Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

hai mai terminati cu autostrazile

tocmai am venit di vacanta

dupa 5000k din care numai romania fara autostrada

asa ca nu mai vorbiti de lucruri sfinte

 

Auzi Nasule dupa ce ca de la o vreme esti inexistent pe forum mai faci si figuri!

Ia lamureste ma si pe cu o treaba: de unde ai luat tu semnalizatoarele albe fata pt busa si cat au costat?

 

Multumesc frumos, poate mi dai raspunsul intr-o saptamana! :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

din pacate am mult de munca si intru mai rar

semnalele sunt luate de la B&S si au costat cca 50 euro

dar nu mai recomand sa luati de la ei datorita termenului urias de livrare

poti sa iei de la elfworkshop din popesti livreaza in 2 saptamani max

succes si nu fiti suparati pe mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor celor care ma cunosc personal si nu numai,

 

Va rog, sa-mi dati de stire daca primiti ceva mailuri din partea mea... cu ceva linkuri ciudate. Se pare ca am deranjat pe cineva... undeva ... si cu ceva.

Asa ca daca aveti Placerea... :lol: dati-mi de veste... Mercy...

 

Apropo...Cum asa?!... :disappointed: unuia dintre cunoscuti, i-a atacat lista de yahoo mess... nu a avut computerul protejat de un antivirus fiabil si se pare ca i s-a instalat un virus de Yahoo mess care ii bantuie computerul.

De asemenea mess-ul de Yahoo a fost instalat din greseala intr-un Shared Folder... si acel cineva, a avut acces la el tot timpul, furandu-i mesaje si conversatii cu diferite persoane.

 

Nu uitati ... STOP FREE DOWNLOADS!... nimic nu e gratis in viata asta.

 

Cele Bune.

 

Ps: Asta face perte din capitolul " Curiozitatea a omorat pisica..." :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu cat ninge mai mult, cu-atat ni se face dor mai tare de ele... asa-i?! :disappointed:)

 

salutare all!

sunt nou pe-aici, posesor de busa de 6 luni, abia daca am apucat sa ma dau cu ea max 2 luni, e noua, e neagra :lol: si inainte de ea am mers pe o jawa de 3.1/2....

pot spune ca-s incepator, pentru ca nu am reusit sa merg mai mult de 1 an, asa ca n-o sa va suparati pe mine daca va mai intreb cate ceva despre frumusetea asta de motor...

prima problema pe care-am observat-o la ea e ca uneori nu face trecerea din viteza 1 in a 2-a... ori n-o nimeresc eu, ori dau drumu' prea rpd la ambreiaj...

si a doua.... mi-e frica tare sa ma-nclin la curbe.. :lol: cam iau virajele din ghidon...

m-a mancat si i-am pus xenoane pe ambele faze, iar uneori mi se reseta calculatorul, asa ca m-am speriat si le-am dat jos...

anyway... hai sa ne rugam cu totii sa vina naibii caldura mai repede ca mor de dorul ei!! si sa iesim si la o bere, sa ne cunoastem cu totii...

 

bye all si sa ne vedem cu bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit man.Nimeni nu s-a nascut invatat sau pe busa.Totul se invata din mers.Te asigur ca oamenii de pe acilea sunt oameni asezati cu toate cele la locul lor si vei gasi uneori mai mult decat ceea ce cauti.Sincer va spun ca tare as vrea in anul 2010 sa stau la un gratar ,un wisiki si o bere si multe povesti sau invers cu capitanul,Reaper-Bogdan,Nasu,Cucu.Toti te asigur ca sunt baieti faini si merita apelativul de domni.Asa ca sper ca 2010 sa fie anul Hayabusa!Sper sa pot spune macar odata-GENTLEMANS!START YOUR ENGINES!Valeu muica!It is sow loud!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc pentru primire! :* :disappointed:

sa termin eu constructiile in curte si va chem la mine pe toti, 40 de km de bucuresti, spre oltenita... drum asfaltat... facem acolo gratare si bem pana nu mai putem...

sper sa termin si atelierul pana la vara... mai vb...

apropos.. daca aveti masini si mergeti acum pe drumul bucuresti-oltenita, chiar la intrare in budesti, pe sensul celalalt, inapoi, spre bucuresti, e o mare groapa... si e chiar in curba...

:lol: s-avem grija de noi si de frumusetile noastre!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut BOA :disappointed:

Esteeeee ! Nu mai sunt ultimul venit !..sunt penultimul ! :lol: ..uelcam" frate ! dupa ceva timp se va inclina singura ( iti spune tot un incepator pe Busa )..Apropos de gropi, sunt ingrozit de ce gauri s-au facut in....gaurile deja existente !! Si cu conserva mi-e frica de ele..nici nu vreau sa ma gandesc cand vom iesi cu vacile !!!!! Bucurestiul e deja praf de la dezapezirea pooly ! Buc-Alexandria (E-70) care era ok pt mobra ( pe acolo circul f. des cu conserva acum..) si am mers pana pe 5 Dec. cu vaca, acum e varza pe portiuni de drum unde nici nu te astepti, ma gandesc ce probleme o sa am la primavara!!!!! Solutia? Drumuri afara din tara, cred . Astia se apuca sa repare drumuri in Iulie si le termina in..Octombrie ! ...sau ne luam toti enduroaice ?! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa traiesti si bun venit in club Man :lol:

 

E bine cand randurile se ingroasa :lol: ce sa zic in asteptarea primaveri... iarna blanda si fara evenimente.

 

Ne auzim peste vreo 2 saptamani cand ma intorc di Orange County :lol:

 

Daca am ocazia trec pe la OCC in Dulane sa le fac o vizita...

