Sari la conținut

Cheia - 16.09.2007


m3talik
 Share

Postări Recomandate

nfs draga...dc citeai atent tot topicul aflai ca fata nu era cu ei in grup...era doar ea si inca un baiat care se indreptau spre grupul lui reverse :)acestia ii asteptau sus...:)d'oh...vb aiurea...altceva nu aveti de facut!cititi atenti si vb dupa...iar cei ce spun k fetele nu au ce cauta pe R1 sa-si vada de treaba lor....sunt fete de care nici nu stiti voi k exista si merg pe R1...si va dau mucu pe romaneste...sau roti in gura pe curbe:D:D ;) :) :D :D :hug: hai va ;) si nu mai intrati in balarii :lol:

 

<small>--- Mesaj completat în 19 Sep 2007 12:19 -------------</small><br/>

k sa stie toata lumea...paul e profesorul :) iar baiatu care era sa pupe farurile nush cui a facut-o ptr k se grabeau sa ajunga la accident...asa informativ va mai spun k unii si-au uitat si actele sus la pensiune :(;) NU MAI MANCATI C******T...inteleg ca e nasola vremea dar nici in halu asta sa fiti toti ciufuti :D :-L ...doamne...rai mai sunteti...ce va mai place sa mai despicati c***u'n 15....credeam ca motociclistii sunt si ei cu capu pe umeri ...

:lol:

Fetita draga, esti foarte aroganta si ai un limbaj mizerabil. Incearca sa nu mai generalizezi. Unii dintre noi(motociclistii), chiar avem capul pe umeri, zeci sau chiar sute de mii de kilometri pe motoarele noastre si tot nu ne permitem sa avem atitudinea pe care tu o ai. Scuze de off topic.

Sanatate fetei si sper sa nu se demoralizeze. Totusi atentie mare in continuare: viteza si neatentia, ucid!

Editat de rocristea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 131
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Tot respectul pt fata cu R1, pacat ca s-a intamplat... stiti cum e ... C*cat se'ntampla ...

Multi fustrati p'aici... de la initiatorul topicului, pana la reisarii de strada...care vad ca se cred zmei...

Din partea mea (NU le doresc) poate sa crape toti... nu dau 2 bani pe astfel de personaje....

Mare-i Gradina Ta Doamne... :)

 

 

Poate te gandesti ca vitejii astia au mai multe opriri pe cric decat ai tu km , sau poate vitejii astia au facut oaresce cursuri , sau pur si simplu nu sunt niste cizme de soferi ...

 

Oau can I touch you!? ;)

 

Cred ca ti-au murit laudatorii... :lol:

 

Hai sa ne vedem sanatosi... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot respectul pt fata cu R1, pacat ca s-a intamplat... stiti cum e ... C*cat se'ntampla ...

Multi fustrati p'aici... de la initiatorul topicului, pana la reisarii de strada...care vad ca se cred zmei...

Din partea mea (NU le doresc) poate sa crape toti... nu dau 2 bani pe astfel de personaje....

Mare-i Gradina Ta Doamne... :)

Oau can I touch you!? ;)

 

Cred ca ti-au murit laudatorii... :lol:

 

Hai sa ne vedem sanatosi... :)

mergi ma in treaba ta

 

 

 

La cata lume se da weekend de weekend pe cheia , care chiar merg foarte tare de ne intorc la toti castile in cap..si v-ati gasit sa ziceti de noi,inclusiv detinatoru de mobra care s-a simtit lezat si nerespectat in trafic...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@thomas ... fata nu se dadea tare era in spatele meu si mergeam super calm cauzele sunt neconcludente conta ce am scris mai sus ca stateam langa ea, ea fiind intinsa pe asfalt si motociclisti treceau incetineau se uitau si mergeau mai departe .... nicio problema asa o sa fac si eu ,.... eventual o sa ii fac si vant sa fiu sigur ca o sa cada ... asta in conditiile in care am oprit la orice fel de incident sau accident si am dat tot ajutorul care se poate PepsiMan poate sa confirme si restu etc. dar [pe viitor fiti sigur ca o sa va fac si vant.

