Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daca vremea e de partea noastra, ar fi o idee.

 

Stiu ca nu a trecut nici o saptamana de la ultima intrunire, dar mie imi zboara gandul la urmatoarea :grinbandit:

 

Asa ca incerc sa imi potolesc gandurile cu ceva cautari de locatii, cazari.

Si daca tot suntem in campanie electorala, ma gandeam sa supunem la voturi diverse locatii... propunerea mea ar fi Sambata de Sus / BV. Pentru cazare am gasit o varianta draguta (http://www.turistinfo.ro/sambata_de_sus/cazare-sambata_de_sus/pensiunea_emma-c294.html ) si ar mai fi cateva in zona (http://www.turistinfo.ro/sambata_de_sus/cazare-sambata_de_sus/pensiunea_nicodor-c9889.html)

 

Ar fi o idee, daca ramanem pe aceasta varianta, sa ne intalnim pe la sfarsit de iunie - inceput de iulie, sa putem sa facem si o plimbare pana la Balea cascada sau chiar pana la Balea lac.

 

Am ales aceasta locatie pentru ca este destul de central pozitionata, deci accesibila pentru toata lumea.

 

Astept parerile voastre. :cheers:

 

Incercam sa facem o intalnire maine in Piata Constitutiei? :unsure:

 

 

Daca vremea e de partea noastra, ar fi o idee.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai.. 2005 sa zicem minim, 2006 cred ca ar fi la limita banilor mei, de 2007 sigur nu am bani :D

Stiu ca este aceiasi motocicleta dar cu cat este mai noua e mai dintr-o bucata / km mai putini. (in principiu)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca regula asta e foarte valabila la buse!!!....nu sunt abuzate si tavalite asa rau ca SS-urile.

in principiu proprietarii sunt ceva mai maturi (macar in gandire :crack: )si fac touring cu ele iar altii le tin doar de trofeu, asa ca anul conteaza mai putin.

de exemplu eu am reusit sa gasesc un exemplar din 99 cu istorie service absolut completa la 4200 mile (6400km).

 

intr-adevar o mobra mai noua poate fi mai buna, dar eu zic sa te orientezi mai mult dupa starea in care se afla nu dupa anul de fabricatie.

 

o alegere care poate fi facuta e intre modelul vechi si modelul nou, adica minus sau plus 2008 !!

 

bafta!!

 

:cheers:

Editat de octavius
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ovidius a zis bine.Eu stiu moto din 2007 cu 60kkm,dar si moto 2001 cu 20kkm.Important este cum a fost intretinut motorul si cata atentie i s-a acordat.Sunt cateva buse bune pe la noi,dar si cateva praf.De regula cele praf au avut mai multi propietari sau au fost aduse de Tomina Trans Dau Tepe srl.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ovidius a zis bine.Eu stiu moto din 2007 cu 60kkm,dar si moto 2001 cu 20kkm.Important este cum a fost intretinut motorul si cata atentie i s-a acordat..

 

 

ai sa-mi dai cam trei miei..ca oi n-am....:bounce: ca ma intitulez octavian..si e a doua sau a treia oara cand ma botezi!!!!...

oricum...ma bucur ca-mi dai dreptate, emile!!!!

 

bafta...si sa ne vedem curand!!!

 

:cheers:

Editat de octavius
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai sa-mi dai cam trei miei..ca oi n-am....:bounce: ca ma intitulez octavian..si e a doua sau a treia oara cand ma botezi!!!!...

oricum...ma bucur ca-mi dai dreptate, emile!!!!

 

bafta...si sa ne vedem curand!!!

 

:cheers:

APROB SA SARIM CU MIELUL :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze de botez,dar in mintea mea mereu am confundat Ovidiu cu Octav si invers.Mai bine o pastrama de mioara,nu mielu... ca se gasesc unii sa comenteze si sa bata apropouri.Gino e scuzat ca mananca cioburi si i-au taiat sinapsele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze de botez,dar in mintea mea mereu am confundat Ovidiu cu Octav si invers.Mai bine o pastrama de mioara,nu mielu... ca se gasesc unii sa comenteze si sa bata apropouri.Gino e scuzat ca mananca cioburi si i-au taiat sinapsele.

Ne vedem la mare si daca e sa bagam ceva roackeri sub masa nu-i bai ca baiatu tine la bautura si nu face rau cand se inbata :drink: :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are careva asa ceva? :(

suport butoias ambreiaj...

nu merge sa pun poze...

 

Are careva asa ceva? :(

suport butoias ambreiaj...

nu merge sa pun poze...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...