Sari la conținut

Accident Cu Morti, Plevnei, Bucuresti


Purghy
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 898
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da, este maine dimineata la 8:00, deci mai sunt cateva ore.

 

Voi fi acolo, vin direct de la serviciu, asa ca nu e nicio problema.

Cred ca ar fi util sa precizeze cineva exact ce inseamna "acolo", ce tribunal, adresa, etc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate, nu voi putea ajunge! Cel putin nu de data asta! Altfel, as fi venit si eu.

Up.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate s-a amanat procesul pana pe data de 28 aprilie.Prezenta motociclistilor a fost din pacate foarte mica.

Sper ca data viitoare sa fim mai multi!

Am sa va tin la curent cu tot ceea ce aflu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca se afla ca vor mai veni de la vre-o televiziune, ar trebui exploatata chestia asta la maxim, pt. a trage un semnal de alarma. din pacate, au fost f putini oameni.

 

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deoarece acuzatul nu a facut prezenta.

Tehnica de "marketing", ca sa traga de timp. Lege de ca.cat. Ar trebui sa fi fost judecat in absenta, ar trebui sa fie considerat automat faptul ca-si recunoaste fapta pentru ca nu s-a prezentat. Omu' e acuzat ca a omorat doi copii, NU EXISTA motiv suficient de puternic pentru a lipsi de la judecata. Ar trebui amendat cat sa-l usture ga... quru' inca dinainte de a i se largi la "mititica" gura de la borcan cat sa nu mai tina gemu'.. :rolleyes: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate va avea dreptul la inca o amanare, insa am inteles ca va fii ultima. Ramane de vazut. Sper ca data viitoare sa faci tu prezenta JJ!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate va avea dreptul la inca o amanare, insa am inteles ca va fii ultima. Ramane de vazut. Sper ca data viitoare sa faci tu prezenta JJ!

Am trecut pe-acolo azi, dar nu am putut sa raman. Pentru 28 voi incerca sa ma invoiesc de la munca, pentru a tine randurile. Multumit?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca se afla ca vor mai veni de la vre-o televiziune, ar trebui exploatata chestia asta la maxim, pt. a trage un semnal de alarma. din pacate, au fost f putini oameni.

 

bafta

 

martorocular@realitatea.net

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trist ce s-a intamplat :huh: faptul ca nesimtitul ala nu s-a prezentat dovedeste ce fel de persoana e, nu are suflet, nu are simtul raspunderii, astfel de oameni ar trebui impuscati fara nici un comentariu, punct!

 

 

R.I.P :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...