Eram atat de multi pt. ca baietii cand au aflat au venit in graba si nu numai cei care ne cunosteam ci si cei cu care imparteam masa si stateam la un pahar de vorba aia oameni nu voi cei care ati trecut si v-ati continuat drumul .... pt. cei care au oprit numai RESPECT.

Nu inteleg de ce luati voi atitudine fata de vitezistii care merg tare pe cheia ? cumva toata comunitatea lucreaza la circulatie ? dap se ma intampla greseli dar majoritatea si le asuma si le recunosc.

@Hellryder te cunosc si stiu ca esti baiatu bun nu are rost sa scri faze ca ne-am cumparat drumu sper Cheia etc. ne dam cum vrem cat vrem si in ce fel vrem iar daca depasim limita de viteza cei cu radarul ar trebui sa ne sanctioneze ok?

REPET EU MERGEAM CU EA SI NU AVEA NICI EA SI NICI EU VITEZA ASTA CA SA NU MAI COMENTEZE ALTI STRESATI CUM CA SE MERGEA TARE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

altu...=)))=))))fratilor...ati cazut in cap cu totii?:)))

 

In locul tau m-as mai abtine de la asa replici. Nu te baza numai pe bunul simt al altora ca te menajeaza sa nu-ti zica (,) cateva de la obraz.

 

@RaveBoy, m-am legat de replicile acide si mistocareala en-gros. Atat. Le-am dat mai devreme ca exemplu. Nu m-am legat de accident si conditii (decat ca din poza se vede botul mucit) intrucat nu am fost de fata.

 

P.S. Daca stiam ca sunteti cu belele veneam cu remorca pe Cheia, ca oricum veneam din Bv.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ma baieti/fete nu aveti ce face?Ati ajuns sa va disculpati in fata unor mincatori de KaKat?Daca unu gaseste o bucata,si mesteca la ea,cum stau altii privind in sus cu gura deschisa,sperind sa scape o bucatica si lor.Lasati looser-i astia sa se plinga pe forum,si voi dati-va cu motoarele asa cum va face placere (Placere pe motor=senzatia pe care plingaciosii nu o s-o simta niciodata).Cunosc si eu citeva fete motocicliste care au curaj,cit toti balosii de pe forum la un loc.Tot respectul pt motorista,si sa nu se intimideze din cauza acestui incident.Cu oricine se poate intimpla,chiar si cu voi astia care va dati incet crezind ca sinteti 100% in siguranta.A fost un topic in care un sfatos,a pus botu la nici 10 Km/h ,si se mira cum de s-a intimplat tocmai cu el.El nu stia ca experienta se cistiga prin inmultirea Km parcursi,si nu prin posesia cit mai indelungata a unei motociclete,pe care o scotea la plimbare la anu-n pasti.

Nu v-ati dat inca seama ca forumul asta e populat 60% de forumisti,10% vizitatori,si doar 30% motociclisti(care sint in continua scadere,vazind unde a ajuns forumul,care la inceput chiar a fost al celor pasionati pe 2 roti)

Insanatosire fetei,sa-si repare cit mai repede motorul pt ca sezonu inca nu s-a terminat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

REISARILOR!!! Drumul spre Cheia nu e circuitul vostru personal. Odata cu cursul de pilotaj (facut eventual pe Amckart) nu ati achizitionat si primii 150 de km din drumul Bucuresti-Brasov via Cheia. Eu sunt printre cei care opresc sa vada cine ce cum si de ce a avut accident. Accidentul e o situatie nefericita si nu ma intereseaza cui sau de ce s-a intamplat, opresc si ajut daca pot dar mi se face greata ulterior cand vad pe forum texte de genul "ma dau tare pe Cheia pentru ca ma tin oole, daca n-ai sportiva nu te baga, e clar ca tu n-ai oo". La unii dintre voi probabil asa o sa scrie in dreptunghi negru in ziar: "Se dadea tare pe Cheia pentru ca putea. Pacat ca a iesit mai larg intr-un viraj cand n-a mai putut." Altii o sa scape si o sa mai scrie texte d-astea p-aici inca o vreme. Cred ca e numai o problema de timp.

