Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

alooo

propietarii de buse e aproape ajunul craciunului

ce ati pus sub brad si pt motoarele voastre?<sau nu au fost cuminti? :birthday:

PS salutarii cucule :birthday: si ma bucur pt joiana ca ramane la tine<e un motor deosebit>

 

Sal all, Kelu nu stii cat ma bucur ca a venit Mosu si nu tre sa o mai vand pe Joeana ca ma durea sefletul, ms!

 

si acum pentru toata lumea o urare:

Sanatate, bunastare, prosperitate, numai bucurii si realizarea (aproape) a tot ceea ce v-ati propus, asa sa ne ajute Dumnezeu! La multi ani!

 

cat despre intalnire

 

 

o parere

 

Cred ca ar trebui sa fixam data de pe acum!

 

Numa bine! (cum zice Morrisson) ;) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca esti de aceeasi parere cu mine, poate si altii!

Atunci pina o stabilim, prin vara se duc oamenii la mare sau in alta parte, se face septembrie si nu e timp si o sa ramana pe anul viitor.....cel putin poate reusim sa ne intalnim pina in 2012 ca atunci se termina calendarul mayas si cine stie pe unde o sa ne pastem vacile.......! :love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CAPITANE Sarbatori fericite si te asteptam la :love: ghin fiert ... nu bere rece :drink: sanatate tuturor si sa auzim de bine

La Multi Ani!

Mesaj completat

CAPITANE Sarbatori fericite si te asteptam la :) ghin fiert ... nu bere rece :) sanatate tuturor si sa auzim de bine

La Multi Ani!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

WOW! Am reusit in cateva zile sa termin de citit cele aproape 300 de pagini din topic-ul asta...WOW...! Nu cred ca gasesti in tot topic-ul asta 2% informatii utile despre motoreta asta! Numai aberatii, bascalie, mistocareala, "experti", nonsensuri...discutii fara o finalitate logica...numai atat cat sa te enerveze la culme! Dar,nu ma mai mira nimic la forumul asta! Ti-e si "frica" sa intrebi ceva, ca imediat se gasesc 2-3 "experti" sa te ia la misto, macar de ti-ar raspunde pana la urma! Asta e! Sper sa imi iau si eu la primavara o Hayabusa...asta gratie "utilelor informatii" gasite aici si review-urilor "excelente"! :love:)))) Just kidding!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI!!!!!!!!!!!

de acea ai avut rabdare sa citesti 300 de pagini ca nu a avut ce sa-ti capteze atentia

eu de exemplu am avut o problema cu busa mea pe la injectie

si cu ceva sfaturi de aici , cu ceva experienta personala am rezolvat problema

si am si spus cum am rezolvat problema

eu cosider pe cei de aici prietenii mei mai indepartati si ajut si eu cum pot pe toata lumea asa cum si eu am fost ajutat

cumpara busa si o sa vezi ca cei de aici vor fi langa tine si te vor ajuta cum pot ei mai bine

cu un sfat bun sau rau ,cu o informatie cu un pont de unde sa cumperi niste piese

succes in anul ce vine si te asteptam printre noi :love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI!!!!!!!!!!!

de acea ai avut rabdare sa citesti 300 de pagini ca nu a avut ce sa-ti capteze atentia

eu de exemplu am avut o problema cu busa mea pe la injectie

si cu ceva sfaturi de aici , cu ceva experienta personala am rezolvat problema

si am si spus cum am rezolvat problema

eu cosider pe cei de aici prietenii mei mai indepartati si ajut si eu cum pot pe toata lumea asa cum si eu am fost ajutat

cumpara busa si o sa vezi ca cei de aici vor fi langa tine si te vor ajuta cum pot ei mai bine

cu un sfat bun sau rau ,cu o informatie cu un pont de unde sa cumperi niste piese

succes in anul ce vine si te asteptam printre noi :love:

Multumesc pentru intentiile bune! La multi ani! si voua Sa ne vedem sanatosi la anu'! Pace!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, :)

 

N-am apucat sa va urez "Craciun fericit" dar un "An nou fericit!" tot o sa postez.

 

Deci... precum spuneam :love: Cele bune tuturor si un An Nou mai Bun decat cel care se apropie de sfarsit.

 

God Speed.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI!!!!!!!!!!!

de acea ai avut rabdare sa citesti 300 de pagini ca nu a avut ce sa-ti capteze atentia

eu de exemplu am avut o problema cu busa mea pe la injectie

si cu ceva sfaturi de aici , cu ceva experienta personala am rezolvat problema

si am si spus cum am rezolvat problema

eu cosider pe cei de aici prietenii mei mai indepartati si ajut si eu cum pot pe toata lumea asa cum si eu am fost ajutat

cumpara busa si o sa vezi ca cei de aici vor fi langa tine si te vor ajuta cum pot ei mai bine

cu un sfat bun sau rau ,cu o informatie cu un pont de unde sa cumperi niste piese

succes in anul ce vine si te asteptam printre noi :)

 

 

 

asa este Nasu are caracter Mare ca si Capitanu, Tng carora le multumesc pe anul 2009 pentru ajutorul oferit in repararea bovinei dar si ceilalti posesori numa' unu' si unu!

si cum bovina ramane la mine in grajd ii anunt pe aceasta cale ca tre sa ii facem o inspectie in 2010 pentru a o pregati de un test dino!

