Sari la conținut

Intalniri B - SUZUKI - GS 500


adya76
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Eu zic sa nu mai tot propunem nspemii de locatii, cand in final se aduna doar 5 insi ... :unsure:

 

Pana la urma, vine cine poate, daca ii convine locatia, ziua si ora.Nu este pentru nimeni obligatorie intalnirea!

Daca ne face placere sa ne intalnim, facem si pe dracu in patru sa ajungem.Daca nu, asta e!Cum nu a fost pana acum, poate sa nu mai fie nici pe viitor!

 

Sanatate!

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alooo...ce-i cu voi? Ne tradati....de ce nu ati mai venit?

Stiu si eu ca e o intalnire a fetelor in fiecare joi.....dar nu gred ca ati fost acolo. Si nici prin oras nu v-am vazut ... decat pe la Unirii (Lipscani) un tip cu un E albastru parca...nici nu mai stiu ce culoare era...Era cu o tipa si se duceau pe stradutele alea la un suc....pe la 18:30...i-am zis de intalnire si e posibil ca saptamana viitoare sa apara si el pe la Academie...Dar voi...tradatorilor :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alooo...ce-i cu voi? Ne tradati....de ce nu ati mai venit?

Stiu si eu ca e o intalnire a fetelor in fiecare joi.....dar nu gred ca ati fost acolo. Si nici prin oras nu v-am vazut ... decat pe la Unirii (Lipscani) un tip cu un E albastru parca...nici nu mai stiu ce culoare era...Era cu o tipa si se duceau pe stradutele alea la un suc....pe la 18:30...i-am zis de intalnire si e posibil ca saptamana viitoare sa apara si el pe la Academie...Dar voi...tradatorilor :unsure:

 

Io am avut motive intemeiate pentru care nu am venit (fost la o aniversare..), si n-o sa ajung nici saptamana

viitoare (concediu..). Cati ati fost de data asta ?

Cat despre locatie, mie mi se pare ok asa cum este acum. Mentionez ca vin de la servici din Floreasca/Aurel Vlaicu si

locuiesc in Colentina/Obor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io am avut motive intemeiate pentru care nu am venit (fost la o aniversare..), si n-o sa ajung nici saptamana

viitoare (concediu..). Cati ati fost de data asta ?

Cat despre locatie, mie mi se pare ok asa cum este acum. Mentionez ca vin de la servici din Floreasca/Aurel Vlaicu si

locuiesc in Colentina/Obor.

 

Am fost vreo 6-7 ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost vreo 6-7 ...

 

 

...cu motoare si unul cu conserva! :unsure:

 

Mihai, astept info(status drum) despre eventuala iesire spre Barajul Paltinul...cu escala la expo in Baneasa Shopping Center... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci sa anuntam oficial.

 

Duminica (24.05.2009) se pleaca cu motoarele din dotare spre Barajul Patinul / Valea Doftanei.

Localizare harta. http://www.wikimapia.org/#lat=45.2484857&a...amp;l=0&m=a

Despre cum e pe acolo (poze) vedeti aici.

http://ro.wikipedia.org/wiki/Barajul_Paltinu

http://images.google.ro/images?gbv=2&h...mp;aq=f&oq=

Vremea. http://www.meteo.ro/vremea/246/starea-vremii-in-Campina.html

 

Strangerea si plecarea ca de obicei Arcul de Triumf, Bucuresti, Romania

La 10:00 ne strangem, la 10:30 plecam – cine se stie mai greu de urnit dimineata sa se anunte ca intarzie (max 10:55) – daca nu apuci sa-ti faci plinul ... ne oprim la Petrom-ul din Baneasa.

Intoarcerea pe lumina.

