Sari la conținut

Enduristi Din Cluj


Vlad S
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cica le-o cumparat direct surubarite.

O sa-ti zica el mai exact maine.

 

Da, am vrut sa raspund ieri dar era crapat forumu si dupa aia am uitat. Pai e ala din mijloc din poza aia al meu si asa l-am cumparat. Daca vreti imi scrieti PM si va dau datele de contact ale celui care le face.

 

Cu polizatul tobei si a basculei cunosc problema, stai linistit, o sa testez inainte sa vad daca atinge. Daca da, le iau la flex, daca nu, le las asa, ca oricum se mai tocesc.

 

 

Deci nimeni, nimic? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

asta am inteles adi, dar sa ti cont ca tu ai si vasul de expansiune sub si daca sari,defapt nici nu trebuie sa sari ca de la denivelari s-ar putea sa ai probleme eu te sfatuisc sa le tai mai bine... :laugh: cele bune prietene..

 

schumy asteptam noua achizitie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc :(

 

Unde-i primavara aia cu permisu? :o

 

 

pai lasa ca primavara vine, vine si permisu ,noi sa fim sanatosi ca de rest este timp ,frumos motor numa bun pt ce vrei sa faci ne vedem calare pe motoare gand ies ghiocei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Abia astept sa ma pot da cu ea nestingherit, sa dau un tur pe la tarnita-marisel-belis-huedin si vad ca trage fata de DT :o Si abia astept si primele ture gen Padis :(

 

Pacat ca mai ii putin pana atunci. Da vara asta am liber la simtit bine ca vine un an greu. Acuma uratimi noroc cu Politia Romana ca sa nu mai trebuiasca sa dau inca o data examenul complet. Ar fi tare bine de ar fi numa poligonu....Problema nu ii legislatia(oricum trebe sa imi iau B'ul), ci faptul ca ar fi o idiotenie sa mai platesc inca o data scoala de sofer pt moto si sa fac fix aceasi legislatie si aceleasi cursuri in poligon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ma ca e simplu...stai cu curu pe carte 2 zile si il iei sigur...

 

Nu ii vorba de invatat pentru ca oricum trebuie sa dau si pentru B, deci tot o sa am parte de examenul de legislatie. Nu mi frica de el pentru ca asa cum l-am trecut o data, il mai trec de inca 100 de ori. Doar ca sa mai dau bani pe scoala de soferi pentru a invata ABSOLUT nimic in plus fata de ce am invatat de cand am pus prima oara mana pe o motocicleta si pana acum, nu mi se pare rezonabil. Cuki stiu ca tu erai instructor, cat costa acuma scoala? :o

 

Plus de asta mi se pare o aberatie. Diferenta dintre A1 si A ii de varsta si capacitate cilindrica. De ce nu se poate da doar un examen practic la 18 ani pe o motocicleta mai mare ca sa areti ca esti capabil? Si multe dintre scoli au atat pt A1 cat si pentru A o motocicleta de 125cc....asa ca....in fine

Traim intr-o gluma de tara...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...