Sari la conținut

Intalniri B - SUZUKI - GS 500


adya76
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Eu voi ajunge mai devreme, pe la 7:15 trebuie să plec dincolo.

Măcar să vă cunosc, dacă se mută în orice altă zi sunt 100% prezent, fie ploaie, fie vânt, în București să fiu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am deschis topicul asta pt a stabili aici intalnirile....ca sa nu mai postam in topicul ...Grupul posesorilor de SuzukiGS500....

tot aici putem baga si pozele, filmulete, etc...

ce ziceti?

Pai mai nene,matale nu stiai ca si alte marci au modelul Gs .Fa titlul mai explicit ca am intrat pe-aci indus in oroare.Poti sa-i zici "intalnirile posesorilor de Suzuki Gs" Roaga adminu' sa schimbe.Haidi pa.

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu acum ma urc pe motoreta.Ne vedem la locul propus, fiecare la ora la care poate sa ajunga.

 

Nu va grabiti, ca nu plecam nicaieri! :blink:

 

:angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intalnirea de azi ... post-24853-1241807829_thumb.jpg

 

Care ai mai facut poze punele pe aici...ca eu eram asa fericit ca au venit atatia ca am uitat de poze :angry: am prin doar una panoramica la plecare...

Editat de mihai_2b3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intalnirea de azi ... post-24853-1241807829_thumb.jpg

 

Care ai mai facut poze punele pe aici...ca eu eram asa fericit ca au venit atatia ca am uitat de poze :blink: am prin doar una panoramica la plecare...

 

 

Buna si asta!Decat deloc, nu?;)

 

Apropos, vedeti ca se programeaza duminica pe la pranz o iesire lejera in afara orasului!

 

Tineti aproape pentru detalii suplimentare! :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu voi ajunge mai devreme, pe la 7:15 trebuie să plec dincolo.

Măcar să vă cunosc, dacă se mută în orice altă zi sunt 100% prezent, fie ploaie, fie vânt, în București să fiu...

Omule tu parca ai facut mai multe poze ... te asteptam cu ele (pozele) :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un :angry: cu plus pentru pozari! Adevarati profesionisti, dom'le, nimic de zis! :blink:

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am toate calitățile... miop și-mi tremură mâinile...

 

In cazul tau, premiul il ia aparatul...peretii stiu de ce! :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Organizat, nu s-a mai plecat nicaieri.Fiecare de capul lui... :blink:

 

Forumul a fost picat aproape toata ziua=>Slaba comunicare si organizare!

 

Poate pana in week-endu' viitor se leaga ceva!

Tinem legatura si ne vedem vineri seara la 19:00.

 

:angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revin cu ideea de a muta joi întâlnirea. Vinerea asta am ajuns și dincolo dar era să merg și pe capota cuiva. Întâlnirile celor din Titan sunt cu "finalizare"... s-a plecat la un suc pe lângă Fundulea.

Mai sunt întâlniri și prin alte locuri în București cu siguranță și este foarte posibil ca unii GS-iști să prefere să meargă acolo.

Cei din Titan sunt mai greu de convins să mute data, fiind mai mulți și majoritatea obișnuiți cu datele actuale, de aceea vă bat pe voi la cap.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revin cu ideea de a muta joi întâlnirea. Vinerea asta am ajuns și dincolo dar era să merg și pe capota cuiva. Întâlnirile celor din Titan sunt cu "finalizare"... s-a plecat la un suc pe lângă Fundulea.

Mai sunt întâlniri și prin alte locuri în București cu siguranță și este foarte posibil ca unii GS-iști să prefere să meargă acolo.

 

Am retinut propunerea ta inca de vineri.Din partea mea este ok si joi.Hotaram de comun acord cand si unde ne intalnim.Important este sa venim in numar cat mai mare.

 

Deci urmatoarea ramane pentru joi, ora 19:00, la Academia Militara?

 

:blink:

 

LE:De fapt cel mai important pentru toata lumea(inclusiv pentru cei de acasa) este sa NU va grabiti sa ajungeti intr-un anumit loc la o anumita ora, atunci cand sunteti pe moto.Ajungem cand si daca putem. ;)

 

Grija maxima in trafic! :angry:

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Important este sa venim in numar cat mai mare.

Deci urmatoarea ramane pentru joi, ora 19:00, la Academia Militara?

In numar cat mai mare nici o sansa.Eu lucrez la Universitate si stau in Tei.Termin serviciul devreme. Pai sa plec de la servici pana acasa,sa vin pana la Eroilor si inapoi...srry.Si nu sunt singurul in situatia asta.

Putem modifica locatia?In fata parcului Nicolae Iorga de exemplu?Este pe calea Victoriei langa moxa.Locul exact aici

Poate asa mai in centru reusim sa venim mai multi.

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In numar cat mai mare nici o sansa.Eu lucrez la Universitate si stau in Tei.Termin serviciul devreme. Pai sa plec de la servici pana acasa,sa vin pana la Eroilor si inapoi...srry.Si nu sunt singurul in situatia asta.

Putem modifica locatia?In fata parcului Nicolae Iorga de exemplu?Este pe calea Victoriei langa moxa.Locul exact aici

Poate asa mai in centru reusim sa venim mai multi.

Bafta!

Salut,

Si eu stau undeva in Tei - D-na. Ghica si mi se pare departe de mine.

Daca vrei sa ai succes cu mutarea locatiei mai in centru...eu zic sa ne unim fortele si sa mergem acolo unde se tine acuma...ca de aici d p forum nu cred c-o sa-i faci sa vina "langa tine" ca sa iesi si tu afara...fara suparare.

xcum....si xcat de departe ar fi e placuta si plimbarea pana acolo...nu ?

Majoritatea care au venit eram "din zona"...hai sa mergem acolo si ceilalti ....sa vada ca suntem si noi, cei care venim din alte parti, desui la numar si atunci o sa reusim sa mutam locatia....cred eu.

La parcu de spuneai nu stiu cat loc e de parcat si e nasol cu sensul unic pe cal.Victoriei. Eu zic sa ne vedem undeva la Victoriei in piata...in parcarea aia...

 

Da cu ziua cum ramane pana la urma ? Joi...Vineri ?

Mie-mi e indiferent...numai sa stiu din timp ... sa plec cu moto la munca.

Editat de mihai_2b3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am venit din Vitan am stat 20 minute și am plecat în Titan.

S-a mutat joi din câte știu.

Dacă nu găsesc pe nimeni Joi vin Vineri dar tot așa pe fugă...

Sa speram ca pana joi sa intre toti doritorii pe forum sa vada ca de fapt o sa ne vedem joi...eu trec de la munca pe acolo....si pot veni si joi...si vineri...si sambata...si tot asa :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca se anunta pt Joi intalnirea...au spun Prezent...idem pentru vineri. Se mai anunta si altcineva ?

 

Eu, joi, la 19:00, aceeasi locatie...daca nu ploua!

 

Sanatate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...