Sari la conținut

Intalniri B - SUZUKI - GS 500


adya76
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Buey... ia mai usurel... sunt si pe forum aici cateva Fazerisite, dar lor nu le arde de intruniri saptamanale :) ele baga kilometri, fac excursii, cresc copii.. ce sa ma, fazeristele sunt motocicliste eroine :)) BTW, pe Nadia a mai vazut-o careva? Eu n-am mai vazut-o de la Miss Moto.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vedeti ca fetele au comportament imprevizibil. Te pomenesti ca vine un grup de hondisti romantici saptamana viitoare si le invita la plimbare pe toate, FZ-riste sau GS-iste si voi ramaneti cu cilindreea in mana !

 

Eu zic sa fiti mai atenti si mai putin certaretzi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa fiti mai atenti si mai putin certaretzi :)

 

 

Alooooooooo Militia, cine se cearta??????? Esti doar invidios, cred.

Mesaj completat

Alooooooooo Militia, cine se cearta??????? Esti doar invidios, cred.

Hai ca am sticat si topicul asta.................

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pozele-s material de _aba...daca vrei sa le admiri in toata splendoarea ... vino joia la intalnire si ai sa le vezi. :)

 

si sa fii drogat sau foarte beat ca sa le vezi. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pozele-s material de _aba...daca vrei sa le admiri in toata splendoarea ... vino joia la intalnire si ai sa le vezi. :)

 

Mai, tinand cont ca nimeni (nu discutam aici de fetisuri) nu face lucru manual la poze cu femei imbracate, chiar cred ca am pierdut ceva ieri din moment ce nu vrei sa le dai :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aveti ma rabdare ... ce va ingramaditi asa...

o sa dau cate una sa ajunga la toti :)

 

nu mai fi trist, ca atunci cand vei creste mare iti vei lua si tu o motocicleta. :)

 

uite ce don`shoare vin la noi :) ...cum ai aparut tu, nu a mai venit. Ai speriat-o.

 

 

dsc4248.jpg

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai fi trist, ca atunci cand vei creste mare iti vei lua si tu o motocicleta. :)

 

uite ce don`shoare vin la noi :) ...cum ai aparut tu, nu a mai venit. Ai speriat-o.

 

 

dsc4248.jpg

cine ma ... d-ra Alinuta? N-ai sa vezi asa ceva ... o sa vina saptamana viitoare...am vb chiar azi cu ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai astia cu cilindri multi si in linie... ia lasati topicul asta in pace, ca poate se supara astia mici si o pun de o intrunire nationala... sa vedeti atunci ce muc ne luam!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai astia cu cilindri multi si in linie... ia lasati topicul asta in pace, ca poate se supara astia mici si o pun de o intrunire nationala... sa vedeti atunci ce muc ne luam!!!!

 

nu m-ar mira. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ati ramas cu fetele, pentru ca le sunteti cele mai bune prietene. :)

:) nu, ci pentru ca motorul de GS suna bine oricum si ei nu sunt preocupati sa auda daca le sunt carburatoarele bine sincronizate,asa ca au timp sa asculte. stii tu, o parte din ce-si doresc femeile :) ..probabil :)

si ce atata valva cu hai acum la intalniri ca vine iarna si o sa va para rau, GSul merge si cand e frig afara. sau iarna aveti de crosetat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) nu, ci pentru ca motorul de GS suna bine oricum si ei nu sunt preocupati sa auda daca le sunt carburatoarele bine sincronizate,asa ca au timp sa asculte. stii tu, o parte din ce-si doresc femeile :) ..probabil

si ce atata valva cu hai acum la intalniri ca vine iarna si o sa va para rau, GSul merge si cand e frig afara. sau iarna aveti de crosetat?

 

fz-ul merge si la -4 oC. :D La temperatura aia eu n-am vazut nici un gs, toate erau la iernat. :)

 

Florin_FZN, fz-ul tau e pui de R6. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...