Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

Salutare,

 

In primul rand scuze ca ma bag si eu, dar cunosc cateva pesoane de pe forum de aici de la Busa si il citesc de fiecare data cand intru, forumul, pararea mea e ca prea mult haz si prea mult scandal se face pe aceasta tema. Ceea ce am concluzionat e ca va certati ca la usa cortului fara nici un sens. Cineva vrea sa ia mobra omului se duce o vede o ia daca ii convine daca nu, nu si gata . NU inteleg ce va certati va adresati cuvinte urate va amenintati reciproc.... pentru ce?

 

Santate.

 

Asfaltul uscat mai incolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Din punctul meu de vedere inchei aici acest subiect.Eu nu imi mai dau motorul si raman in continuare posesor de Hayabusa.Este un lucru mirific.Faptul ca acum ma duc la garaj sa ai dau o cheie ma face sa uit de toate.Cand am vazut prima busa in Sibiu in 1999-a lui Andy Fazekas- si eu aveam Jawa 350 ts nu visam macar la un standard de viata atat de bun.Acum ma pot bucura de asa ceva si sper ca toti ce-i ce isi doresc sa poata sa faca acest lucru.Pana atunci va indemn doar sa sperati si sa visati.Va doresc de pe acum sarbatori fericite.La noi deja ninge!Sa auzim de bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate nu o mai da si tu cu ALUMIL,faptul ca am facut poze acolo e pura intamplare,puteam sa le fac in fata la MALL si atunci credeai ca e noua?:scratch: Alumil astia sunt cu profile de aluminiu pt geam termopan,ce treaba are cu sudura?

Mesaj completat

 

 

 

Nu stiu cu ce drep vb. tu.Esti in pm un incepator care pana acum cateva luni a mers fara permis.Ce stii tu cu ce se mananca motociclismul?Nici macar nu faci diferenta intre bicicleta si motocicleta?Lasa-ne prietene si nu te mai baga in seama ca EMILIA asta nu e idol.

 

bai, rahat cu sida, sa lamurit cateva probleme:

 

1. sunt incepator, ar trebui sa vorbesti mai fumos cu mine ca incepatorii sunt targetul tau, nu? ca banuiesc ca nu ai pretentia sa o vinzi vreunui expert in domeniu.

 

2. tac'tu se dadea fara permis, nu eu. m-am urcat o singura data pe motor inainte sa imi iau plasticu', dar pe Amckart.

 

3. esti atat de idiot incat incep sa am o parere proasta despre mine ca te bag in seama

 

data viitoare cand vrei sa mi te adresezi te rog sa stai drept si sa saluti respectuos, agramatule!

Editat de Caniggia
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok,ok...Acum ca s-au ''rezolvat'' problemele ,hai sa ne mai destindem putin...Casca asta se numeste ''Icon SSR speed (cuvant urat) '' :laugh: Oare de ce as cumpara casca asta care arata asa(?) si are un nume pe masura? :laugh:

post-3768-1260645623_thumb.jpg

Editat de Reaper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi spune si mie cineva cum este cu PC 3?Am gasit si eu ceva.Stiam ca 99-00 are Cdi pe 16 biti,2001-2007 pe 32.Dar se pare ca exista pc3 pentru 99-00 si pentru 02-07altul,dar pentru 2001 nu este de niciun fel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din punctul meu de vedere inchei aici acest subiect.Eu nu imi mai dau motorul si raman in continuare posesor de Hayabusa.Este un lucru mirific.Faptul ca acum ma duc la garaj sa ai dau o cheie ma face sa uit de toate.Cand am vazut prima busa in Sibiu in 1999-a lui Andy Fazekas- si eu aveam Jawa 350 ts nu visam macar la un standard de viata atat de bun.Acum ma pot bucura de asa ceva si sper ca toti ce-i ce isi doresc sa poata sa faca acest lucru.Pana atunci va indemn doar sa sperati si sa visati.Va doresc de pe acum sarbatori fericite.La noi deja ninge!Sa auzim de bune!

 

a facut furori mari busa lu Andy pe la intruniri cred ca era unul dintre cele mai admirate motoare,am si eu o poza din cheile turzii 2002 sau 2003 :laugh:

oricum erau o gasca f tare pt vremurile acelea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok,ok...Acum ca s-au ''rezolvat'' problemele ,hai sa ne mai destindem putin...Casca asta se numeste ''Icon SSR speed (cuvant urat) '' :laugh: Oare de ce as cumpara casca asta care arata asa(?) si are un nume pe masura? :laugh:

 

Sal all, pai mai Reapere fiecare cu gustul lui!

Eu cred ca se gasesc doritori si pentru casca asta ca altfel nu o fabricau astia, cred ca au avut ei un feed-back de la doritori sau pareri........! Am mai vazut unele cu creste rosii, galbene / coarne :huh: ....etc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a facut furori mari busa lu Andy pe la intruniri cred ca era unul dintre cele mai admirate motoare,am si eu o poza din cheile turzii 2002 sau 2003 :laugh:

oricum erau o gasca f tare pt vremurile acelea

Daaaa. Si eu tot de motorul lui Andy m-am indragostit. :laugh: Prima busa pe care am vazut-o :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi spune si mie cineva cum este cu PC 3?Am gasit si eu ceva.Stiam ca 99-00 are Cdi pe 16 biti,2001-2007 pe 32.Dar se pare ca exista pc3 pentru 99-00 si pentru 02-07altul,dar pentru 2001 nu este de niciun fel.

cred ca cea mai simpla chestie e sa compari manualele de service intre ele<dar io n-am auzit de alte diferente decet cele care le-ai spus si tu 99-00 si 01-07> :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe langa diferentele de la calculator

mai sunt diferite si mufele

la a mea mufa este patrata iar la cele dupa 2001 mufa este rotunda

cel mai simplu da un tel la united motors

bafta

 

Salutare Nasule, esti scump la vedere!

Kelu a mai facut act de prezenta.....dar tu nu prea...! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sarbatori fericite tuturor ... tot ce va doritzi si sa ne vedem cu vacutele cu bine la anul care vine !!!!

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sarbatori fericite tuturor ... tot ce va doritzi si sa ne vedem cu vacutele cu bine la anul care vine !!!!

:D

aha, ai vrut sa fii primul cu urarile anul asta :laugh: aveti un "" LA MULTI ANI SI LA CATI MAI MULTI KM""" si din partea mea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vrea cineva la busa asa ceva? ddws.jpg

 

Un pret ?

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alooo

propietarii de buse e aproape ajunul craciunului

ce ati pus sub brad si pt motoarele voastre?<sau nu au fost cuminti? ;)

PS salutarii cucule :D si ma bucur pt joiana ca ramane la tine<e un motor deosebit>

Editat de kelu 265
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...