Traseu: Bucuresti – DN 1 – Ploiesti – Campina – Valea Doftanei si retur

 

Viteza deplasare: 50 km/h / 90km/h (hai 100)

 

La intoarcere. http://www.stiriauto.ro/articol/6351/Show-...-Shopping-City/ daca va mai fi cineva pe acolo la ora intoarcerii

 

Pana acuma s-au anuntat:

/index.php?showuser=24853

 

/index.php?showuser=23885

 

/index.php?showuser=14986

 

...doritori ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci sa anuntam oficial.

 

Duminica (24.05.2009) se pleaca cu motoarele din dotare spre Barajul Patinul / Valea Doftanei.

Localizare harta. http://www.wikimapia.org/#lat=45.2484857&a...amp;l=0&m=a

Despre cum e pe acolo (poze) vedeti aici.

http://ro.wikipedia.org/wiki/Barajul_Paltinu

http://images.google.ro/images?gbv=2&h...mp;aq=f&oq=

Vremea. http://www.meteo.ro/vremea/246/starea-vremii-in-Campina.html

 

Strangerea si plecarea ca de obicei Arcul de Triumf, Bucuresti, Romania

La 10:00 ne strangem, la 10:30 plecam – cine se stie mai greu de urnit dimineata sa se anunte ca intarzie (max 10:55) – daca nu apuci sa-ti faci plinul ... ne oprim la Petrom-ul din Baneasa.

Intoarcerea pe lumina.

Traseu: Bucuresti – DN 1 – Ploiesti – Campina – Valea Doftanei si retur

 

Viteza deplasare: 50 km/h / 90km/h (hai 100)

 

La intoarcere. http://www.stiriauto.ro/articol/6351/Show-...-Shopping-City/ daca va mai fi cineva pe acolo la ora intoarcerii

 

Pana acuma s-au anuntat:

/index.php?showuser=24853

 

/index.php?showuser=23885

 

/index.php?showuser=14986

 

...doritori ?

 

 

Eu nu am cu cine sa-mi las fetele :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am cu cine sa-mi las fetele :cheers:

 

Ia-le cu tine.Om gasi pe la cineva un atas functional... :unsure:

 

Cred ca o sa vin si eu.

Inca nu pot sa promit, dar cel mai probabil o sa fiu acolo.

 

Lasa Arrakis, ca trag eu jos plapuma duminica dimineata de pe tine, cand oi traversa Crangasii! B)

Doar n-o sa ma lasi singur cu "necarenatii".... :huh:

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa Arrakis, ca trag eu jos plapuma duminica dimineata de pe tine, cand oi traversa Crangasii! :huh:

Doar n-o sa ma lasi singur cu "necarenatii".... :unsure:

 

eee, pai daca pui problema asa vin sigur :cheers:

Oricum, nu-i problema cu trezitul la mine ci cu motorul: mai am ceva treaba la el si nu stiam sigur daca o sa fiu gata cu totul (iti povestesc maine).

 

Eu vin sa o iau pe prietena din Dr Taberei, asa ca poate plecam impreuna spre Arc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eee, pai daca pui problema asa vin sigur :unsure:

Oricum, nu-i problema cu trezitul la mine ci cu motorul: mai am ceva treaba la el si nu stiam sigur daca o sa fiu gata cu totul (iti povestesc maine).

 

Eu vin sa o iau pe prietena din Dr Taberei, asa ca poate plecam impreuna spre Arc.

 

Ok ... deci suntem 4 pana acuma?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vin sa o iau pe prietena din Dr Taberei, asa ca poate plecam impreuna spre Arc.

 

Ne vedem la ceas la Moghioros la 9:30? :cheers:

 

Adica fix peste 24 de ore... :unsure:

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne vedem la ceas la Moghioros la 9:30? :cheers:

 

Adica fix peste 24 de ore... :unsure:

 

Da, numai sa tina vremea cu noi.

 

Ok ... deci suntem 4 pana acuma?

 

5 daca se anunta si Andu; el e cel care mi-a spus de plimbare si parea interesat.

