Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

Samsar :))) asta imi place.

 

Ai fost? Ai vazut? De unde vezi ca e supraevaluat? Poate pentru tine... Toți care vind sunt prost ca cer Multi bani, tu singur care vrea sa ofere mai putin esti cel mai deștept. Știam eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Toți care vind sunt prost ca cer Multi bani, tu singur care vrea sa ofere mai putin esti cel mai deștept. Știam eu.

Calm, eat a snickers incepi sa suni a arab :) Eu zic sa lasati topicul pt. a povesti despre 'pasaroi' sau autobuz cum ii ziceti, decat sa va contrati din motive copilaresti. Tot timpul pe piata vor exista si fiare scumpe si ieftine cu diferente mai mult sau mai putin notabile intre ele. Ca un cumparator e mai mult sau mai putin fraier (sau entuziasmat sa zicem) si un vanzator mai abil in a-si prezenta marfa, asta nu inseamna ca fierul respectiv are valoarea de piata egala cu cat s-a vandut/cumparat. Atat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AM DAT busa din 2001 cu 36000 resli acum 2 ani cu 3500.Culoare originala,pomps radiala Nissin,sistem full Yoshimura,kn,iridium,gear indicator,bord cu iluminat by Zextar,crashpaduri Lsl,futune directe Hell,Double buble Puig,bixenon,lant nou de rezerva...stiti ce valoare are la asigurare?La 10 ani 25% din 12000e,un km de 3-4000km an.Upgradeurile nu au valoare la cumparare,doar iti dau un plus fata de stoc.Motorul meu din 2008 face la dauna 45% din valoarea de nou#5000-5100e.Are tobe de 1500$,kn,sidecase-uri.Exista o supraevaluare a busei,fiecare cere cat vrea.Ramane de vazut daca se va vinde.

» Post actualizat in 23 Jun 2016 16:26

Buun.Ma bate gandul sa iau modelul cu abs sh sau noua daca nu gasesc.Cu ce bani o pot da?Mentionez ca moto are 14000km reali,carte service cu 7 revizii Suzuki,tobe serie si Two Brothers,ghidon serie si Lsl touring,furtune frana metalice si ambreiaj Lsl,crashpaduri,topcase SwMotech,Sidecaseuri Kappa48 si suport,Mra parbriz touring,monopost,distantiere oglinzi SwMoteck.Starea motocicletei este ca noua,consumabile in stare buna,lant,gume,placute,ulei,antigel,lichid frana).Cat credeti ca face?Hai cu o evaluare.

» Post actualizat in 23 Jun 2016 16:27

Este k8 am uitat sa specific.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ofer 5500€ la prima strigare:)

 

Ce ai pe Mobra ar trebui sa iei 8500€

 

Dar dada iei in calcul asigurările atunci 60% din motociclete nu au valoare.

 

Daca se va vinde va anunt! :)

» Post actualizat in 23 Jun 2016 19:43

Eu ofer 5500€ la prima strigare:)

 

Ce ai pe Mobra ar trebui sa iei 8500€

 

Dar dada iei in calcul asigurările atunci 60% din motocicletein România nu au valoare.

 

Daca se va vinde va anunt! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atata timp cat vanzarea se face cu sufletul, o sa ai de pierdut. Ca vinzi aur sau o busa (tot aur), este o vanzare. Nu conteaza cat valoreaza, conteaza doar cat primesti.

Donatia o faci cu sufletul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

5500 e?Hmmm...nu te supara,dar suna a samsareala.Te rog sa vezi motoretele de la Timisoara sau Mures intai(una a fost"restaurata"o iarna intreaga).Nu vreau sa castig,dar nici sa pierd atatia bani pt 2 etrieri si un abs.Motoreta mea este ca scoasa din cutie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.................... Nu conteaza cat valoreaza, conteaza doar cat primesti.................

corect

valoarea de piata este numarul de Ron sau Eur pe care ti le pune cumparatorul pe masa

ca tu ai vrea mai mult, sau o evaluezi la mai mult, e o parere subiectiva din pacate :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Emile daca iei 6800 pe ea sa zici merci ( credema ca ma batea si pe mine gandul sa o dau pe a mea care e 2009 si mai mult de 6500 nu cred ca iau pe ea) Iar ca sa mai dai inca atat doar ptr ABS nu prea se merita.


» Post actualizat in 24 Jun 2016 10:06

Si ce bagi in plus pe ea nu se pune. Alea le bagi ptr tine, i se rupe cumparatorului ca ia yoshimura si altele pe ea. Prea repede o vinzi nu ai mers nicio luna pe ea si vrei sa o dai ! Nu-ti mai place Hayabusa :-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna ziua tovarasi...ajutati-ma cu o problema va rog... am avut accident cu motoru si acum o repar . Am luat toate piesele originale , mai putin tobele care sunt doar zgariate si una e putin infundata. nu as cumpara altele doar pt atat pt ca costa 2000euro. zice cineva ca se pot imbraca in carbon sau ceva de genu. tobele sunt negre, originale. Motoru e nou(sau ma rog...a fost) din feb. 2016. Unde as putea sa le trimit la reconditionat. Caut un profesor care sa le faca ca si noi. Multumesc.

post-92778-0-70002300-1466830789_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna ziua tovarasi...ajutati-ma cu o problema va rog... am avut accident cu motoru si acum o repar . Am luat toate piesele originale , mai putin tobele care sunt doar zgariate si una e putin infundata. nu as cumpara altele doar pt atat pt ca costa 2000euro. zice cineva ca se pot imbraca in carbon sau ceva de genu. tobele sunt negre, originale. Motoru e nou(sau ma rog...a fost) din feb. 2016. Unde as putea sa le trimit la reconditionat. Caut un profesor care sa le faca ca si noi. Multumesc.

Iti trebuie folie care sa reziste la temperatura. E ceva de munca la ele tinand cont ca una este infundata. Este optiunea ta daca o sa le reconditionezi , ori......

http://olx.ro/oferta/tobe-stock-suzuki-hayabusa-ID6w8cS.html#f556b332da

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In casuta in care scrii, in coltul din dreapta jos (sub casuta) ai butonul "more reply option". Click pe el, si apoi dupa ce se redeschide pagina, ai si optiunea de atasare.

Hai ca suntem nerabdatori.

Bine ai venit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...