Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Indicatorul l-am luat de pe ebay si nu l-am montat.Nu prea imi mai arde de mesterit,dar vineri sau sambata poate ma risc.Astept zilele astea un cumparator si o vrea mai subtire si stoc.Posibil sa dau jos tot de pe ea inclusiv sistemul Yoshimura si sa incerc ceva mai nou.Daca nu o dau zilele astea mai pun cate ceva pe ea si nu o mai dau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa traeasca toata lumea!

 

Nasule cam asa ar arata galbena....

cum spunea cineva nu dam nume TAXI

 

Indicatorul l-am luat de pe ebay si nu l-am montat.Nu prea imi mai arde de mesterit,dar vineri sau sambata poate ma risc.Astept zilele astea un cumparator si o vrea mai subtire si stoc.Posibil sa dau jos tot de pe ea inclusiv sistemul Yoshimura si sa incerc ceva mai nou.Daca nu o dau zilele astea mai pun cate ceva pe ea si nu o mai dau.

succes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Indicatorul l-am luat de pe ebay si nu l-am montat.Nu prea imi mai arde de mesterit,dar vineri sau sambata poate ma risc.Astept zilele astea un cumparator si o vrea mai subtire si stoc.Posibil sa dau jos tot de pe ea inclusiv sistemul Yoshimura si sa incerc ceva mai nou.Daca nu o dau zilele astea mai pun cate ceva pe ea si nu o mai dau.

 

Pai Emile, din cate stiu ... nu tre decat sa scoti shaua ta... sa ridici tank-ul... mufa de la indicatorul de treapta viteza e in stanga jos... are o forma cu sectiune... triunghiulara ca sa zic asa :wacko:) Plug and play Mosule... nu-i mult de lucru... pe bord tre sa vezi unde-l montezi.

 

Cele bune...

 

God Speed.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apar Bre ... apar... vezi ca Yo' imi comand un Akrapovich... tot 4:2:1... sau un Alien Head... nu's hotarat inca... in plus mai tre sa-mi iau niste blockoff plates, un breather ptr cutia de viteze...daca vrei si PCM-ul sa-mi zici ca sa-mi aduc eu altul...

Uite acu sunt la Bayonne ...plec la LeHavre... de acolo la St.Nazaire in santier... cu nava... si cam pe 25/26 apar si eu pe acasa...

Salutare.

Daca dai de Dertu'zi-i ca...pe a mea o vreau vopsita neagra mata...si o singura inscriptie pe ea E=mc2 :wacko:) asa ca sa se pregateasca ...

Editat de CaptainBusa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai o vopsea superba pe ea de ce vrei sa o stici? :wacko:

inca astept sa ma suni sa montam xenoanele

 

am scos motoreta de la b&s

toarce k o pisica la relantiu si rage k un leu in ture

trage de rupe

super baieti in special gonzo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai o vopsea superba pe ea de ce vrei sa o stici? :blink:

inca astept sa ma suni sa montam xenoanele

 

am scos motoreta de la b&s

toarce k o pisica la relantiu si rage k un leu in ture

trage de rupe

super baieti in special gonzo

 

 

Sa traiti, ai si tu dreptate, o sa ii cumpar si spray sa vopsesc semnalele daca tot ii dam masca jos sa montam xenoanele, majoritatea mi au spus sa nu o vopsesc si cred ca o sa ramana asa....... :wacko:

 

Saptamana viitoare sper sa gasim o zi cu soare sa le montam..... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PASTE FERICIT tuturor !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca dai de Dertu'zi-i ca...pe a mea o vreau vopsita neagra mata...si o singura inscriptie pe ea E=mc2 :blink:) asa ca sa se pregateasca ...

Negru mat? Se zgarie usor din cate stiu.Dar am inteles ca a facut rost de ceva vopsea de la Mercedes,vopsea cu care vopsesc aia stalpii in interior.Cica aia ar tine. Interesnta inscriptia formulei lui Einstein :wacko:

p.s. Fara PC nu am cum s schimb tot sistemul,asa ca da..trebuie :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ohooo...salutare dragilor si un Paste fericit tuturor. Am facut rost de foarte multe chestii in materie de vopsitorie.Am si negru mat, am si lacuri mate si ultra-mate foarte rezistente.....Capitane, abia astept sa-ti fac motoru'....ne vedem in Bucuresti foarte curand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor, se pare ca astrele au fost favorabile cu Nasu, si a recuperat telefonul si inca o veste mare VACA MEA JOIANA ARE XENON, aoleu mama ce misto lumineaza, mai ceva ca Farul din Alexandria ca ala de la Constanta e mic copil pe langa farul de la hayabusa mea.....!

 

Si bineinteles toate acestea nu ar fi fost posibile fara ajutorul lui Nasu care este faptuitorul acestei a opta minune a lumii........ :wink: :wink: !

Raman dator Nasule esti mare, de fapt cred ca ar trebui sa ti spun Nasu cel Mare, var cu Stefan cel Mare........si unchiu' lui Bogdan fiul lui Stefan cel Mare(asta 's eu)...... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am speriat cumparatorul cu busa si de maine continui modificarile.Saracul era invatat pe un 600 supersport si cand s-a vazut pe busa pe autostrada a zis ca nu e de el-prea rea.Macar am avut ocazia sa vad si eu cat duce un r6-276 indica ceasul cu vantul din spate. Asteptam cu nerabdare izolatoarele de evacuare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor, se pare ca astrele au fost favorabile cu Nasu, si a recuperat telefonul si inca o veste mare VACA MEA JOIANA ARE XENON, aoleu mama ce misto lumineaza, mai ceva ca Farul din Alexandria ca ala de la Constanta e mic copil pe langa farul de la hayabusa mea.....!

 

Si bineinteles toate acestea nu ar fi fost posibile fara ajutorul lui Nasu care este faptuitorul acestei a opta minune a lumii........ :wink: :wink: !

Raman dator Nasule esti mare, de fapt cred ca ar trebui sa ti spun Nasu cel Mare, var cu Stefan cel Mare........si unchiu' lui Bogdan fiul lui Stefan cel Mare(asta 's eu)...... :laugh:

a fost placerea mea

dar lasa ca este bine ca o sa vada CAPITANUL drumul spre casa

 

 

Azi am speriat cumparatorul cu busa si de maine continui modificarile.Saracul era invatat pe un 600 supersport si cand s-a vazut pe busa pe autostrada a zis ca nu e de el-prea rea.Macar am avut ocazia sa vad si eu cat duce un r6-276 indica ceasul cu vantul din spate. Asteptam cu nerabdare izolatoarele de evacuare.

si o sa ne aduca izolatoarele, nu este asa emile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am montat azi discurile pe fata Spiegler si am revizuit franele spate.Am acum frane beton fata si spate.Spatelui a trebuit sa schimb placutele de frana Brembo cu unele Tokiko care pur si simplu nu blocau roata.Materialul pare de proasta calitate.Acum am placute de spate de culoare rosu,portocaliu si verde de rezerva.Nu am reusit sa gasesc cablul de semnal pentru indicatorul electronic de treapta de viteza.Ma poate ajuta cineva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...