Sari la conținut

PETRECERE INCHIDERE SEZON 2004


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 225
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ce concurs epuizant. Si cat m-am antrenat.

:nono: ...dezamagire... cand unui copil i se fura visele, devine monstru... LUPALB SI OZZI... etc.... nu sunteti in stare sa recunoasteti un castigator nici daca te-ar calca... ozzi, te-ai scos... fara sa-ti dai seama... incearca sa-ti faci un scenariu luand sirul pozelor pe care am vazut sunt numerotate in ordine cronologica... DETALIUL conteaza!... :blink:

 

multam' :adolfino, placebo, ivan, leoncio, bebe(LMA!) et mundo... B)

 

petrecerea - K , la mai multe!

 

P.S. Crezi ca stii cum este sa inghiti un congelator? :P (berea...era F.F. rece!) :huh:

Editat de Joe Black
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

B) ...dezamagire... cand unui copil i se fura visele, devine monstru... LUPALB SI OZZI... etc.... nu sunteti in stare sa recunoasteti un castigator nici daca te-ar calca... ozzi, te-ai scos... fara sa-ti dai seama... incearca sa-ti faci un scenariu luand sirul pozelor pe care am vazut sunt numerotate in ordine cronologica... DETALIUL conteaza!...  :blink:

Alo,domnu Negru, ia mai beleşte o tură ochii şi vezi că l-am prezentat pe cel care a fost declarat câştigător de către echipa 2 roţi şi nu pe cel care a fost creditat câştigător de unii!

Şi dacă te consideri nedreptăţit hai că face băiatu cinste cu un rând oricând :P !

Dacă ai vrut să arăţi ceva sarcasm în postul citat eu unul nu l-am simţit(şi chiar nu sunt un nesimţit)!

Numai bine!

Editat de UncleFester
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba ce atatea suparari aici? B) , da-o dreaq de treaba.....stiti de ce m-am balbait eu ?! stiind faptul ca primul sentiment al unei femei fata de un barbat este mila.....am crezut ca o sa ii fie mila zeitei blonde de mine :nono: :P

 

mie mi-a trecut demult, vine craciunu, lets party :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cox,io nu sunt supărat deloc, sunt total surprins în schimb de naturaleţea şi aproximativa seriozitate în postul tău de mai sus!

Cred că îmbătrâneşti! :blink:

Numai bine!

Editat de lupalb
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba ce atatea suparari aici?  B) , da-o dreaq de treaba.....stiti de ce m-am balbait eu ?! stiind faptul ca primul sentiment al unei femei fata de un barbat este mila.....am crezut ca o sa ii fie mila zeitei blonde de mine  :nono: :P

 

mie mi-a trecut demult, vine craciunu, lets party  :blink:

O dai in "foiletoane"????????????????????????????

Editat de DCSAN20
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P ...dezamagire... cand unui copil i se fura visele, devine monstru... LUPALB SI OZZI... etc.... nu sunteti in stare sa recunoasteti un castigator nici daca te-ar calca... ozzi, te-ai scos... fara sa-ti dai seama... incearca sa-ti faci un scenariu luand sirul pozelor pe care am vazut sunt numerotate in ordine cronologica... DETALIUL conteaza!...  :blink:

 

Sal man. Zi si mie ce nelamuriri ai sa inteleaga si neuronul meu . Tradu si pt. mine ce ai vrut sa spui . B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker
Sal man. Zi si mie ce nelamuriri ai sa inteleaga si neuronul meu . Tradu si pt. mine ce ai vrut sa spui . :blink:

eeeee si tu acum.......mai sunt si oameni gelosi.. invidiosi pe succesele altora... succese in munca desigur......:P

Editat de Wizzie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce draq, cred ca sunt primul caruia nu i-a placut toata vajaiala aia.

pe scurt :

chiar v-a placut berea? sau faptul ca a fost GRATIS v-a luat neste simturi (gustativ si olfactiv), ca sa vedeti ca AIA NU ERA O BERE DE BAUT !!!!!, ci doar de stat cu ea in mana si eventual de gustat( orisicum n-am baut decat maxim o optime din ea, de rest am scapat repede)

muzica a fost de cacao, hard rock neam(cel putin in jumatea aia de ora de la 21 la 21.30 in care am suportat atmosfera)

aerisirea/ ventilatia nu exista sau nu functioneaza, asa ca putea ca la o bomba de cartier in care proletarii vin si-si beau mintile

concursul de baut bere mi s-a parut o ineptie la calitatea berii, asa ca am disparut rapid dupa ce mi-am "marcat teritoriul"

gagica aia blonda de la tv nu arata asa de bine live si nu spun decat atat.