E asa greu pentru tine sa intelegi ca a fost o situatie de urgenta sau vrei sa iti desenez...Si nu stiu de ce se discuta atat de mult pe forum.Din cate am vazut folositi acest topic,deschis pirntr-o intamplare ca sa va certati.Toti sunteti acum zmei dupa lupta ca "daca eram eu opream" important e ca multi nu au oprit si cu aceasta ocazie vreau sa le multumesc celor care au facut acest de omenie si de bun-simt ex:domnul cu BMV K1200 RS (daca nu ma insel) etc.Eu nici nu o stiam pe fata,am vazut-o odata si am mers asa repede constient ca este viata unui om in pericol dar ce mai conteaza o alta victima pentru voi, daca si-a luat R1 sau daca era fata pe un SS sau daca a mers pe cheia cu idiotii aia care nu au o boaba in cap.Nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mergi ma in treaba ta

La cata lume se da weekend de weekend pe cheia , care chiar merg foarte tare de ne intorc la toti castile in cap..si v-ati gasit sa ziceti de noi,inclusiv detinatoru de mobra care s-a simtit lezat si nerespectat in trafic...

 

Te cred, si stiu exmple clare care merg de-ti "intorc casca pe cap" cand trec pe langa noi... Dar tipii sunt din Mures, nu dau nume... si Valea Bogatii e circuitul lor ;) ...

Eu nu ma refer la un grup anume...ci la toti care risca si pielea altora cand fac reising pe drumurile publice...

Eh fiecare cu fustrarile lui nu!? :lol:

 

PS. @adena... fara suparare ,dar chiar ai un limbaj colorat...

@zzzzzzzzzzz chiar daca am zis ca o respect pe fata cu R1 sa stii ca nu vraeu s-o agat...

 

 

si ete inca un post total offtopic... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)

Fetita draga, esti foarte aroganta si ai un limbaj mizerabil. Incearca sa nu mai generalizezi. Unii dintre noi(motociclistii), chiar avem capul pe umeri, zeci sau chiar sute de mii de kilometri pe motoarele noastre si tot nu ne permitem sa avem atitudinea pe care tu o ai. Scuze de off topic.

Sanatate fetei si sper sa nu se demoralizeze. Totusi atentie mare in continuare: viteza si neatentia, ucid!

ma referam la cei care au comentat aiurea si care nu au oprit...nu te-am vazut prin discutie pana acum...asa ca te rog sa-ti pastrezi comentriile...:)si ce?n-ai auzit de c****t???sau ca mananca cineva c***t???se intampla des pe forum sa se manance...dc va doare realitatea???si aici nu se vorbea de kilometri...se vorbea de omenie...;)care lipseste cu desavarsire din unii:)dc ai postat???daca nu faci parte dintre ei???inseamna ca si u esti cu musca pe caiula intr-un fel sau altul:) si spun ce vreau ca de-aia e forum si d-aia e democratie in tara!dar macar eu nu arunc cu noroi intr-unii care nu au facut decat bine :lol: o zi buna iti doresc:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tari iesirile astea de "eroi" pe Cheia. Am iesit si eu de mai multe ori si am ramas putin socat, mai ales cu grupurile de "eroi". Fiecare incerca sa arate celorlalti ca se da mai tare si apoi cand ajungeam in Cheia din 8-10 mai eram decat 5-6. Apoi veneau baietii, "bah am ratat curba dar n-am mare lucru" "era sa ma ia un tir al draku' bine ca am iesit pe pietris" "aaa nu, aveam mai de mult zgarieturile alea pe carene". Ma mir ca au fost atat de putine cazaturi grave pana acum pe acolo. Ca de cazaturi au fost sute, dar cum nu prea sunt martori nu le afla nimeni decat cei care au fost de fata.

