Sari la conținut

Intalniri B - SUZUKI - GS 500


adya76
 Share

Postări Recomandate

Azi ce facem...ne vedem....ca-mi e dor de voi...nebunaticilor.

 

Eu sunt disponibil!Unde mergem? :D

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ce facurati in we ?

 

Pai eu am asteptat sa ma suni sa ne vedem!Pana una alta, cum nu ai mai sunat, am beut un Cico la EVEREST...cica sa fiu central sa pot interveni rapid in orice colt de Bucuresti! :P Am vazut pitzi uzate bine... Bine ca Cico a fost rece si ne-expirat! :D Da' voi? :P

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai eu am asteptat sa ma suni sa ne vedem!Pana una alta, cum nu ai mai sunat, am beut un Cico la EVEREST...cica sa fiu central sa pot interveni rapid in orice colt de Bucuresti! :P Am vazut pitzi uzate bine... Bine ca Cico a fost rece si ne-expirat! :D Da' voi? :P

 

La mare cu Suzi :P. Primul drum mai lung asa.

A fost bestial.

 

Drumul asta m-a convins sa fac rost de o camera sa "documentez" plimbarile :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt joia asta ce planuri aveti...

Eu o sa fiu acolo ca de obicei. Numai ca acuma sunt intr-o dilema f mare...Zilele astea mi-am vopsit galeria si a iesit f bine...as veni sa v-o arat asa cu galeria vopsita sa vedeti ce frumoasa e. Dar mai am posibilitatea de a veni si cu o toba "home made" pusa pe o alta galerie. La cat zgomot ati facut joia trecuta voi astia cu tobe not stock...v-as "hurui" putin si eu pe la urechi sapt asta ...

Ce preferati ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt joia asta ce planuri aveti...

Eu o sa fiu acolo ca de obicei. Numai ca acuma sunt intr-o dilema f mare...Zilele astea mi-am vopsit galeria si a iesit f bine...as veni sa v-o arat asa cu galeria vopsita sa vedeti ce frumoasa e. Dar mai am posibilitatea de a veni si cu o toba "home made" pusa pe o alta galerie. La cat zgomot ati facut joia trecuta voi astia cu tobe not stock...v-as "hurui" putin si eu pe la urechi sapt asta ...

Ce preferati ?

 

Hai sa te vedem cu toba aia home made ;)

O sa scot si eu silencer-ul la a mea :cheers:, daca a ta este mai tare iti fac testul de compresie pe gratis ;) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa te vedem cu toba aia home made ;)

O sa scot si eu silencer-ul la a mea :cheers:, daca a ta este mai tare iti fac testul de compresie pe gratis ;) .

ok sa facut...vezi ca am si martori ...

 

nu cred c-o sa avem nevoie de vreo masuratoate exacta....a db ... o sa fiu clar peste tine :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am ramas la aceeasi propunere:

 

Intalniri Bucuresti - Suzuki - GS 500,

zilnice, saptamanale, lunare, ocazionale ...

 

Hai sa supunem la vot si sa vb cu cel care a deschis topicul asta (il stiu eu pe tip) sa vb cu adminul sa ne sch titlul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intalniri Bucuresti - Suzuki - GS 500,

zilnice, saptamanale, lunare, ocazionale ...

 

+1, cu subtitlul propus de andu daca se poate "aici stabilim unde si cand..."

 

 

eu asteptam sa votam joi ;)

 

mai vin cu o propunere sa mutam topicul aici "Comunitatea Motociclistilor din Romania > Comunitati Moto Regionale > OLTENIA, MUNTENIA si DOBROGEA > Bucuresti" :cheers:

Editat de Nk155
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

+1, cu subtitlul propus de andu daca se poate "aici stabilim unde si cand..."

 

 

eu asteptam sa votam joi ;)

 

mai vin cu o propunere sa mutam topicul aici "Comunitatea Motociclistilor din Romania > Comunitati Moto Regionale > OLTENIA, MUNTENIA si DOBROGEA > Bucuresti" :cheers:

Pai daca tot vrei titlu intalniri ... de ce sa-l mutam in Comunitati...si sa nu ramana in intalniri ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Reguli pentru aceasta sectiune

 

Anuntati aici intalnirile, chefurile, plimbarile pe care le organizati. Tot aici se anunta evenimentele (lansari, deschideri se magazine, etc).

Dupa terminarea evenimentului pozele se pun in sectiunea Excursii pe 2 roti

 

Intalnirile cu caracter regional se anunta in forumurile dedicate. Daca doriti adaugarea unei noi regiuni va rugam sa ne contactati."

 

conform regulilor nu prea isi are locul aici fiind o intalnire cu caracter regional

 

se opreste ploia pana joi? :cheers:

Editat de Nk155
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...se opreste ploia pana joi? ;)

 

Unii zic ca DA! :cheers: Da' io nu ii cred!Asa ca mi-am luat umbrela noua!Acum am cu ce sa va scot ochiii...daca nu purtati casca, bineinteles! ;)

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine care vine la Academia GS? ;)

 

Io ma dau la vale pe derdelushul academic incepand cu orele 18:30 PM... ;) ... pana cand se lasa noaptea'n vale sau vine furtuna din ceriu!

 

Offtopic:Luni cica ar fi liber(pentru unii :D)!Vreun plan ceva pentru 3 days week-end? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine care vine la Academia GS? :D

 

Io ma dau la vale pe derdelushul academic incepand cu orele 18:30 PM... ;) ... pana cand se lasa noaptea'n vale sau vine furtuna din ceriu!

 

Offtopic:Luni cica ar fi liber(pentru unii :wave:)!Vreun plan ceva pentru 3 days week-end? :cheers:

prezent maine seara pe la 18 30-19 00!eu am ajuns ieri pe la 2 dimineata si bucurestiul arata jalnic!am trecut si prin vreo 2 balti adanci dar cel putin nu m a plouat!asfalt uscat{cat se poate} ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hey d-nu' arrakis sa inteleg ca ma provoci la duel? In sabii sa ne-ntepam, in bate sa ne trosnim si-n ciorapi sa ne mirosim...?

Treaba sta cam asa...

Cand furam la munte d-nul de mai sus mi-a zdruncinat creierii cu toba aia galagioasa. Acuma mi-am facut si eu rost de una sa-i duduie in cap...numai ca d-nul vrea sa facem si un pariu in acest sens...daca-i zdruncin creierii imi face un test de compresie gratis. Deci se declara deschisa sesiunea de pariuri...Care credeti c-o sa sune mai tare...a mea sau a lui.

Pariati, plusati, ridicati miza.

Deznodamantul azi pe la 20:00 la Academia Militara..."pregatirile" incep de pe la 19:00. Va asteptam pe acolo...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci se declara deschisa sesiunea de pariuri...Care credeti c-o sa sune mai tare...a mea sau a lui.

Pariati, plusati, ridicati miza.

Deznodamantul azi pe la 20:00 la Academia Militara..."pregatirile" incep de pe la 19:00. Va asteptam pe acolo...

 

Pariez 10 RON pe toba lu' MKL :D

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...