Sari la conținut

Intalniri B - SUZUKI - GS 500


adya76
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Hai ca a fost frumos la Baraj....dar numai maine nu-i poimaine...si vine si intalnirea de joi de la Academie pe la ora 19:00 asa ... sapt asta care te mai anunti ca vi si pe la ce ora. Pana in momentul de fata eu o sa fiu acolo asa cum am stabilit 18:45 - 19:00 "trecute fix". E posibil sa mai avem 2 camarazi noi....un tip pe care l-am vazut joia trecuta pe la Unirii - Lipscani si i-am zis...si inca unul care l-am alergat printre masini ieri pe la fantani (tot pe la Unirii - veneam dinspre "casa popoului") si i-am zis si lui - parea foarte incantat...chiar se gandea si el cum sa faca un "club" de GS-isti...Sa speram ca au retinut ziua si ora...

Dar dintre "veteranii" intalnirii care te anunti ?!

 

Salutare,

 

O sa incerc si eu sa ajung pe acolo, undeva dupa 19:30.

La mine e mai complicat cu masterul, pt ca trebuie sa fiu la facultate pe la 18.00 (in fiecare zi exceptand vinerea). Deci, sper sa ma intelegeti daca mai trag chiulul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate acuma am aflat si eu si am o veste proasta pentru joia asta http://www.weather.com/outlook/travel/busi...XX0003?dayNum=2

Daca nu ploua dimineata eu plec cu moto la munca....dar daca ploua cand plec de la munca ... plec cu moto, n-o las acolo, dar ma "grabesc" spre casa sa fac un dus si sa ma schimb...daca trec pe acolo pe ploaie nu stau mult...sa speram ca n-o sa fie asa...chiar acuma cand s-au mai anuntat ceva fetze noi...sau de ce nu poate si fete :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate acuma am aflat si eu si am o veste proasta pentru joia asta http://www.weather.com/outlook/travel/busi...XX0003?dayNum=2

Daca nu ploua dimineata eu plec cu moto la munca....dar daca ploua cand plec de la munca ... plec cu moto, n-o las acolo, dar ma "grabesc" spre casa sa fac un dus si sa ma schimb...daca trec pe acolo pe ploaie nu stau mult...sa speram ca n-o sa fie asa...chiar acuma cand s-au mai anuntat ceva fetze noi...sau de ce nu poate si fete

 

Duminica seara cand am revenit in Bucuresti de la Paltinu, fiind cu amicu' Arrakis in coloana de la Aeroportul Baneasa(pe sensul de intrare in Bucuresti) am fost "umiliti" de o bunaciune :) in echipament de plaja :cheers: , pe un GS necarenat alb care s-a strecurat printre coloanele de masini.

 

Arrakis, o vazusi pe duduia pe motor, sau n-aveai voie sa privesti in partea aia? :blink: Ma batea gandul s-o invitam si pe ea joia la Academie... :P

 

On-topic:Joi ploua (stormy weather). :)

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, mi-a fost atrasa atentia in alta parte atunci (acum stiu de ce :)).

Se pare ca am ratat-o pe colega aceea.

 

Kassule, trebuia sa o urmaresti si sa-i povestesti de intalnire; nu ma suparam daca ma lasai singur pentru asa ceva :P

 

p.s. e posibil ca la noapte sa nu am unde sa dorm, daca Andra intra pe aici :cheers: .

Editat de arrakis2oo6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

veniti diseara la 9m la arc? dam o tura pana in snagov sa bem un suc / cafea.

 

La 9? Nu e cam tarziu pentru o tura la Snagov? Eu as cam merge, dar nu ma incanta sa conduc pe intuneric.

 

Ce-ar fi sa ne strange mai multi azi sau maine (pana vin ploile oricum) si sa avem o iesire mai scurta asa?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce parere aveti?N-ar fi bine sa cerem ADMIN-ului sa schimbe numele topicului asta?Nu este foarte clar la care GS-uri face referire! :P

 

Cum ar fi mai bine sa il intitulam?Ca sa priceapa tot forumu' despre ce e vorba p'aci! :)

 

On-topic:saptamana asta ies zilnic la 19:00 de la ocna! Don't count on me, guys! :blink: :cheers: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kassu,ai dreptate!Ideea cu modificarea numelui e buna pentru ca intradevar nu este foarte clar

Cea mai simpla varianta ar fi Intalnirile posesorilor de gs 500,cu sub-titlul aici stabilim unde si cand...