Oricum "eroii" n-au nici o vina daca incepatorii vor sa se tina dupa ei, nu cred ca e vreunu sa spuna "auzi eu o sa-i dau tare tu incearca sa te tii dupa mine" stiind ca ala e incepator.

Ultima oara am avut neplacuta surpriza ca pe o curba pe unde trecusem de zeci de ori sa apara un damb, iar la 60-80 inclinat pe curba sa iei un damb e o reteta perfecta spre dezastru. Eu am scapat atunci dar am realizat ca atata timp cat nu te dai in conditii controlate (circuit) poti sa fii cel mai bun, poti sa sti ca in palma drumul, dar poti oricand sa ai si surprize "mortale".

Oricum spre deosebire de adevaratii eroi voua nu o sa va simta nimeni lipsa . . . drum bun.

 

N-am inteles faza cu dat-ul rotilor in gura, e un fel de salut intre motociclisti? :)

 

Hmmm ciudat, de cand au facut baietii astia 18 ani si au scapat de partietori au iesit si din sectiunea lor de 2 bani si au venit aici sa se dea in petic.

 

Bah Tibi pai nu i-ai facut si tu fetei o respiratie gura la gura ceva acolo, sau era prietena in hot pursuit? :lol:

Pai cine sa opreasca mah cand tu erai acolo "calare" pe situatie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

----nu era in niciun hot pursuit dar stai linistit ca ea a cazut la 70km/h oriqm o viteza astronomica pt. tine :lol: :))

si baiatu ala de 18 ani la care faci referire chiar iti da roti in gura pe curbe, iti intoarce casca in cap, iti inoada ghetele, iti inverseaza comenziile pe ghidon etc

Editat de RaveBoy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda... posibil... "gasca nebuna" din Mures merge chiar tare... 200-280... si destul de constant la viteza asta... Sunt cativa care conduc in stilul kamikaze, dar na... fiecare cat si cum stie, si cat il duce capu !

 

Oricum pe vitezana nu prea ai cum sa conduci legal... sti... "Mami, io imi iau moto super sport, da nu merg tare..." , ca faza aia la stundete... "Dezbraca-te ca nu-ti fac nimic" :) :lol: ;)

 

:)

 

Dani

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

----nu era in niciun hot pursuit dar stai linistit ca ea a cazut la 70km/h oriqm o viteza astronomica pt. tine :) ;))

si baiatu ala de 18 ani la care faci referire chiar iti da roti in gura pe curbe, iti intoarce casca in cap, iti inoada ghetele, iti inverseaza comenziile pe ghidon etc

 

Pfuai cum mergeti bah cu viteze din astea? Sunteti inconstienti? :lol:

 

Da mah mi-a dat o data o roata in gura dar credeam ca ma saluta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma referam la cei care au comentat aiurea si care nu au oprit...nu te-am vazut prin discutie pana acum...asa ca te rog sa-ti pastrezi comentriile...:)si ce?n-ai auzit de c****t???sau ca mananca cineva c***t???se intampla des pe forum sa se manance...dc va doare realitatea???si aici nu se vorbea de kilometri...se vorbea de omenie...;)care lipseste cu desavarsire din unii:)dc ai postat???daca nu faci parte dintre ei???inseamna ca si u esti cu musca pe caiula intr-un fel sau altul:) si spun ce vreau ca de-aia e forum si d-aia e democratie in tara!dar macar eu nu arunc cu noroi intr-unii care nu au facut decat bine :lol: o zi buna iti doresc:)

 

Intr-adevar ma simt cu musca pe caciula. Duminica ma intorceam de la Bacau, unde a avut loc un miting dintr-o campanie anti-accidente pe plan local. Trebuia, intr-adevar, sa ma intorc pe Cheia pt. a oprii la locul accidentului. Nu sunt deloc,,omenos". :) Atitudinea ta incepe sa ma irite!

