Sari la conținut

Enduristi Din Cluj


Vlad S
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Weekendu asta cine iese (cu motoare de cross ma refer)? Sambata pe la 12 si Duminica tot asa. Dati un semn si eventual lasati un nr de tel sa putem discuta, dar in principiu acolo la traseul de cross dinainte de Salicea, la cruce, numa ca ora poate varia in functie de cat de naspa e prin padure pana acolo si ce idei ne vin :burnout:

[/quote

 

deocamdata asteptam vremuri mai bune...si apoi iesim aproape in fiecare weekend

Editat de poppy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc baietilor pentru rabdare.

Asteptam vremea buna,fara zapada(ca sa nu mai fiu nevoit sa fac ocolul clujului pe asfalt fiindca numai eu patinam pe pentile inzapezite)Ar mai fi varianta unui recipient cu apa in spate de 30 litri ca sa am si eu apasare pe roata din spate. :rolleyes:

 

Numai bine,

La urmatoarea

post-18460-1235919897_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc baietilor pentru rabdare.

Asteptam vremea buna,fara zapada(ca sa nu mai fiu nevoit sa fac ocolul clujului pe asfalt fiindca numai eu patinam pe pentile inzapezite)Ar mai fi varianta unui recipient cu apa in spate de 30 litri ca sa am si eu apasare pe roata din spate. :rolleyes:

 

Numai bine,

La urmatoarea

 

salut, dar unde ai disparut in Cheile Baciului? te-am asteptat sus si apoi am coborat dupa tine dar nu mai erai acolo..

nu e nevoie sa-ti pui 30 de litri de apa cu tine ca sa poti urca pantele acelea ca oricum tu aveai in plus la motor fata de noi cel putin 30 kg in plus; trebuie sa-ti verifici suspensia spate, poate un cauciuc nou si putina tehnica..

la urmatoarea

Editat de poppy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am coborat in Baciu si am venit pe asfalt pana in capat de donath unde m-am intalnit doar cu un rider din cei 3,cand mergeati acasa,si eu am luat la puricat dealul acela fara zapada sa mai invat motorul.

Cred ca o guma spate cu siguranta trebuie,ati vazut si voi ca pe zapada nu face nimic.Si daca nu ma impinge deloc,nici tactica nu pot invata

:rolleyes:

 

Daca mai iesiti,

0752.19.15.16

Editat de pasbogdan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De azi sunt si eu mandru posesor de categorie A. Abia astept sa ma dau cu Domi

FELICITARI SCHUMY !!!!!

Sa dea domnul sa nu o dai niciodata inapoi la politisti doar atunci cand trebe schimbat.

Trebuie sa facem o iesire undeva la o tura daca se face vremea buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi am avut o zi plina de zapada cu Bogdan..noi stiam ca mergem defapt la dans in sat ,sincer nu prea stiam ce ne asteapta a doua parte din drum dar pana la urma am scos-o la capat..am avut parte si de cateva trante si mici avarii la motociclete..dar a meritat si ne-am distrat.. :friends:

post-8583-1237033370_thumb.jpg

post-8583-1237033382_thumb.jpg

post-8583-1237033393_thumb.jpg

post-8583-1237033408_thumb.jpg

post-8583-1237033418_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te chemam. Numa ca nu cred ca o sa te poti baga chiar peste tot pe unde merge Pitzi si o sa mai fie mici ocoliri. Intreaba-l pe Ekkemu cum ii cu traseul clasei B de la endurocross :friends:

 

 

Salutare ! oare pot sa fac fatza la o ieshire cu un motorel mai mic ? 125 cc 2T ( nu-l am de mult timp asha ca experienta canci :lol: ) dar ma straduiesc :cheers:

post-46196-1237105456_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vei fi asteptat si unde nu te descurci vei fi indrumat pe ruta ocolitoare..deci poti veni linistit..gasim o cale buna pt fiecare..

 

 

Noh super ! cu ieshirile stau bine ; zilnic sunt pe motor (exceptzii rar ) IM : alexkidd_78 ( yahoo ) pentru o mai buna sincronizare ( practic in 30 minute ies un pic pana pe oashului la ceva livada ( prieteni vechi ) precizand ca prefer mai mult escaladari de enduro si nu super crossuri , excursii pe o zi sau mai multe inclusiv BURU / RACHIS ( avand si insotziitoare ) deci mai domol cu extra sariturile si decolari in neant

Editat de Alexander210378
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai nu mai vb atata si zburdati cu motoarele in teren ca sambata avem parte de vreme cat de cat buna ...asa spun duhurile :angry: http://romanian.wunderground.com/cgi-bin/f...EATHER&MR=1

sa ne vedem cu casca si ciubotele inglodate :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...