de alte tipe nu mai vorbesc.

atat.

astept si pareri contrarii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DerVish Posted: Dec 26 2004, 01:07 PM

 

 

Nou venit pe forum

 

Group: Membru

Posts: 1

Member No.: 3.813

Joined: 26-December 04

Motocicleta: inca nu

Nr. moto: nici

Club: neam

Locatia:

 

 

Cârcoteşti degeaba!

Măcar puteai să scrii cu nick-ul celălalt(aş pune pariu că mai ai vreun alt nick pe motoreta.ro,da e mai simplu să te ascunzi după unul nou)!

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Petrecerea so-so.Poate inca ma influenteaza pe mine Etrusco unde ne stim toti si ne simtim ca- n familie.Pacat ca a fost pusa intr-o zi de luni.Singura dezamagire a fost ca ma asteptam sa vad un montaj mai fericit pe ecran si nu aceleasi secvente repetandu-se...In rest, la cat mai multe!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU cunosteam situl motoreta.ro, dar pe asta de aici il stiu de mult --- cca 9 luni.

de fapt am facut scoala de moto dupa ce am dat de situl asta, si nu regret.

ce-am zis inca sustin, si totusi am fost finut ca n-am spus decat atat.

despre bere si atmosfera respirabila, insa as mai avea de comentat destule, dar ma opresc. venisem acolo cu sacul mare la pomul laudat. me bad.

cred c-o sa trec intr-o zi si pe la etrusco,dar las sperantele acasa.

pa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar v-a placut berea? sau faptul ca a fost GRATIS v-a luat neste simturi (gustativ si olfactiv), ca sa vedeti ca AIA NU ERA O BERE DE BAUT !!!!!, ci doar de stat cu ea in mana si eventual de gustat( orisicum n-am baut decat maxim o optime din ea, de rest am scapat repede)

    muzica a fost de cacao, hard rock neam(cel putin in jumatea aia de ora de la 21 la 21.30 in care am suportat atmosfera)

    aerisirea/ ventilatia nu exista sau nu functioneaza, asa ca putea ca la o bomba de cartier in care proletarii vin si-si beau mintile

    concursul de baut bere mi s-a parut o ineptie la calitatea berii, asa ca am disparut rapid dupa ce mi-am "marcat teritoriul"

    gagica aia blonda de la tv nu arata asa de bine  live si nu spun decat atat.

    de alte tipe nu mai vorbesc.

atat.

astept si pareri contrarii

Data viitoare, poate vorbesti tu cu realizatorii sa organizeze pt tine, in mod special, o petrecere la Marriott. Ca de, cu "figurantii" nu te poti pune! :huh:

Nu inteleg cum te-ai umilit in halul ala de ai baut o optime din bere. Aveam pretentii de la tine. :blink: Fac pariu ca nu ai dat nici un ban pt tombola. B)

Si-mi vine sa ma dau cu capul de pereti ca nu te-am remarcat, pt ca presupun ca esti un Adonis. :P Sau nu? :nono: Oare esti doar un frustrat, :D care nu are succes la fete si, prin urmare, toate sint naspa? Ti s-a strepezit limba cumva? :smoke: :moto: :huh: Sau ai facut bataturi in palama? :huh: :huh: :) Sa stii ca exista creme pt bataturi. :D

Cat despre atmosfera si despre ce s-a intamplat acolo, nu cred ca cineva s-a asteptat la mai mult de atat. A fost o incercare (reusita sau nu), dar binevenita, de a ne cunoaste si de a strange bani pt copiii necajiti. Si pana la urma, asta conteaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker

popiana draga... hold your horses si lasa omu sa isi spuna parerea... ca poate nici mie nu mi-a placut berea aia moca si am baut altceva care m-a satisfacut.... :blink:

cat despre ventilatie are dreptate... era fum sa-l tai cu cutzitul sau briceagul dupa preferintza....

iar cu gagica aia blonda..... arata ok... dar nu ca la tv.... :P no offense

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...