Editat de rocristea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminica mergand spre cheia cu niste prieteni, am vazut vro 5-6 motociclisti opriti de politie... pareau cam nelinistiti... oare de ce? poate pentru ca mergeau cu mult peste limita de viteza admisa? sau datorita altor ilegalitati facute? cand i-am vazut cu ce viteza mergeau pe serpentinele alea... am crezut ca vor sa faca sarituri in prapastie...

 

Oameni buni, daca vrem sa impunem respect, trebuie sa invatam sa si respectam automobilistii...

Acest mesaj se adreseaza doar celor ce se simt cu musca pe caciula!

tu cred ca esti invidios ca nu poti sa te tii dupa ei.

sanatate celui lovit :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-adevar ma simt cu musca pe caciula. Duminica ma intorceam de la Bacau, unde a avut loc un miting dintr-o campanie anti-accidente pe plan local. Trebuia, intr-adevar, sa ma intorc pe Cheia pt. a oprii la locul accidentului. Nu sunt deloc,,omenos". :) Atitudinea ta incepe sa ma irite!

 

@Rocristea: las-o balta. Nu pricepe. E prea ocupata sa-si dea importanta si nu vede padurea din cauza copacilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-adevar ma simt cu musca pe caciula. Duminica ma intorceam de la Bacau, unde a avut loc un miting dintr-o campanie anti-accidente pe plan local. Trebuia, intr-adevar, sa ma intorc pe Cheia pt. a oprii la locul accidentului. Nu sunt deloc,,omenos". :lol: Atitudinea ta incepe sa ma irite!

Ok foarte frumos ca ai mers la un miting la Bacau,dar care este scopul tau pe acest topic care se rezuma la ce sa intamplat pe Cheia?? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wow ....citesc acest "minunat" topic..si sunt din ce in ce mai impresionat . Acum se vede ca nu "luptam pt. aceeasi cauza"..si ca suntem 2 tabere ..voi ..si restu.

 

Partea cea mai nasola este ca voi (O PARTE dintre posesorii de SS cu varste cuprinse intre 18-21 de ani - restu au ajuns la maturitate), faceti ceva grandios din faptul ca rulati cu viteze "care-ti intorc casca pe cap"

DOAR PT. cine se simte…

Crezi ca esti singurul care merge asa de tare. Pai cu siguranta nu..dar restu prefera sa NU o faca pe drumuri publice. Ei se duc pe circuite si povestesc acolo cum a fost..dar tu...ne zici cum e pe cheia la vitezele alea mari,la care ..sti tu ...iti intorc casca si iti fac ghidonu in fel si chip (vezi poate faci vreo buba pe undeva si iti intoarca tie unu ghidonu pe cap)

 

Esti BUN..nu te poate contrazice nimeni (curbe,viraje,mers pe o roata..viteza si precizie)

AI si MUUULTI km. pe langa asta ( vb. aia mai multe coborari de cric decat altii km)

 

Si din toate astea...ce lectie crezi ca ai putea sa-i dai tu unuia ca mine sa zicem (care a luat-o incet..dar sigur)..care are tot timpu din lume sa ajunga acolo (comparative cu tine care te cam grabesti)...Pai iti zic eu ..in cel mai bun caz ai putea sa ma inveti cum sa ma P**I fara sa mai imi dau manusile jos din maini, pt. ca in rest esti ..scuza-ma...esti pur si ssimplu PENIBIL prin atitudine,mentalitate, limbaj (f. limitat din pacate)

