Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ok lume!

Am sunat si am rezervat pentru weekendul 5/6/7 iunie 10 camere (110ron/noapte) cu posibilitate sa inchiriem mai multe dar la 140ron/noapte.

In momentul de fata lista arata asa:

1.tud0r(o camera)

2.Octav(o camera)

3.smok3(o camera)

4.apriliacluj(o camera)

5.peu(o camera)

6.DragStar(o camera)

7.Killy(o camera)

8.GINO (o camera)

9.punki (o camera)

 

Emil ? Capitanu ? George ? Dan ? Pantera :)) ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lui max i s-a lipit bemweul de poponeata....nu poate sa-l mai dea jos!

din datele obtinute de pe o retea imperialista de spionaj....acum e prin elada!

sau pe coclauri...ca a incept sa-i placa si sa se murdareasca cu noroi....dar promit sa-l gasesc si sa-i comunic!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am sunat lumea si Max are telefonu inchis, Capitanu a zis ca vine daca nu pleaca pana atunci in cursa, Emil si el sa vada cum face cu programul la lucru pt el si Lori iar pe TNG il lasam sa mai posteze si de placere in topicul acesta de placere si nu doar cu solutiile la problemele comunitatii moto :D

 

In principiu cam astia o sa fim ca de obicei pentru intrunirea de primavara, acum va rog sa va ganditi ce vrem sa facem.... in oferta avem escalada, parapanta, rafting, ATV`uri..... personal ziua de sambata daca ne permite vremea as excursionao pe Transalpina (250km dus/intors) sa primesc un feedback despre cum este drumul, SAU avem aproape castelul Huniazilor (160 km dus/intors) cu un drum plin de curbe, in stare perfecta si cu o destinate care o consider ca fiind cel mai frumos castel din Romania :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sar-mana pentru invitatie,din pacate nu pot spune nimic de acea perioada.Posibil sa aflu in apropiere cu cateva zile daca pot sa vin..atunci o sa vad cum ma cazez si eu pe langa voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai sunt 3 saptamani deci mai avem destul timp pentru planificari......vremea sa tina cu noi ca restul ne organizam :D

 

p.s.: va rog sa va interesati daca aveti prieteni agenti sau cunostinte care circula prin tara sa vedem cum se prezinta exact acum defileul jiului...eu am intrebat si pe comunitatea locala dar e un feedback din partea mai multor persoane e binevenit :)

Editat de tud0r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu la camera de 110 lei ca mai mult nu imi permite zgarcenia :))

Ieri s-a deszapezit transalpina de la ranca la obarsie si se poate circula, Valea jiului e traficabila si au mai asfaltat putin la ea dar partea dinspre petrosani la obarsie e destul de rupta pe alocuri

» Post actualizat in 17 May 2015 08:56

De vizitat si centrul vechi Craiova, acum cel mai frumos din tara

» Post actualizat in 17 May 2015 08:59

Centrul Vechi - Lipscanipost-66276-0-36199100-1431853121_thumb.jpg

post-66276-0-14365300-1431852951_thumb.jpg

Editat de macs
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LISTA:



1.tud0r(o camera)


2.Octav(o camera)


3.smok3(o camera)


4.apriliacluj(o camera)


5.peu(o camera)


6.DragStar(o camera)


7.Killy(o camera)


8.GINO (o camera)


9.punki (o camera)


10.Max (o camera de 2 persoane....sau asa spera el :)))


Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incepand de ieri sunt fericitul posesor al unui soim, fabricatie 99 cu doar 47000 parcursi. A fost dragoste la prima vedere, acum urmeaza partea cu inmatriculatul plus eventualele accesorii :) Poza a fost facuta in momentul achizitiei.post-11570-0-51571600-1432225022_thumb.jpg

Editat de Gixu.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LISTA:

1.tud0r(o camera)

2.Octav(o camera)

3.smok3(o camera)

4.apriliacluj(o camera)

5.peu(o camera)

6.DragStar(o camera)

7.Killy(o camera)

8.GINO (o camera)

9.punki (o camera)

10.Max (o camera de 2 persoane....sau asa spera el :)))

11. Laur+Raisa (o camera dubla)

12. George+Lili (o camera dubla)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Incepand de ieri sunt fericitul posesor al unui soim, fabricatie 99 cu doar 47000 parcursi. A fost dragoste la prima vedere, acum urmeaza partea cu inmatriculatul plus eventualele accesorii :) Poza a fost facuta in momentul achizitiei. 20150520_185823.jpg

Felicitari si bine ai venit printre noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incepand de ieri sunt fericitul posesor al unui soim, fabricatie 99 cu doar 47000 parcursi. A fost dragoste la prima vedere, acum urmeaza partea cu inmatriculatul plus eventualele accesorii Poza a fost facuta in momentul achizitiei.attachicon.gif20150520_185823.jpg

Felicitari si.....ce faci in iunie ? :)))

Nu de alta dar cum zicea colegu mai sus....speram sa trecem si la corturi in curand :)))

Inca nu mi-a raspuns nimeni...in ziual ibera dam o fuga pana la castelul Huniazilor cu oprire pe malul lacului Cincis ...e mai chill si mai de revneala :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...