 

:disappointed: God Speed!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa traiesti si bun venit in club Man :lol:

 

E bine cand randurile se ingroasa :lol: ce sa zic in asteptarea primaveri... iarna blanda si fara evenimente.

 

Ne auzim peste vreo 2 saptamani cand ma intorc di Orange County :lol:

 

Daca am ocazia trec pe la OCC in Dulane sa le fac o vizita...

 

:disappointed: God Speed!

Mi se pare mie sau ne faci in ciuda capitane?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ai venit omule

nu te speria eu am impresia ca ia curbele prea aplecat ,am distrus o pereche de cizme

si da este o asemanare mare intre jawa si busa si anume franele slabe dupa cum zic unii nu dau nume :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit man.Nimeni nu s-a nascut invatat sau pe busa.Totul se invata din mers.Te asigur ca oamenii de pe acilea sunt oameni asezati cu toate cele la locul lor si vei gasi uneori mai mult decat ceea ce cauti.Sincer va spun ca tare as vrea in anul 2010 sa stau la un gratar ,un wisiki si o bere si multe povesti sau invers cu capitanul,Reaper-Bogdan,Nasu,Cucu.Toti te asigur ca sunt baieti faini si merita apelativul de domni.Asa ca sper ca 2010 sa fie anul Hayabusa!Sper sa pot spune macar odata-GENTLEMANS!START YOUR ENGINES!Valeu muica!It is sow loud!

Cum nu am mai intrat de ceva vreme pe-aici, cum m-ati uitat :disappointed:

Ne mobilizam si noi? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu cat ninge mai mult, cu-atat ni se face dor mai tare de ele... asa-i?! :lol: )

 

salutare all!

sunt nou pe-aici, posesor de busa de 6 luni, abia daca am apucat sa ma dau cu ea max 2 luni, e noua, e neagra :lol: si inainte de ea am mers pe o jawa de 3.1/2....

pot spune ca-s incepator, pentru ca nu am reusit sa merg mai mult de 1 an, asa ca n-o sa va suparati pe mine daca va mai intreb cate ceva despre frumusetea asta de motor...

prima problema pe care-am observat-o la ea e ca uneori nu face trecerea din viteza 1 in a 2-a... ori n-o nimeresc eu, ori dau drumu' prea rpd la ambreiaj...

si a doua.... mi-e frica tare sa ma-nclin la curbe.. :lol: cam iau virajele din ghidon...

m-a mancat si i-am pus xenoane pe ambele faze, iar uneori mi se reseta calculatorul, asa ca m-am speriat si le-am dat jos...

anyway... hai sa ne rugam cu totii sa vina naibii caldura mai repede ca mor de dorul ei!! si sa iesim si la o bere, sa ne cunoastem cu totii...

 

bye all si sa ne vedem cu bine!

 

 

OOO bine ai venit fratelo! Cred ca nu e nici o diferenta intre busa si iawa doar ca busa te face sa te dai jos flesca de pe ea (de emotie), cat despre inclinat baga o tura pin' la cheia si sa vezi ce o inclini pe toate partile si la iesire din curbe sa vezi ce tragi de ea ca duce bovina! :disappointed:

Mesaj completat

Sa traiesti si bun venit in club Man

 

E bine cand randurile se ingroasa ce sa zic in asteptarea primaveri... iarna blanda si fara evenimente.

 

Ne auzim peste vreo 2 saptamani cand ma intorc di Orange County

 

Daca am ocazia trec pe la OCC in Dulane sa le fac o vizita...

 

God Speed!

 

Capitane daca te duci pa la OCC roaga l tu te rog pe Paul senior sa mi faca si mie un semn pt busa din crom ca mie nu-mi mai raspunde la telefon sau o fi deranjat! :lol:

Mesaj completat

bine ai venit omule

nu te speria eu am impresia ca ia curbele prea aplecat ,am distrus o pereche de cizme

si da este o asemanare mare intre jawa si busa si anume franele slabe dupa cum zic unii nu dau nume

 

Nasule pai hai sa organizam ceva pe cheia sa ne predai si noua niste lectii!

Stii doar ca suntem baieti 'Garson" si fratele Boa, pai!

 

ASTEPTAM CU INTERES!

HELOU!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da super ideea cu 1MAI

cucule merg bucuros pe cheia si nu numai

dar eu cred ca nu prea sunt mai presus ca voi

si nici cel mai in masura sa predau ceva

cel mai bine este sa ne strangem cati mai multi si atunci chiar avem ce invata cu totii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ai venit omule

nu te speria eu am impresia ca ia curbele prea aplecat ,am distrus o pereche de cizme

si da este o asemanare mare intre jawa si busa si anume franele slabe dupa cum zic unii nu dau nume :lol:

 

bine ai venit!! si de la mine....

si..ar mai fi o asemanare nasule....au doua finale ambele... :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are vreunul saua modificata?Mi-am adus aminte ce m-a durut poponeata dupa 600 km cu busa si vreau sa fac ceva in acest sens.

 

Salutare,

 

Cauta si tu userul darian . Face niste modificari super la orice tip de sa.

 

Aduc tobe LeoVince de busa la super pret. Promo expira in cateva zile.

 

O zi buna tuturor,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa Pantera ca pin' la cheia poti sa ajungi lejer!

Si cu celalalt drum poti sa contabilizezi numai Tm Buc, restul e cancan!

 

Asfalt Uscat :lol:

Iooooi... Lasa ca mai vin cu un XX-ist...sau poate il convertesc la Hayabusism pana la primavara :lol:

Mesaj completat

nu te da lovita de pe acuma

Nu ma dau...ma gandeam numa' :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...