Aici lumea deja se lauda si vb. lucruri cu totul deplasate..ok...Tu zici de faptul ca mergi (tu ,ei,voi - what ever)..f.f. tare si lumea e invidioasa pe tine :lol:

 

Arunca o privire putin mai jos sa vezi cati eroi decorati POST-MORTEM din pacate sunt ;) (si unii...zicea lumea chiar stiau cu ce se mananca motociclismul)

Daca esti ATAT DE BUN asteptam o lista cu toate circuitele pe care ai alergat (eventual podiumuri/premii/poate esti si tu un fel de campion balcanic,national, MONDIAL si NU stiam noi - caz in care TOT nu ne cerem scuze - pt. ca nici tu nu ai nici un fel de scuza).Dar tu nu esti nimic din ce am zis..esti doar un baietel care merge pe motocicleta , sit e prezinti in fata noastra ca fiind in zeu, si zici ca mergi pe unde vrei cum vrei cand vrei (si soferii auto fac la fel…si atunci cand o fac, incepem sa dam cu floricele si RIP’uri pe forum)

 

sper sa nu ma contrazici toata viata si sa NU ajungi vre'o data sa-mi dai dreptate

 

in rest numai bine...

Sa ne vedem pe strazi ..nu la TV :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-adevar ma simt cu musca pe caciula. Duminica ma intorceam de la Bacau, unde a avut loc un miting dintr-o campanie anti-accidente pe plan local. Trebuia, intr-adevar, sa ma intorc pe Cheia pt. a oprii la locul accidentului. Nu sunt deloc,,omenos". :) Atitudinea ta incepe sa ma irite!

pe tine te irita atitudinea mea iar pe mn ma iriti tu...:)hai muah:*

 

--- Mesaj completat în 19 Sep 2007 13:54 -------------

@Rocristea: las-o balta. Nu pricepe. E prea ocupata sa-si dea importanta si nu vede padurea din cauza copacilor.

hahahahaha very funny....ce ma mai amuz cu voi =))) si dc imi dau importanta ce????e vreo problema???d'oh...oameni care gandesc cu unu dintre cele 2 capete ramase :lol:)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wow ....citesc acest "minunat" topic..si sunt din ce in ce mai impresionat . Acum se vede ca nu "luptam pt. aceeasi cauza"..si ca suntem 2 tabere ..voi ..si restu.

 

Partea cea mai nasola este ca voi (O PARTE dintre posesorii de SS cu varste cuprinse intre 18-21 de ani - restu au ajuns la maturitate), faceti ceva grandios din faptul ca rulati cu viteze "care-ti intorc casca pe cap"

DOAR PT. cine se simte…

Crezi ca esti singurul care merge asa de tare. Pai cu siguranta nu..dar restu prefera sa NU o faca pe drumuri publice. Ei se duc pe circuite si povestesc acolo cum a fost..dar tu...ne zici cum e pe cheia la vitezele alea mari,la care ..sti tu ...iti intorc casca si iti fac ghidonu in fel si chip (vezi poate faci vreo buba pe undeva si iti intoarca tie unu ghidonu pe cap)

 

Esti BUN..nu te poate contrazice nimeni (curbe,viraje,mers pe o roata..viteza si precizie)

AI si MUUULTI km. pe langa asta ( vb. aia mai multe coborari de cric decat altii km)

 

Si din toate astea...ce lectie crezi ca ai putea sa-i dai tu unuia ca mine sa zicem (care a luat-o incet..dar sigur)..care are tot timpu din lume sa ajunga acolo (comparative cu tine care te cam grabesti)...Pai iti zic eu ..in cel mai bun caz ai putea sa ma inveti cum sa ma P**I fara sa mai imi dau manusile jos din maini, pt. ca in rest esti ..scuza-ma...esti pur si ssimplu PENIBIL prin atitudine,mentalitate, limbaj (f. limitat din pacate)

