea de sus, sacel,valea ierii,urcat pana la dumitreasa, racatau si ne-am inotors somesul rece, gilau...a fost ff tare am avut tot ce ne-am dorit noroi pana in gat ,apa la fel..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nebunule! :lol:

 

Bine ca nu am fost si eu ....ca veneam pe jos acasa.

 

Poze de ce nu ai? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Piti.Suna perfecta tura ce ai facut-o acum.Daca se anunta ceva la sfarsit de saptamana,scrie aici sau da un telefon.Numai bine

PS:Cum o fost la socrii? :lol:

Editat de paul_ktm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nebunule! :lol:

 

Bine ca nu am fost si eu ....ca veneam pe jos acasa.

 

Poze de ce nu ai? :lol:

de poze nu am avut timp ca am mers ca doi nebuni...

 

Salut Piti.Suna perfecta tura ce ai facut-o acum.Daca se anunta ceva la sfarsit de saptamana,scrie aici sau da un telefon.Numai bine

PS:Cum o fost la socrii? :lol:

la socrii a fost bine dar abia am asteptat sa ajung acasa sa imi iau motorul si dupa... :lol:

 

..duminica o mica iesire?..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nimic! Ii trebe un cauciuc nou pe fata, ca alalalt o fatat..... atata, doar ca nu stiu daca apuca sa il schimbe pana maine.

 

Tu oricum ai examen asa ca nu ai vreme ;)

 

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...