Sari la conținut

Io, de ce mai stau pe aici ?


Avent
 Share

Postări Recomandate

adevaru e ca nici acolo nu fug caini cu colaci in coada

dupa cum vezi are un VROD, orice motorist care se respecta si mai ales harley-ist nu si-ar cumpara un VROD :baldy:

las ca la anu plec si eu

sper

:laugh:

 

ps. era sa uit, la ei e mai rau ca la noi

uite-te catzi tre sa imparta un motor, 3 oameni

aici la noi e 1 motor la om sau in cel mai bun caz 2 oameni pe un motor

Editat de Smeagol
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu unul,printre multele defecte,am o calitate: nu cunosc sentimentul de "invidie".....ma intereseaza doar alegerile pe care le fac oamenii,si nu faptul ca "au"....

 

nici macar nu se spune cum ca ar fi motorul lui.

 

 

 

ps: v-road nu e printre favoritele mele....

B.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate omului chiar ii place v-road-ul.

Nu trebe sa ne placa noua(asta cred ca stiti si voi :hug: ) trebe sai placa lui, asa ca nu prea cred ca ma intereseaza pe mine daca la cineva ii place motoru meu,important e sa-mi placa mie.atat conteaza. :what:

Iar la faza :

ps. era sa uit, la ei e mai rau ca la noi

uite-te catzi tre sa imparta un motor, 3 oameni

aici la noi e 1 motor la om sau in cel mai bun caz 2 oameni pe un motor

daca ai glumit,e buna gluma,dar dca nu ai glumit :laugh:

 

bafta si drum uscatttttttttttttt :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ioi mah

revenitziva

normal ca e o gluma buna doar asa si am vrut sa iasa

black nu te stresa ca nu ma intere si nici nus invidios, daca imi place ceva si vreau destul de mult nu trebuie decat sa muncesc sa am, de ce dreq sa fiu invidios ???

chiar nu-mi place vrodu

chiar vreau sa ajung in state

si poate o sa vreau sa mai vin si inapoi

 

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ps: v-road nu e printre favoritele mele....

Nu e vorba de asta, e vorba de faptul ca V-rod are un pret destul de ridicat si tipul se pare ca a putut sa-l acopere in perioada in care a fost plecat. Cu banii astia iti puteai lua un HD adevarat, pe cand la noi mai greu... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...

Mi-au placut pozele foarte mult. Mi-ar fi placut sa fiu acolo.

Referitor la poza cu V-Roud-ul sunt de acord cu $ilver, nu conteaza atat de mult modelul motocicletei din poza ci conteaza faptul ca acea motocicleta costa destul de mult. Daca omului i-a placut acel model este liber sa il cumpere. Putea foarte bine sa isi cumpere alt model de Harley, dar ala i-a placut. Ideea este ca dupa ceva timp de stat acolo acel om si-a permis sa isi cumpere Harley, dar sa stiti ca este destul de adevarata si faza cum ca acolo nu umbla cainii cu covrigi in coada. Depinde de om si de pregatirea s-a. Am multe cunostinte care au plecat un U.S. si Canada. Unii o duc bine altii nu. Cunosc foarte bine doua famili...una este foarte bogata si o duce excelent, au o casa foarte mare cu gazon in fatza si cu piscina si gratar in spate, el conduce un jeep Lexus si are in garaj si un Harley Fat Boy (deh, a avut MZ si Simson omu la viata lui)...ceilalti o duc destul de rau, stau intr-un apartament si duc viata pe care o duceau si in Romanai...asa ca nu tot ce zboara se mananca, dar totusi...ceva, ceva se mai mananca... :ok:

 

Numa' bine! :birthday:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator AndreiRN

Realitatea locului si imaginea facuta din filme si vorbe intre prieteni este destul diferita. Oricum eu ma minunez ce preturi si salari aveti si totusi faceti sacrifici enorme pt motoarele dragi. Se pare ca pozele sunt facute in cartierul meu, Orange County si anual merg la Expo Moto. Pacat ca am filmat anul acesta ca era un chopper coborit dintre stele cu zeci de oameni incercind sa inteleaga constructia. Un produs al unei imaginati bogate.

Oricum ciini pe strada nu prea avem de loc ca ii prinde si covrigi calzi inca nu am gasit unde se fac.

Asa este, painea e mai buna in casa ta si asta unde alegi sa ti-o faci.

Ce dor mi se face cind plec pe undeva in lume citeva zile. Dor de cerul continuu senin, briza Pacificului, strazile mari si toate la locul lor cum trebuie.

:birthday:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si mai ti se face dor de o vorba buna in romaneste de cineva cu care sa poti schimba o parere la o bere o amintire sau pur si simplu un buna ziua si te mai trezesti dimineata si te intrebi unde pana si pe ce planeta esti si V stormu te priveste tacut si zice-n gindul lui..mars in tara ta daca nu-ti place libertatea si ar mai zice multe da nu apuca din cauza unuia ce incepe a-si descarca necazul... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si mai ti se face dor de o vorba buna in romaneste de cineva cu care sa poti schimba o parere la o bere o amintire sau pur si simplu un buna ziua si te mai trezesti dimineata si te intrebi unde pana si pe ce planeta esti si V stormu te priveste tacut si zice-n gindul lui..mars in tara ta daca nu-ti place libertatea si ar mai zice multe da nu apuca din cauza unuia ce incepe a-si descarca necazul... :crack:

211317[/snapback]

 

frumos spus meÂştere.

 

Dar sunt de acord cu RENEGADE Âşi AndreiRN, îmi trebuie doar o singură Âşansă, ceva bani, Âşi adio Romanica. Are cin' să stingă lumina, după ce plec.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator AndreiRN
frumos spus meÂştere.

 

Dar sunt de acord cu RENEGADE Âşi AndreiRN, îmi trebuie doar o singură Âşansă, ceva bani, Âşi adio Romanica. Are cin' să stingă lumina, după ce plec.

212535[/snapback]

Prea multe conditii. Tot ce este nevoie este vointa, sau mai bine zis nevoia de a face pasi. Am ajuns cu hainele pe mine si mainile in buzunar.

Dar ce motiv are cineva sa faca pasul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...