Aici lumea deja se lauda si vb. lucruri cu totul deplasate..ok...Tu zici de faptul ca mergi (tu ,ei,voi - what ever)..f.f. tare si lumea e invidioasa pe tine ;)

 

Arunca o privire putin mai jos sa vezi cati eroi decorati POST-MORTEM din pacate sunt :) (si unii...zicea lumea chiar stiau cu ce se mananca motociclismul)

Daca esti ATAT DE BUN asteptam o lista cu toate circuitele pe care ai alergat (eventual podiumuri/premii/poate esti si tu un fel de campion balcanic,national, MONDIAL si NU stiam noi - caz in care TOT nu ne cerem scuze - pt. ca nici tu nu ai nici un fel de scuza).Dar tu nu esti nimic din ce am zis..esti doar un baietel care merge pe motocicleta , sit e prezinti in fata noastra ca fiind in zeu, si zici ca mergi pe unde vrei cum vrei cand vrei (si soferii auto fac la fel…si atunci cand o fac, incepem sa dam cu floricele si RIP’uri pe forum)

 

sper sa nu ma contrazici toata viata si sa NU ajungi vre'o data sa-mi dai dreptate

 

in rest numai bine...

Sa ne vedem pe strazi ..nu la TV :)

Daca vorbeai cu mine o sa realizezi ca nu am zis ca dau nimanui roti in cap ca ma dau racing ca sunt campion la invartit clatite si alte dinastea...Si din cate vezi si eu am inceput usor :D Numai bine :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vorbeai cu mine o sa realizezi ca nu am zis ca dau nimanui roti in cap ca ma dau racing ca sunt campion la invartit clatite si alte dinastea...Si din cate vezi si eu am inceput usor ;) Numai bine :)

 

 

DOAMNE FERESTE nu m-am luat de tine ( nu m-am luat de nimeni pt. ca INCA nu am nimic personal cu nimeni) inca nu a dat un motociclist peste mine, facand slalom printre masini cu 130 la ora prin oras...este vb. de copii aia rupti din gard care, da ...au km mai muti decat noi coborari de cric, dar noi avem mai mult IQ decat au motoretele lor CP.

 

De invatat o sa am mereu...dar doar de la cine este demn de a se numii "invarator" in cazu de fata.Cand e vb. de nijte copii teribilisti care si-au luat motor sa impresioneze clasa purtatoarelor de vagin (no offence pt. fete)...atunci deja e alta treaba

 

iar la treaba cu clatitele ... sunt numai ochi si urechi :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PUSTI TERIBILISTI! DIN CAUZA VOASTRA NU MAI SUNT APRECIATE COMUNISTELE LA SEMAFOR!

MAI LASATI SI PENTRU ALTII, EGOISTILOR!

 

In alta ordine de idei, lasnd bravarile si frustrarile la o parte, fiecare are ritmul lui de mers si merge cum se considera el safe. Evident, sistemele de referinta sunt diferite de la om la om.

 

Mergeti in treaba voastra :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe tine te irita atitudinea mea iar pe mn ma iriti tu...:)hai muah:*

<small>--- Mesaj completat în 19 Sep 2007 13:54 -------------</small><br/>

hahahahaha very funny....ce ma mai amuz cu voi =))) si dc imi dau importanta ce????e vreo problema???d'oh...oameni care gandesc cu unu dintre cele 2 capete ramase :lol:)))

 

Alt topic care a degenerat, nu ma mai mir, e ceva normal.

 

Generatia pokemonilor care se lauda cat de tare se dau ei a prins curaj. Le-au crescut coltii si acum latra...

 

P.S.: In afara de look de ce si-o fi luat o femeie un R1 nu stiu, ce cacao sa invete pe el, rezultatul: a ratat o curba pe Cheia si voi tot dramatizati. Bravo celor care au oprit sau au venit sa o ajute, si rusine celor care nu au oprit...

 

Ce roti in gura v-as mai da si eu mah laudarosilor... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...