Sari la conținut

SALT DE LA 3000m...


Reaper
 Share

Postări Recomandate

Salutare! Cat de nebun poti fi pentru a face un salt cu motoru' de la aproximativ 3000 m?? :blink: Suntem 2 crizati(eu si prietenul meu Triciclistu')din Bistrita care vor sa evadeze din trafic si cu ocazia asta sa batem si recordul de viteza a bolidului Mobra 50 S,fara sa ne prinda radaru'...oricum nu am putea oprrrrriiiiiiiii

Asteptam pareri.... si critici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu chiar vorbesti serios de saltul cu mobra :blink: ?! Tre' sa recunosc ca ar fi o chestie tare, daca esti cascador sau parasutist. In alta ordine de idei, super misto vopsit motorul din poza :P . Chiar, unde sint facute pozele, Irak, Afganistan, pe acolo prin zona? (cam asa pare din poze, scuze daca m-am inselat)

Bafta si sa va intoarceti sanatosi B) !

Editat de Luc_zxr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mult noroc baietzi shi daca o sa facetzi cioaca asta sper sa shi filmatzi ca sa o postatzi pe forum. :blink: 3000 m ... totushi nu e prea mult ... tzi se consuma benzina de la motor pana jos ... :P

 

@ Zidu' ... shi eu am fumat carpatzi cand eram tanar B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai voi vreti sa invadati vreo tara vecina de acolo si nu stiti cum ! Ha ?

Pai pe mobre mai oameni buni , dati-o incolo . In viata voastra sa nu atacati pe mobre !

Cu saritura trebuie procedat asa : legati o parasuta de mobra si o aruncati , apoi sari si tu dupa ce i s-a deschis parasuta si din zbor cauti sa te prinzi de ea. Apoi te urci pe ea si aterizezi frumos linga lacul Baikal !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai voi vreti sa invadati vreo tara vecina de acolo si nu stiti cum ! Ha ?

Pai pe mobre mai oameni buni , dati-o incolo . In viata voastra sa nu atacati pe mobre !

Cu saritura trebuie procedat asa : legati o parasuta de mobra si o aruncati , apoi sari si tu dupa ce i s-a deschis parasuta si din zbor cauti sa te prinzi de ea. Apoi te urci pe ea si aterizezi frumos linga lacul Baikal !

 

...as vrea sa fii aici sa vezi urmarile unei invazii :P ...Am vorbit foarte serios in legatura cu saltul si ne-am gandit la o mobra deoarece nu avem alta mai rea sau daca vrei sa ne imprumuti motocicleta ta :blink:...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt.GIORO_T: motocicleta o sa sufere mici modificari in vederea mentinerii traiectoriei si directiei(stai linistit nu-i punem aripi),dar acestea sunt detelii tehnice pe care o sa le punem la punct impreuna cu niste oameni care cunosc cate ceva despre obiecte zburatoare...Multumim pentru sfat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnu' ZIDU' sunteti bine venit !DAR...in primul rand trebuie sa ajungem acasa sanatosi,sa avem parte macar de o luna de''recuperari"(cred ca sti despre ce vorbesc :P ),trebuie sa facem un antrenament intensiv si abia apoi vom face acest salt...oricum nu mai tarziu de iunie2005...Tinem legatura :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..va invidiez daca faceti asta...........vreau si eu o cana de adrenalina :blink: ..............oricum, neaparat sa mergeti pe o roata acolo sus :P

 

ps. cand am vazut ghostrider am zis ca o roata e in plus............se pare ca la voi ambele roti sunt in plus,.......accesorii nefolositoare B) :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...