Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am vazut anuntul da si alea sunt zgariate...oare unde le pot vopsi. se pare ca sunt in camp electrostatic

Vopsitul lor ar trebui sa fie cea mai mica problema. Important este ca exteriorul sa fie neted, neinfundat. Firme care se ocupa cu vopsit electrostatic gasesti in Cluj(apeleaza la cei care se ocupa cu vopsitul jantelor auto). Parerea mea totusi, este sa folosesti o vopsea termorezistenta gen 'Emex TRS 700'. Un 'profesor' stie sa-ti pregateasca corespunzator o suprafata metalica prin sablare ori curatare prin slefuire mecanica, urmate de desprafuire prin suflare de aer comprimat si degresarea cu substante chimice recomandate sau cu solvent. Dupa vopsit te asigur ca vor arata ca noi. Recuperare usoara si.....no more point-fixation please.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gasesti ieftin pe net..o pereche de tobe aftermarket decente ....

reduci si ceva din greutate ...si scapi si de burlanele alea...

parerea mea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AM DAT busa din 2001 cu 36000 resli acum 2 ani cu 3500.Culoare originala,pomps radiala Nissin,sistem full Yoshimura,kn,iridium,gear indicator,bord cu iluminat by Zextar,crashpaduri Lsl,futune directe Hell,Double buble Puig,bixenon,lant nou de rezerva...stiti ce valoare are la asigurare?La 10 ani 25% din 12000e,un km de 3-4000km an.Upgradeurile nu au valoare la cumparare,doar iti dau un plus fata de stoc.Motorul meu din 2008 face la dauna 45% din valoarea de nou#5000-5100e.Are tobe de 1500$,kn,sidecase-uri.Exista o supraevaluare a busei,fiecare cere cat vrea.Ramane de vazut daca se va vinde.

» Post actualizat in 23 Jun 2016 16:26

Buun.Ma bate gandul sa iau modelul cu abs sh sau noua daca nu gasesc.Cu ce bani o pot da?Mentionez ca moto are 14000km reali,carte service cu 7 revizii Suzuki,tobe serie si Two Brothers,ghidon serie si Lsl touring,furtune frana metalice si ambreiaj Lsl,crashpaduri,topcase SwMotech,Sidecaseuri Kappa48 si suport,Mra parbriz touring,monopost,distantiere oglinzi SwMoteck.Starea motocicletei este ca noua,consumabile in stare buna,lant,gume,placute,ulei,antigel,lichid frana).Cat credeti ca face?Hai cu o evaluare.

» Post actualizat in 23 Jun 2016 16:27

Este k8 am uitat sa specific.

 

Emylyo te ai hotarat cu cat doresti sa vinzi frumusetea?

Poate poate..:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

subventiile sunt ilegale colegu!

sau se considera mita!

vrei sa te caute DNA-ul?

;)

 

pai daca vine Doamna sa ma caute, ii spun ca sunt dar mi-a zis sa spun ca nu sunt. Si asa o las in ceata sa ma astepte la usa. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine doreste adresa de e-mail de tipul nume@hayabusa.ro rog sa-mi trimita mail la sorin.cucos[at]smartwebimpact.ro cu parametrii doriti. Inlocuieste [at] cu @ inainte sa trimiti mailul.

Parametrii sunt numeDorit@hayabusa.ro si parola dorita.
Imi trebuie ca sa stiu ce gazduire ptr e-mail sa iau.

Cand am datele complete voi posta si costurile respectivei adrese, costuri care vor fi anuale.

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti dai seama ca o dau doar daca gasesc o ocazie :) cu abs si Brembo.Deocamdata monitorizam :)

Hmmm e simplu Emyl .... Suzuki dealer bang.... Abs...brembo ... Bang ocazie ........ Pfuuu... Si sa vezi senzație :D eo așa am făcut ...... Inițial am vrut sa iau busa de la căpitan da era deja in negocieri cu Gino, apoi am negociat cu pantera da au eșuat negoicierile... Si așa am ajuns la una noua

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...