Eu zic ca e destul de concludent asa,mai ramane sa fiti si voi de acord sau sa veniti cu ceva mai pompos :) pam pam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce-ar fi sa ne strange mai multi azi sau maine (pana vin ploile oricum) si sa avem o iesire mai scurta asa?

Alo...nenea...nu mai cobi! Cum draq sa vina ploile cand suntem in Mai si vine vara...da-ti o palma dupa ceafa... :drink:

 

On-topic:saptamana asta ies zilnic la 19:00 de la ocna! Don't count on me, guys! :)

Si pentu d-nu' Paul ... macar cu Peugeot-ul sa treci pe acolo...nu ne lasa.... :D

Editat de mihai_2b3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alo...nenea...nu mai cobi! Cum draq sa vina ploile cand suntem in Mai si vine vara...da-ti o palma dupa ceafa... :drink:

 

Nu cobeam mai, doar verificam pe diverse site-uri prognoza meteo, si nu arata deloc bine.

Dar, azi vad ca s-a schimbat schimbarea, si joi arata soare toata ziua :)

 

Vin imediat dupa ce scap de la facultate (numai asa sa te mai stresez cu toba, daca tot m-ai amenintat ca mi-o faci guler :D ).

Editat de arrakis2oo6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce parere aveti?N-ar fi bine sa cerem ADMIN-ului sa schimbe numele topicului asta?Nu este foarte clar la care GS-uri face referire! :)

Eu propun un titlu din care sa nu inteleaga mare lucru...

 

Intalniri B - SUZUKI - GS 500,

Saptamanale, ocazionale...

 

Altcineva cu propuneri...sau modificari la propunerea mea !?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Întilnirile posesorilor de GS500, FZ 6, CBR 600, Biciclete, Peugeot-uri, Bilete RATB și nu numai....

Cum sună?!?! :D

 

Ai uitat de role, mopede si scutere :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite cum sa schimbat schimbarea...

http://weather.yahoo.com/Bucharest-Romania...ast.html?unit=c

 

Cica maine o sa fie frumos....daca nu apareti pe acolo....o sa propun sa va "amendam" ...deci aviz celor care vor sa traga chiulu ... ai grija tataie ca te taxam ... :)

 

Eu propun "Intalnirile Gs-istilor Suzuki" cu subtitlul propus de Andu "aici stabilim unde si cand..."

De care GS....GSF....GSR...GSXR...?

Editat de mihai_2b3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si pentu d-nu' Paul ... macar cu Peugeot-ul sa treci pe acolo...nu ne lasa....

 

Ei cu Peugeotu' am o avut o discutie tare neplacuta duminica seara cand a aflat de la asta mica pe doo roate ca am preferat s-o scot pe ea la iarba verde, la pascut.Ca atare, Pejou' dreac m-a pus sa bifez X-uri in calendar.A zis ca nu mai iese cu mine la intalniri unde da cu farurile de surate de-ale nenorocitei.Cre'ca-l vand!Sau la schimb c'un GSR600A!Asa, de-al dreac ce sunt, sa-i fac in ciuda! :)

 

 

Întilnirile posesorilor de GS500, FZ 6, CBR 600, Biciclete, Peugeot-uri, Bilete RATB și nu numai....

Cum sună?!?! :lol:

 

Cata rautate, dom'le! :drink:

 

 

Cica maine o sa fie frumos....daca nu apareti pe acolo....o sa propun sa va "amendam" ...deci aviz celor care vor sa traga chiulu ... ai grija tataie ca te taxam ... :)

 

Daca ma prindeti!Voi folosi "arma" secreta denumita Peugeot! :D

 

 

 

Dar de titlul asta ce ziceti:"Intalnirile cincisutistilor cu GS - unde, cand, cum, cu ce"?

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar de titlul asta ce ziceti:"Intalnirile cincisutistilor cu GS - unde, cand, cum, cu ce"?

Merge....si raspunsul la intrebarea ta ar fi: " 24/7 motociclism.ro " :) :D)

 

Cata rautate d-nule....n-ai vazut asa ceva :drink:

Editat de mihai_2b3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cata rautate d-nule....n-ai vazut asa ceva :drink:

 

Ei, n-am vazut!Nu vorbi cu pacat!Doar te-am vazut duminica cum te dadeai pe curbe la Paltinu! :D

Sa nu scoti tu un litru de motorina sa-mi dai si mie, oropsit asa cum eram!Ce suflet hain, dom'le! Ntz, Ntz, Ntz! :)

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...