Sari la conținut

PETRECERE INCHIDERE SEZON 2004


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

in timp ce eu as prefera sa fumez doar "verde natural" fara nicotina sau gudron; plamanii mei se vor feriti de toate kestiile atea, mi-e destul ca traiesc in capitala.

 

 

 

Acum iti inteleg perfect frustrarile. A creierii prajiti, "vere"! Pacat de tine, sincer! :wave: :huh: :moron: Ti se terminase stocul de "verde natural" si de aceea nu-ti mai placea nimic. De ce n-ai spus asa, poate li se facea mila baietilor si te ajutau cu banii stransi la tombola? Oricum, mult succes in lumea ta, Adonis+Apollo +Hermes+Priap+un sfert din Jeezus f**ing Christ Superstar+150% mr Nice Guy! :ph34r:

Editat de popiana
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 237
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@ivan

ma inteleg perfect, dar cred ca tu esti gelos pe faptul ca pot sa aud mai multe voci in cap decat tine

ma suport destul de bine, desi personalitatile mele nasc pui vii si-i hranesc cu lapte; vrei f'o doua?(hai ca e super oferta)

gata, m-ai convins :wave: ...

 

Stiu cine te poate ajuta:

 

Dl. Dr. Pop

 

334.43.02

334.49.73

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ntz.....Doctorul Cristian Andrei !!! De luat, stii tu de unde sa-l iei :wave:

Cat despre lumea ta...un singur cuvant...You must really feel lonely.

A, si in caz ca nu stiai...succesul unei seri nu consta in berea moca, sau apa de la robinet moca, sau muzica, sau fumul de tigara!!! Ci in persoanele cu care esti, cum te integrezi in grup, cat de sociabil esti...Ceea ce posturile tale au raspuns in mare pt tine!

Te-am salutat si ..kip ap da gud atitiude... :huh: (un smaili for iu)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker

Urasc cand oamenii se tooooooot cearta si inteapa reciproc pe niste chestii fara importanta....

Nu aveti altceva mai bun de facut? Sunt absolut de acord cu faptul ca fiecare e liber sa isi exprime si sustina parerea, dar chiar credeti ca e cazul sa facem cateva sute de posturi pe tema fumului din local sau a berii de la dozator sau a machiajului blondei??

Haideti sa postam ceva util...

 

Sper ca nu se va simti nimeni ofensat de punctul meu de vedere....

:wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceva util tot am propus, si inca mai sustin:

inainte de o kestie din asta incercati un poll cu sugestii utile, pentru a multumi pe toata lumea

@ivan : inlocuieste personalitatile cu 2 beri si pot sa te ajut cu adevarat cand o sa vin la etrusco. cine-i dr pop si ce face?(cunosc mai multi)

@undertaker poate ca ai dreptate cu singuratatea. faza ailalta o stiam. cretian andrei nu-mi inspira incredere . tie chiar iti place emisiunea lui?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...

BRE! Anul asta cine, cum, cand, unde si de ce, organizeaza PETRECEREA DE SFARSIT DE SEZON 2005?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O avut dreptate Placebo cand o zas c au aparut pa forum tot soiu de cotrobaici, care invie toapice moarte de luni/ani. BAAAAA, E TOPIC VECHI DE UN AN!!

[/size ]scrie si in titlu; pana nu anunta nimeni fo noo distractzie, statz si asteptatz.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tinere Navarro,

 

Nu am considerat ca trebuie sa fac EU un topik nou pe aceasta tema, ci ACEIA care vor organiza petrecerea.

Consider ca ai o replica ne-la-locul-ei!

Asta e!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tinere Navarro,

 

Nu am considerat ca trebuie sa fac EU un topik nou pe aceasta tema, ci ACEIA care vor organiza petrecerea.

Consider ca ai o replica ne-la-locul-ei!

Asta e!

Ne gandim :baldy: Asteptam propuneri :crack: locatie program :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc ONORABILE!

 

Sincer, am toata increderea ca va iesi frumos! Abia astept!

 

Respect,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru suprafata pusa la dispozitie ar fi baza militara, ca anu asta ne-am inmultit rau de tot... pentru program trebe sa se faca un comitet de organizare, ca sa fie surpriza...

parerea mea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...