Sari la conținut

NUMAR DE TELEFON SAU CAUCIUC


Postări Recomandate

caut numarul de telefon de la CHEM TRADERS, sau o alta sursa de cauciucuri de cross.ma intereseaza un cauciuc de spate pe 17", profil cross.nou

Sal Soso

 

Am vazut eu cauciuc de 17 cross la Zoli in M Ciuc nou daca nu ma insel marca Mitas.

Nr Tel 0744472211

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut numarul de telefon de la CHEM TRADERS, sau o alta sursa de cauciucuri de cross.ma intereseaza un cauciuc de spate pe 17", profil cross.nou

Mitas-uri gasesti in buc la Petre: 0722383430

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut numarul de telefon de la CHEM TRADERS, sau o alta sursa de cauciucuri de cross.ma intereseaza un cauciuc de spate pe 17", profil cross.nou

Iti recomand inainte de toate sa suni la Importatorul Mitas(Chemtraders).Au multe pe stoc, cel mai mic pret :wave: (de ex. E07 sau E09 sunt 1.100.000 lei fata si 1.800.000 spatele. poti sa le vezi si daca te duci cu motoreta acolo ti le schimba gratis.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cauciucul(rile) nu sunt pt motocicleta mea.ca idee, am vorbit azi la pranz si a ramas ca vor comanda, urmand ca peste o saptamana sa confirm comanda...........cauciucul pe 17 de care am nevoie nu e chiar des intalnit, mitas ul face(sau in listele chemtraders apare) doar o singura dimensiune cu profil cross, mai exact 130/80/17 (sunt si alte gume mitas pe 17, dar sunt pt crossurile 3/4).vreau sa cumpar si o guma 90/90/21, si din pacate nici pe aia nu o aveau pe stoc(asta chiar m a surprins).oricum, multumesc tuturor de ajutor :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cauciucul(rile) nu sunt pt motocicleta mea.ca idee, am vorbit azi la pranz si a ramas ca vor comanda, urmand ca peste o saptamana sa confirm comanda...........cauciucul pe 17 de care am nevoie nu e chiar des intalnit, mitas ul face(sau in listele chemtraders apare) doar o singura dimensiune cu profil cross, mai exact 130/80/17 (sunt si alte gume mitas pe 17, dar sunt pt crossurile 3/4).vreau sa cumpar si o guma 90/90/21, si din pacate nici pe aia nu o aveau pe stoc(asta chiar m a surprins).oricum, multumesc tuturor de ajutor  :wave:

vezi la magazin la mine. ce nu sti? cared ca mai am pe stoc.

 

cip

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mitas ul face(sau in listele chemtraders apare) doar o singura dimensiune cu profil cross, mai exact 130/80/17 (sunt si alte gume mitas pe 17, dar sunt pt crossurile 3/4).

 

mai face mitas si alt model cross/enduro pt. 17 ? Ca asta C-02 e de tot kktu...

 

Sau nu neaparat mitas, mai stiti alta firma care face pe 17, si de unde se poate cumpara ?

 

tks :wave:

Editat de Pit
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cauciucul(rile) nu sunt pt motocicleta mea.ca idee, am vorbit azi la pranz si a ramas ca vor comanda, urmand ca peste o saptamana sa confirm comanda...........cauciucul pe 17 de care am nevoie nu e chiar des intalnit, mitas ul face(sau in listele chemtraders apare) doar o singura dimensiune cu profil cross, mai exact 130/80/17 (sunt si alte gume mitas pe 17, dar sunt pt crossurile 3/4).vreau sa cumpar si o guma 90/90/21, si din pacate nici pe aia nu o aveau pe stoc(asta chiar m a surprins).oricum, multumesc tuturor de ajutor  :wave:

Salut!Daca inca n-ai rezolvat treaba cu cauciucurile,suna-l pe Zoli la Miercurea Ciuc,ca are de toate si preturi avantajoase.0744472211

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc tuturor, azi m a sunat baiatul de la chemtraders sa mi confirme ca luni am cauciucurile.a fost de treaba si mi trimite soferul lor in partea mea de oras.va tin la curent, daca se tin de promisiune au o bila alba, iar preturile imi par cel putin ok, mai ales avand in vedere ca se factureaza marfa.(mitas c11 90/90/21 1.250.000 si mitas c02 130/80/17 1.350.000)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

(mitas c11 90/90/21 1.250.000    ----------------------        si mitas c02 130/80/17 1.350.000)

Cred ca te-a incarcat la ala pe fata,oricum calitatea pret merita per ansamblu.(le scoteam mai ieftin eu)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...