Sari la conținut

Enduristi Din Cluj


Vlad S
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ce parere aveti despre yamaha tdm 850 voi enduristii? eu am speed...dar vreau so schimb pe una din aia?

 

 

Da, e un enduro-turing mare....mi-ar placea si mie asa ceva, dar mai degraba TDM 900 asta mai nou imi place cel mai mult, deocamdata n-am cross sau enduro sa ies pe coclauri, dar sper sa-mi iau incurand ceva de genu XT600, KLR 650, XL 600.... :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea ai avea ce sa faci cu TDM'u mai mult decat un offroad usurel. Probabil cel mai bun compromis intre strada si offroad va ramane pana la noi ordine LC4 ADV incaltat cu mt21 sau tck'uri si cu aripa sus. Vibreaza da ofera protectie la vant.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce parere aveti despre yamaha tdm 850 voi enduristii? eu am speed...dar vreau so schimb pe una din aia?

..e un motor cu ca re poti face maxim un drum forestier, la care sa nu ai fff mult bagaj in spate..

in rest e un adevarat touring ..depinde si ce vrei sa faci pana la urma..

 

..daca eu nu am timp sa ies se pare ca restul chiar someaza..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poi asa se pare. Oricum altii mai ies numai ca nu anunta pe nimeni (mai ales astia cu par lung si cu barba si cu motoare albastre :angryfire: ), plus de asta oricum eram putini in iesiri plus ca multi se multumesc cu forestiere.

 

Tu nu mai iesi, eu n-am cu ce, Schumy ar iesi dar n-are cu cine si tot asa.

 

Oricum cam toata activitatea pe forumul de Cluj e slaba in perioada asta. Mai la toamna om strange iarasi gasca.

 

 

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam asa mai Lucian si Piti, un intreg lant al slabiciunilor. Mi se uraste si mie sa ies tot singur. Adica cand is singur numa ma dau si dupa o ora jumate, 2, incep sa ma plictisesc. Lipseste putin faptul ca nu am cu cine sa fac o pauza de povesti sau sa ma aventurez in locuri noi :angryfire:

 

Domni mei daca iesit in weekend la enduro treceti prin Micesti si luati-ma si pe mine(Pitzi tu sti de unde) ca o sa fiu plecat acolo pana duminica sau dati un telefon, ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Din asta sa inteleg ca esti prea bun si nu mai iesi cu noi astia care nu au participat la vreo etapa....sau ce? :baldy:

:blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...mai are mult de munca daca vrea sa continue, crede-ma ca nu e asa usor cum pare pe filmare mai ales ca ai tras

cateva ture inainte...si trebuie sa te concentrezi la cursa ,cum sa te ti bine in sa si cum sa faci sa nu te ajunga restul

concurentilor din urma si tu pe cei din fata ta..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ideea e sa te distrezi. performanta vine daca o faci cu placere. succes in continuare si nu uita: cand dai de situatii ciudata trage de gaz;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noah fratilor ne auzim in 2 saptamani. Piti sper ca pana atunci rezolvi problema cu pompa de apa sa facem niste iesiri beton, ca iara am facut o scurta pauza.

 

 

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...