Sari la conținut

Club de choppere


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

ce dreacu v-aţi pus avatarele alea cu D.M. că nu vă mai deosebesc, tre mereu să citesc nicku'..

Aresule, în altă ordine de idei, eu am mai mult plastic deoarece e mai mare..aşa că se compensează cu şaua ta..3 kile de plastic numai pe aia..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 83
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ce dreacu v-aţi pus avatarele alea cu D.M. că nu vă mai deosebesc, tre mereu să citesc  nicku'..

vorbeshte cu aresu' ca mi-a furat avataru'???

ce vina am eu!!!!

 

 

da las' ca ai nevoie de atentzie distributiva in viatza!!!!

 

:banana: :what: :lol:

 

 

shi e DAC MOTORS, NU D.M., ca asta-i numele meu :finger: :finger: :finger: :cheers: :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vorbeshte cu aresu' ca mi-a furat avataru'???

ce vina am eu!!!!

 

 

da las' ca ai nevoie de atentzie distributiva in viatza!!!!

 

:banana:  :what:  :lol:

 

 

shi e DAC MOTORS, NU D.M., ca asta-i numele meu  :finger:  :finger:  :cheers:  :blbl:  :blbl:

agitatie mare,semne de intrebare ca DACU apare aici in avatare si ce bine-mi pare ca fac haita mare :finger:

succes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 years later...

Ahoi!

Un vechi topic vadca pe care l-am descoperit din intamplare (tare vechi - 2005 ultimul post), si despre ceea ce vorbeati voi aici incepe usor sa capete contur!

1. Chopper Academy - el e primul!

 

Care mai exista pe la noi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahoi!

Un vechi topic vadca pe care l-am descoperit din intamplare (tare vechi - 2005 ultimul post), si despre ceea ce vorbeati voi aici incepe usor sa capete contur!

1. Chopper Academy - el e primul!

 

Care mai exista pe la noi?

Cam amestecat cu Speed Academy...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ IceLord poate pe la tine prin zona Harghita Covasna sa fie choppers only... Ma mai uitam pe net zilele astea sunt vreo 4 -5 MC-uri pe linga tine. Baga o vizita :rolleyes:

 

Bafta :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam amestecat cu Speed Academy...

Apoi cred-ca sau gandit si la cei cu speed si in final nu au ramas exclusivisti :D ,dar la baza sunt oameni pasionati de genul "rebel"!

Mesaj completat

@ IceLord poate pe la tine prin zona Harghita Covasna sa fie choppers only... Ma mai uitam pe net zilele astea sunt vreo 4 -5 MC-uri pe linga tine. Baga o vizita :rolleyes:

 

Bafta :laugh:

Cunosc cluburile de aici si nu-s exclusiviste:

Blues Riders MC (cel mai batran club moto din RO) sunt din Gheorgheni si sunt mai mult cu cross/touring/speed si ceva choppere/crusier!

Daimler MC (al doilea ca varsta dupa Blues Riders) sunt din Odorhei si ei majoritatea cross/touring/speed si ceva choppere/crusier!

Independent Eagles MC tot din Odorhei si aici majoritatea sunt chopper/crusier dar sunt si multe speed-uri si cross-uri!

Free Frogs MC sunt din Tg Secuiesc si acestia sunt cross/touring/speed si ceva choppere/crusier!

Ar mai fii ceva prin Miercurea Ciuc dar nu stiu nimic de ei!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...