Sari la conținut

Mobra


Denis TM
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 313
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

oh da inca un timisorean cu mobra

ma bucur ca nu sunt singur, parca ma tenteaza sa o pastrez si sa restaurez

sunt multi in timisoara cu mobra dar din pacate nu pe drumuri:(speram sa ajungem si pe drumuri cu ele reconditionate si cu acte...eu am 3 mobre dar din pacate numa motorul nu si motocilceta :lol:

numa bine si salutari cu faru :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt multi in timisoara cu mobra dar din pacate nu pe drumuri:(speram sa ajungem si pe drumuri cu ele reconditionate si cu acte...eu am 3 mobre dar din pacate numa motorul nu si motocilceta :-L

numa bine si salutari cu faru :lol:

pai acolo nu aveti unde sa va carati? nu pe drum ca nu e inscrisa !! :) ;) oricum mobre :) :D ;) :D :hug: asfalt uscat !!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e MObracicleta mea:Pc pot sa spun is mandru d ea:P si ala sunt eu:P in rest Salutari cu faru si Asfalt uscat!!!!numa bine din Tm pt toti:banana: :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P.S:misto mobrele tuturor :lol: ;) :)

post-23020-1190388397_thumb.jpg

post-23020-1190388483_thumb.jpg

post-23020-1190388701_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e MObracicleta mea:Pc pot sa spun is mandru d ea:P si ala sunt eu:P in rest Salutari cu faru si Asfalt uscat!!!!numa bine din Tm pt toti:banana: :lol:

P.S:misto mobrele tuturor :-L :( :lol:

 

 

pai nu ai mai facut nimik la mobra ??? oricum arata destul de bine :D ;) :) ;) glm.........numai bine asfalt uscat salutari cu faru' daca merge sau daca ai :D :hug: :) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu ai mai facut nimik la mobra ??? oricum arata destul de bine :D ;) :) ;) glm.........numai bine asfalt uscat salutari cu faru' daca merge sau daca ai :D :hug: :) :D

deocamdata la mobra lu pleata-in-vant am reusit decat sa o reconditionam, vor urma niste modificari la motor si mai tarziu ca si aspect :lol: nu ne permite bugetu sa le facem pe toate :lol: :-L :( numa bine si salutari cu faru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deocamdata la mobra lu pleata-in-vant am reusit decat sa o reconditionam, vor urma niste modificari la motor si mai tarziu ca si aspect :rock: nu ne permite bugetu sa le facem pe toate :finger: :cheers: :cheers: numa bine si salutari cu faru

 

pai stiu ca e cam greu cu bugetu' in ziua de azi eu am facut iara niste poze intrati si va uitati pe poveastea mobrei mele mbr :moron: salutari cu faru' daca merge sau daca ai :lol: :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bogdy21 nu ai cumva pe akasa 2 buc jante de fata ptr cart ?

si pleata-n-vant nu e la karturi ?

mobra de la constructie pana mai akum cateva luni .. o sa ii fac poze noi saptamana viitoare si o sa le pun

post-10129-1190918306_thumb.jpg

post-10129-1190918330_thumb.jpg

post-10129-1190918382_thumb.jpg

Editat de gabitzu_mobristu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bogdy21 nu ai cumva pe akasa 2 buc jante de fata ptr cart ?

si pleata-n-vant nu e la karturi ?

mobra de la constructie pana mai akum cateva luni .. o sa ii fac poze noi saptamana viitoare si o sa le pun

 

 

asteptam pozele @gabitzu_mobristu' :moron:

 

si mobristi nu mai sunteti??? :finger: :eek: :lol: :cheers: :cheers: asteptam poze cu mobre

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bogdy21 nu ai cumva pe akasa 2 buc jante de fata ptr cart ?

si pleata-n-vant nu e la karturi ?

mobra de la constructie pana mai akum cateva luni .. o sa ii fac poze noi saptamana viitoare si o sa le pun

sorry nu am nici o janta de kart ca inca nu am kartu meu personal ci de la club si de acolo nu pot scoate nimc si mai ales ca ducem si noi lipsa de ele :moron: :lol: :eek: :cheers: si pleata-in-vant nu e la karturi inca o sa incerc sa il bag :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sorry nu am nici o janta de kart ca inca nu am kartu meu personal ci de la club si de acolo nu pot scoate nimc si mai ales ca ducem si noi lipsa de ele :) :D :D :puke: si pleata-in-vant nu e la karturi inca o sa incerc sa il bag :blink:

 

 

Si la noi este club de karting :blink: dar mie numi place :kick: :P B) :) :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si la noi este club de karting :blink: dar mie numi place :blink: :) :P :D :) B)

Hahahahahahaha! normal k nu are 2 roti ci 4 de aia Nu?ceea ce misca pe 2 roti e interesant si sa mai si sara pe o roata sau peste mici rampe.............. e scula senzatia! :D :kick:

 

--- Mesaj completat în 29 Sep 2007 18:47 -------------
Am fost la "pleata-in-vint"frumoasa achiziztie si mai este de lucru la ea,i-am dat pedala de starter si o sai ii mai dau si alte maruntisuri pentru noua "iubita" k sa poata iesi cat mai repede pe ulitza si sa ne salutam cu faru k avem! :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hahahahahahaha! normal k nu are 2 roti ci 4 de aia Nu?ceea ce misca pe 2 roti e interesant si sa mai si sara pe o roata sau peste mici rampe.............. e scula senzatia! :puke: :kick:

 

<small>--- Mesaj completat în 29 Sep 2007 18:47 -------------</small><br/>Am fost la "pleata-in-vint"frumoasa achiziztie si mai este de lucru la ea,i-am dat pedala de starter si o sai ii mai dau si alte maruntisuri pentru noua "iubita" k sa poata iesi cat mai repede pe ulitza si sa ne salutam cu faru k avem! :) :P

 

 

DA pt ca are 2 roti si oricum nu prea imi plac karturile :D da ca poti sa iti dai pe o roata B) :blink: si pleata-in-vint bv ca ai achizitionat pe "iubita" ta mobra :) :blink: numai bine asfalt uscat salutari cu faru' daca merge sau daca ai :D :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Na-va de va ofticatzi! :kick:

O sa scanez si pun aici, dar nu ma zoritzi. Cine are de intrebat sa intrebe....

o sa faci multi tineri care abia si-au luat mobra si le e teama sa intre in ea, fericiti :blink:

 

abia astept sa o vad :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...