Sari la conținut

PETRECERE INCHIDERE SEZON 2004


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 237
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Apropos ... sunt multe persoane pe care le cunosc de pe forum doar dupa nick ... shi vreau sa le intalnesc. Aceasta intrunire este cea mai buna shansa sa ne intalnim dar nici sa intreb in stanga shi dreapta de cutare shi cutare.

Poate gasitzi o modalitate pentru a putea sa ne recunoashtem shi pe strada.

Stiu ca suntetzi reticientzi la "banderole" cu numele (eu sigur sunt)  ca in scoala dar poate nu este singura solutzie.

 

Shi dupa ce se cunosc mai bine poate bagatzi shi nishte valsuri pentru ca perechile sunt aranjate:

 

1. Dobrescu cu Baiazid

2. Leoncio cu Klaus

3. Lt. Navarro cu Navaro (poate descopera ca sunt fratzi)

4. Cox shi Smeagol cu restul lumii (pentru ca a enervat pe toata lumea).

5. Studentu' ... singur.

 

shi din pacate eu va trebui sa-l iau pe Dan Popescu.

 

Pentru cei ce nu au intzeles ... am glumit.

Hahaha! :ok: Si eu care credeam ca vorbesti serios.

Placebo, park imi datorai o bere :blbl: (kidding)

Sincerr, nu mi se pare rea ideea de baza!

 

As veni si io.. de fapt, cred ca chiar o sa vin, si o sa arat si permisul la bar, k sa imi iau berik! :lol: K daca tot e mocca o sa bag una "scumpa" :lol: .

Si dup-aia o dau pe non-alcoholic... ah.. apropos.. care aveti un lantz, sa-mi leg si io bicla (bicicleta nu motorul) de un stalp! :lol:

:baldy: Hai sa ne mai auzim p-acolo. :what: :hug:

 

P.S. Nu stiu ce sa zic de faza cu name tag-ul dar mi s-ar km parea aiurea sa zic: "salut, eu sunt ... , tu care esti???!" :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hahaha!  :lol:  Si eu care credeam ca vorbesti serios.

Placebo, park imi datorai o bere :P (kidding)

Sincerr, nu mi se pare rea ideea de baza!

 

As veni si io.. de fapt, cred ca chiar o sa vin, si o sa arat si permisul la bar, k sa imi iau berik! :lol: K daca tot e mocca o sa bag una "scumpa"  :lol: .

Si dup-aia o dau pe non-alcoholic... ah.. apropos.. care aveti un lantz, sa-mi leg si io bicla (bicicleta nu motorul) de un stalp!  :blbl:

:baldy: Hai sa ne mai auzim p-acolo.  :what:  :ok:

 

P.S. Nu stiu ce sa zic de faza cu name tag-ul dar mi s-ar km parea aiurea sa zic: "salut, eu sunt ... , tu care esti???!"  :laugh:

Sincer shi despre tine era vorba. Am promis bere asha ca o sa o dau :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai eu vin!!! Da sa nu va puna necuratul :laugh: sa ma lasati pe afara :ok:

Sa stau sa ma uit la voi prin geam...ca daca e asa o sa-mi aduc vioara si o sa cant la geam :hug: sa vi se faca mila de mine si sa ma lasati inauntru :what:

 

Stiti voi, ca in desen animate

 

Bafta :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hai la cioaca ! nici nu va imaginati ce ma bucur ! mai ales ca am la bord 5 beri tuborg la bord.....! in noul an o sa am sigur permis de conducere categoria A !!!!!!!!!!!!! deci o sa fiu sigur prezent la intruniri! atat vreau si eu........ sa fiu prezent la intruniri!

 

 

 

 

multa bafta pt noul an ! CIAO! :laugh: :baldy: :what: :hug: : P.S. (TRE SA MA SCUZA-TI DA' SUNT CAM ...BEAT!) :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker
Asta vara am vazut un motor galben parcat inauntru in Backstage, o Honda parca!

Al cui e?

este a lu penta si este o varza de motoretaaaaaaaaa, o vomaaaaaa, o (cuvinte urate multe)..... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker

e varza... eu am vrut sa o cumpar...

are probleme cu racirea(se supraincalzeste), are probleme cu instalatzia electrica (coapta si re-innadita), are probleme cu carenele(nu sunt cele originale si sunt prinse cu sarma, nituri....sunt sparte, fisurate),

e cazuta pe toate partzile si din toate pozitziile, nu are baterie (are da e terminata).... s.a.m.d

:blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Negresit voi fi acolo, cu tot cu permis ca de anul asta am adaugat si A-ul, sper sa adaug la anul si 2 roti sub o sa ca sa fie treaba buna.

Pentru nestiutori clubul se gaseste in zona Lipscani.Orice bucurestean a auzit de zona, unii si stiu unde e.de acolo e simplu.

Cum ramine pina la urma cu identificarea fiecaruia?Ar fi o chestie cu ecusoane"ca la gradi" in piept, suna ciudat dar macar sunt vizibile si usor de agatat, banderolele...tre. sa umbli cu bratul pe sus ca sa citeasca poporul.

Ne vedem acolo! :blink:

Clubul se afla pe prima strada la dreapta dupa Sherif's din directia P-ta Universitatii - Piata Unirii !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Negresit voi fi acolo, cu tot cu permis ca de anul asta am adaugat si A-ul, sper sa adaug la anul si 2 roti sub o sa ca sa fie treaba buna.

Pentru nestiutori clubul se gaseste in zona Lipscani.Orice bucurestean a auzit de zona, unii si stiu unde e.de acolo e simplu.

Cum ramine pina la urma cu identificarea fiecaruia?Ar fi o chestie cu ecusoane"ca la gradi" in piept, suna ciudat dar macar sunt vizibile si usor de agatat, banderolele...tre. sa umbli cu bratul pe sus ca sa citeasca poporul.

Ne vedem acolo! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker
@wizzie: lasa-ne tata ca ne plictisesti.

bhairava te-a intrebat cineva ceva.... vorbeam cu omu... nu cu tine...

iar daca te plictisesti dute si ia-tzi o revista ceva....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io nu stiu ce rochie sa imi iau!  :blink:  :P  B)

Baiazide... in aia cu spatele gol si bretele roz... plus portjartierul mov... aratai demential :nono:

Editat de Thomas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca poate ajung si eu pe acolo sa :blink:

 

Si lasati fata in pace! Purghy ne vedem acolo la 8?

 

 

Bafta maxima!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum a sosit si berea,premiile la concursuri sunt la mine.Incepand cu ora 20.00 usa este deschisa. Sa nu va uitati permesele acasa!Posesorii de catecorie A sunt favorizati. :P :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...