Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

Daca nu iese fum... uleiul nu se arde. Poate ai pierdut un pic pana s-au asezat semeringurile in scaunul lor.

Oricum motorul meu consuma cam 400 ml la un schimb de ulei (7000km)

Umple la semn si da-i bice... vezi ca la mine cand am fost la George la garaj am bagat la schimb 4 litrii... intra in cutie ;)



thnx TNG ptr ajustaje...doctorul George...e doctor priceput.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu am ajuns la Sibiu la Crazy Bike singur.Mai erau cateva buse locale,azi a venit si crom-busa de Dj.O locatie excelenta,trasee belea spre Paltinis si Gura Raului.Atat,in rest praf.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Sunt frumoase, cand erai la arc aveai silencer montat ?

Nu aveau silencer.La mine sunt bolt-on si raman catalizatoarele in tevile de legatura,asa ca se aud mai incet.De fapt asa am vrut si eu sa fie. :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa sambata seara, nu ma gandesc decat la pastrama (laudata) de la Focsani si inca o sticla de tuica (testata) de caise de la Emylyo :)

 

Pana atunci poate ne vedem la MAN

Editat de peu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este si se pune la pastrare.A fost slaba ca dupa ea am plecat acasa.Ne-am simtit bine on compania lui Gino XXX,Peu si Max.Am mai zarit o busa neagra K8-10,cea cu rosu-portocaliu a lui Adinel (care cred ca are logo cu busa si pe boxeri),inca un K4 de Bv.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa ne traiesti draga Emylyo si sa-ti tina Dumnezeu naravul caci tare buna a mai fost caisata si ca o gazda buna ce esti indiferent de locatie ai avut gria sa nu-i lipseasca nimanui nimic ! Si dupa ce am facut o retrospectiva am luat binenteles in calcul si propunerea bunului prieten Peu care a avut grija de vitelul protapit bine la foc molcom sa fie bine facut si o sa vedem daca sunt ceva premise sa realizam o adunare in viitorul cat mai apropiat ! :mexicanwave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...