 

La multi ani si toate cele bune people! :love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

WOW! Am reusit in cateva zile sa termin de citit cele aproape 300 de pagini din topic-ul asta...WOW...! Nu cred ca gasesti in tot topic-ul asta 2% informatii utile despre motoreta asta! Numai aberatii, bascalie, mistocareala, "experti", nonsensuri...discutii fara o finalitate logica...numai atat cat sa te enerveze la culme! Dar,nu ma mai mira nimic la forumul asta! Ti-e si "frica" sa intrebi ceva, ca imediat se gasesc 2-3 "experti" sa te ia la misto, macar de ti-ar raspunde pana la urma! Asta e! Sper sa imi iau si eu la primavara o Hayabusa...asta gratie "utilelor informatii" gasite aici si review-urilor "excelente"! :))))) Just kidding!!!!

Daca nu ai gasit multe sfaturi utile despre probleme tehnice si rezolvarea lor, inseamna ca nu se strica ! :love:

Daca vrei defectiuni si suduri fisurate, cutii de viteza nashpa si altele intra pe topic Kawa zzr 14 si vezi acolo . :)

Pot sa-tzi dau un sfat din proprie experienta: si eu sunt nou posesor de Busa, si nou pe acest forum, dar in cateva luni am avut ocazia sa intalnesc oameni deosebiti pe acest topic (chiar daca nu ii cunosc personal ), prietenia si experienta impartasita cu acesti oameni depaseste limitele acestui forum. Imediat dai de Capitan care itzi spune ce sa faci cu nush ce senzor, dai de un Mac care iti aduce piea de care ai nevoie in timp record si la bani buni, dai de un Emylyo si de un Reaper deasemenea experimentati sau un Nasu&TNG&Cucubau gata sa te ajute cu un sfat bun....Se dau adrese de Mess, se schimba telefoane, si se fac intalniri cand se poate, asa ca nu numai pe acest topic se discuta de aceasta superba motoreta !!

Din sutele de topicuri de pe acest forum cred ca e singurul decent si de reala prietenie intre posesorii aceleias marca de moto, si asta inseamna ca oamenii astia sunt maturi, seriosi, decenti si de buna credinta. Nici nu ai idee cate poti invata de la ei ( si spun asta pt ca acum 3 luni nu prea stiam cu ce se mananca Busa, si acum ii pot face service-ul singur+multe altele....) daca vrei cu adevarat.

Ma felicit in fiecare minut pt alegerea facuta cu Busa, si deasemenea pt ca am reusit sa dau de acesti oameni pe acest forum, repet, chiar daca nu ne cunoastem personal.

As putea continua pana in 2010 :drink: cu "balariile" astea dar cred (sper)ca e de ajuns pt a te face sa-ti schimbi parerea.

LA MULTI ANI TUTUROR!! si sa ne vedem sanatosi in 2010

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Busa e busa si cu asta basta!

Cum spunea Emilio este o legenda!

Singura LEGENDA!

 

 

SI DESEARA LA ORA 00:00 O SA BEAU UN PAHAR DE SAMPANIE SI PENTRU EA CA NUMAI TREBUIE SA O VAND SI O SA-I CUMPAR CEVA FRUMOS!

 

am spus!

La multi ani la toata lumea si anul 2010 sa fie pentru toti cum vreau eu sa fie pentru mine! :love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La MULTI ANI! si toate cele bune....sa aveti parte numai de bucurie si fericire si cat mai multi km fara evenimente nedorite...si sa ne vedem sanatosi la o bere cand o da caldura!

 

 

banii mei!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani... si un an nou bun tuturor, cu mic cu mare...

 

Flacai... ca tot e iarna, pregatesc o comanda de consumabile din SUA, daca vrea cineva ceva ptr sfarsitul lui Martie sa faca bine si sa spuna pana pe la sfarsitul lunii asteia, ca in februarie sa pot sa-i dau drumul. Pe lista am cateceva... Placute frana, ceva bujii (de alea smechere Lamborghini design - fara catod descarcare cu arc electric), un DB Puig, ceva protectii de carbon ptr alternator, niste banda de iolatie termica ptr esapament, niste slidere ca tot sunt consumanile :love: treburi de astea.

 

Cele bune si Doamne Ajuta in noul An.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani... si un an nou bun tuturor, cu mic cu mare...

 

Flacai... ca tot e iarna, pregatesc o comanda de consumabile din SUA, daca vrea cineva ceva ptr sfarsitul lui Martie sa faca bine si sa spuna pana pe la sfarsitul lunii asteia, ca in februarie sa pot sa-i dau drumul. Pe lista am cateceva... Placute frana, ceva bujii (de alea smechere Lamborghini design - fara catod descarcare cu arc electric), un DB Puig, ceva protectii de carbon ptr alternator, niste banda de iolatie termica ptr esapament, niste slidere ca tot sunt consumanile :love: treburi de astea.

 

Cele bune si Doamne Ajuta in noul An.

 

vreau si eu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...