Sari la conținut

Intalniri B - SUZUKI - GS 500


adya76
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

acum ca stim cine NU vine, e cineva care vine la academie?

 

Apropo, de ce este intalnirea joi? Eu sunt "biker de weekend", si joi sigur nu ajung pe sa. De ce nu ne intalnim io stiu, duminica seara (ca sambata seara poate mai sunt unii plecati la ture)?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropo, de ce este intalnirea joi? Eu sunt "biker de weekend", si joi sigur nu ajung pe sa. De ce nu ne intalnim io stiu, duminica seara (ca sambata seara poate mai sunt unii plecati la ture)?

 

Vin si eu astazi, dar trebuie sa o tai ceva mai devreme.

 

Legat de ziua pentru intalnire, si eu cred ca in week-end ar fi cel mai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropo, de ce este intalnirea joi? Eu sunt "biker de weekend", si joi sigur nu ajung pe sa. De ce nu ne intalnim io stiu, duminica seara (ca sambata seara poate mai sunt unii plecati la ture)?

Am zis sa ne vedem inainte de we pentru a stabili ceva iesiri plimbari de we ... initial ne-am vazut vineri, e un tip care nu poate ajunge vineri si am mutat-o joi ... ora 19:00 - asa a picat. Pe parcursul saptamanilor am observat ca e destula lume care nu poate ajunge...fie joia fie la ora 19:00. Dupa mine ar fi fost mai bine vinerea din mai multe motive:

- Stii cu exactitate ce faci a doua zi...daca esti/sau nu disponibil pentru o iesire;

- Ca sa nu ne intalnim si sa ne uitam unii la altii - ar fi frumos sa ne vedem dupa care sa iesim si la o plimbare - vinerea se poate prelungi plimbarea pana dimineatza daca nu se pleaca nicaieri in we / joia nu prea ca vineri lucram;

- Unii nu tin motorul aproape de ei pe saptamana ... il iau doar in we - deci ar putea veni si ei daca ar fi vinerea.

 

Cu ora 19:00 nu prea stiu ce sa zic - mergea si un 20:00 sau chiar 20:30 - mai ales acum vara. Unii nu ajung la 19:00, altii ajung pe fuga dar fara motor ca n-au apucat sa-l ia de acasa...daca ar fi mai tarziu ar avea lumea timp sa ajunga. Eu unu termin la 17:30 si ajung acolo la maxim 18:00 dupa care astept. Daca ar fi nitel mai tarziu as avea timp sa trec pe acasa - asa ma duc pana acasa beau un pahar cu apa si ma intorc sa ajung la 19:00 - 19:15 ...

 

Eu as veni si daca s-ar muta vinerea la o ora mai tarzie sa ajunga mai multa lume si sa putem bantui mai mult - pana spre miezu' noptii.

 

Ceva propuneri de modificari - spre binele tuturor? Spuneti cand puteti veni si hotaram in functie de posibilitatile fiecaruia.

Editat de mihai_2b3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare !

pentru mine nu conteaza ziua , numai sa se ofere cineva sa stea si sa aibe grija de copilul meu cat sunt la intalnire.... :D

 

Off-T:Adu-l in rucsac! :angryfire:

 

On-T:Azi vin.Unii stiu de ce...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-39658-1248381517_thumb.jpg

Intalnirea GSFZGPZ-istilor de la Academie care mai tarziu s-a lasat cu o fuga pana la Biker's Club :angryfire:.

 

II las pe fiecare din poza sa se prezinte (optional).

Editat de jcdenton
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu vin azi !!!!! Feriti-va !!!!! :angry: :cheers: :laugh: :laugh:

 

 

Sa inteleg ca ne faci cu ocazia asta si o demonstratie de virtuozitate live?Gratuit, nu?! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Mai vrea cineva tricou personalizat, sau va speriat si pe voi criza asta? :rock:

Asta seara nu am reusit sa vin la intalnire dar joia viitoare sper sa nu mai lipsesc...

Oricum care vreiti da-ti un PM si pana joia viitoare poate le si fac.

 

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru amatorii de iesiri in week-end:

 

Sambata, 08.08.2009, ora 10:30 se va pleca pe traseul Bucuresti-Alexandria-Oltenita-Bucuresti(aproximativ 250 Km).

 

Deocamdata suntem doi, Nk155 si cu mine.Noi ne intalnim in fata Primariei Bragadiru.

 

Vremea se anunta OK.

 

Va asteptam sa ne insotiti in numar cat mai mare.

 

:laugh:

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru amatorii de iesiri in week-end:

 

Sambata, 08.08.2009, ora 10:30 se va pleca pe traseul Bucuresti-Alexandria-Oltenita-Bucuresti(aproximativ 250 Km).

 

Deocamdata suntem doi, Nk155 si cu mine.Noi ne intalnim in fata Primariei Bragadiru.

 

Vremea se anunta OK.

 

Va asteptam sa ne insotiti in numar cat mai mare.

 

:laugh:

 

 

si noi plecam tot maine..................Bucuresti –Cheia-Brasov- Sf. Gheorghe- Baile Tunsnad- Miercurea Ciuc- Gheorghieni –Bicaz- Poiana Teiului-Toplita –Reghin- Bistrita- Vatra Dornei- Borsa- Viseaul de sus- Sighetul Marmatiei-Baia mare- Dej- Cluj- Turda- Alba Iulia- Deva- Hunedoara (parcul national Hateg) Sibiu- TRansfagarasean- Pitesti- Bucuresti. Plecare 08 august(sambata) intoarcere 16 august (duminica)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si noi plecam tot maine..................Bucuresti –Cheia-Brasov- Sf. Gheorghe- Baile Tunsnad- Miercurea Ciuc- Gheorghieni –Bicaz- Poiana Teiului-Toplita –Reghin- Bistrita- Vatra Dornei- Borsa- Viseaul de sus- Sighetul Marmatiei-Baia mare- Dej- Cluj- Turda- Alba Iulia- Deva- Hunedoara (parcul national Hateg) Sibiu- TRansfagarasean- Pitesti- Bucuresti. Plecare 08 august(sambata) intoarcere 16 august (duminica)

 

Pacat ca cele doua trasee alese nu se suprapun.Va insoteam pe o portiune... :rock:

 

Asfalt curat si veniti cu poze! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca azi e miercuri...poate ne vedem pe la Arc sau poate nu...Da maine-i jooooi si ne vedem pe la locul stabilit si la ora stabilita...pentru maine propun o iesire pana in Belciugatele - Valea Iazurilor cine se baga? cine nu? cine propune altceva? ... care zici prezent macar la intalnire dar fara plimbare?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca azi e miercuri...poate ne vedem pe la Arc sau poate nu...Da maine-i jooooi si ne vedem pe la locul stabilit si la ora stabilita...pentru maine propun o iesire pana in Belciugatele - Valea Iazurilor cine se baga? cine nu? cine propune altceva? ... care zici prezent macar la intalnire dar fara plimbare?

 

prezent intalnire, poate si plimbare ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...