Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

Salut... Ptr cei care isi comanda la Andrei Botoxuri...Recomand la intrarea narilor cutiei de aer in cadru sa le etansati prin inlocuirea garniturilor de burete cu un manson facut din banda de cauciuc dubluadeziv Bison... La prinderea Botoxurilor se folosesc la fel Banda dubluadeziva si Bradut de tapiserie pe partea interioara a ciocului carenei soimului. Rog pe andrei sa marcheze locul la fel ca si cel de pe originale. Cele bune.

Editat de CaptainBusa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu vreau sa plec sambata dimineata la predeal

asa ca ar fi bine sa ne organizam

 

capitane cum vii in tara sa dai un semn vreau sa scimb uleiul inainte de predeal si vreau si eu unsurub de baie din acela magnetic

 

in sfarsit au venit si acarateturile pe care le-am comandat la b&s

am reusit ieri sa inlocuiesc injectorul buclucas cu cel nou

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns in Bucuresti in seara asta, dupa evenimente... mai mult sau mai putin neplacute...

 

Cand vrei Surubul sa-mi dai de veste... il tin in jacheta moto... am si o garnitura cu el asa ca nu-ti face probleme... se rezolva.

 

Peste weekend plec din Bucuresti asa ca daca il vrei ne intalnim maine si ti-l pasez. :)

 

God Speed.

Editat de CaptainBusa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana sa plecam la predeal

haideti sa o punem de o intrunire maine si sa mergem impreuna la evenimentul celor de la redbull din piata constitutiei

ce zice-ti va bagatzi?

ne vedem maine ora 16 00 la arc?

eu o sa fiu acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da stiu dar pana ne strangem pana schimbam o vorba pana ajungem se face 18 30 si asa avem locuri in fata

am trecut azi dimineata pe acolo erau 3 trambuline aranjate si un perete de boxe o sa fie super nu trebuie ratat

hai oameni veniti

ne vedem la arc la 16 00

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Nasicu' vezi ca ai un mesaj cu detaliile... la transport se pun si taxe vamale 3-5% SI 19%tva...Oricum iesi la un scor mai omenesc ptr un PCM3...

 

Cele bune.

 

pot sa intru si eu ? :laugh: salutare!

 

Ce detalii mai vrei... nu vezi ce accesorii are Busica :D ... vezi sa nu o dai la un ptret mic... ca nu merita. Am vazut ca vrei sa o "mariti"... vorbesc de busa ... nu de dmnisoara...

 

God Speed.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ai venit printre noi

zine ceva despre busa ta

poate vi si tu la predeal si facem un colt al soimilor

mi-ar face placere sa intru ne intanlim toti o data cu hayabuse....doar ca Emylyo nu prea ma suporta:D , ce sa zic de busa mea...era visul meu de multi ani, am schimbat multe motoare pana la ea si nu veau sa o dau, doar daca am oferte bune, ca eu tot busa o sa-mi cumpar, aici unde sunt eu, sunt ieftine ca toti fug de ele :laugh: ; in rest o stapanesc cat de cat bine, am mers cu ea cu 330km/h, pana la 200km/h merg pe o roata, e exagerat de puternica. puneti si voi poze cu ale voastre, sunt cele mai frumoase moto din lume, parerea mea :D Bafta si asfalt uscat la toti!

post-49055-1246898698_thumb.jpg

post-49055-1246898727_thumb.jpg

post-49055-1246898764_thumb.jpg

post-49055-1246898791_thumb.jpg

post-49055-1246898836_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Se cauta Infractor periculos... violator de babe... satanist convins... ultima data vazut la RedBull Motorshow in Piata Constitutiei... :laugh:)

 

Grija Mare...

 

poate ne vedem la predeal

si poate o sa vina si emil si o sa vezi ca nu este un baiat rau

Editat de CaptainBusa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se cauta Infractor periculos... violator de babe... satanist convins... ultima data vazut la RedBull Motorshow in Piata Constitutiei... :D )

 

Grija Mare...

 

 

Ce tricou misto are infractorul......! :laugh: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PREZENT LA DATORIE - rugamintea este sa stabilim exact ora de plecare si locatia.

 

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistit colega de la Bacau ca nu am nimic cu tine.M-am facut eu inteles gresit,dar ma asteptam sa schimbam mai multe impresii pe la Bacau.Am inacaltat mobra si i-am tras o pompa de frana radiala(prin bunavointa lui Mac la care deja mi-am facut cont) si azi ies in probe.Am o gasca mare pentru Predeal cu inca 2 hayabuse,dar vad numai mizerie la vremea probabila si parca as vrea sa ma plimb,nu sa ma ud si sa stau crispat sa nu ma imprastii.Sa vedem la ce concluzie ajungem azi.Noi vrem sa plecam de maine-vineri la 4.A zis ca vine si Toniza sambata si cred ca vor fii ceva buse.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai atunci ne vedem la 8 30 sambata la prima benzinarie dupa podul de la otopeni ROMPETROL

e bine asa?

unde e mai exact<e aia de la iesirea din otopeni, vis-a-vis de garden plaza?>

8.30 e perfect <sper sa ajunga toata lumea ca la 9 cel tarziu vreau sa plecam>

:D :laugh: :D :blink: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...