Era un pic dezamagit de limita de viteza :huh:, cred ca voia sa alerge putin motorul.

 

Hai Andule ca te lasam sa ii dai, nu te tinem in lesa B).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

5 daca se anunta si Andu; el e cel care mi-a spus de plimbare si parea interesat.

Era un pic dezamagit de limita de viteza :unsure:, cred ca voia sa alerge putin motorul.

 

Vremea sa tina cu noi...ca viteza sa nu fie o problema...cifrele sunt date cu "caracter informativ" :cheers: numai ca eu o sa vin cu pasagera...si mai mult de 110 in reprize de 1-2 minute sa nu va ganditi. Eu am propus plimbare("de bosorogi")...admirat peisajul....facut poze din mers...chestii d-astea. Drumul e destul de lat si de lung...cine vrea, se duce mai tare si mai asteapta dupa aia :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu voi merge in mini-grupul de "bosorogi"...am suficiente puncte de penalizare acumulate ca sa mai imi fur cateva inutil, doar de dragul adrenalinei in exces.

 

Ar fi bine sa stabileasca inca de la ARC componenta celor doua grupuri, daca pana la urma vor exista doua.Daca vom forma un singur grup, atunci ar fi bine sa se urmeze regulile de mers in grup de catre TOTI!

 

Ne vedem dimineata!

 

Arrakis, da-mi de veste daca ne vedem la ceas la Moghioros la 9:15 sau ne intalnim la ARC!

 

:unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bey baietii!Ati ajuns fiecare pe la "cashile" voastre? :P

 

Hai cu filmele si pozele sus pe forum, sa moara concurenta de ciuda! :)

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ajuns noi(andu+ioana) am ajuns,dar dupa cum stiti poze nexam,n-am facut so va astept pe voi.

La mai multe si la mai mare!

Filmele!!!!!! alea ''e'' baza

 

Eu si Andra abia ce ne-am trezit :)

Uite si cateva poze; maine va dau link-ul cu toata arhiva.

 

post-38382-1243196858_thumb.jpgpost-38382-1243196887_thumb.jpgpost-38382-1243197045_thumb.jpg

post-38382-1243197074_thumb.jpgpost-38382-1243197142_thumb.jpg528__1_.jpg]

post-38382-1243197250_thumb.jpgpost-38382-1243197291_thumb.jpgpost-38382-1243197343_thumb.jpg

 

post-38382-1243197559_thumb.jpgpost-38382-1243197599_thumb.jpgpost-38382-1243197666_thumb.jpgpost-38382-1243197726_thumb.jpgpost-38382-1243197800_thumb.jpgpost-38382-1243197848_thumb.jpg post-38382-1243197879_thumb.jpg

post-38382-1243197183_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca de data asta am reusit sa le fac sa mearga...

 

Cam asa a fost duminica 24 mai 2009 pe Valea Doftanei si pe la Barajul Paltinul

 

Vreme superba. Drum bun. Fara incidente. Fara trafic. Super iesire ...

 

 

 

http://picasaweb.google.ro/mihai2b3/ValeaD...eiBarajPaltinu#

Editat de mihai_2b3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca a fost frumos la Baraj....dar numai maine nu-i poimaine...si vine si intalnirea de joi de la Academie pe la ora 19:00 asa ... sapt asta care te mai anunti ca vi si pe la ce ora. Pana in momentul de fata eu o sa fiu acolo asa cum am stabilit 18:45 - 19:00 "trecute fix". E posibil sa mai avem 2 camarazi noi....un tip pe care l-am vazut joia trecuta pe la Unirii - Lipscani si i-am zis...si inca unul care l-am alergat printre masini ieri pe la fantani (tot pe la Unirii - veneam dinspre "casa popoului") si i-am zis si lui - parea foarte incantat...chiar se gandea si el cum sa faca un "club" de GS-isti...Sa speram ca au retinut ziua si ora...

Dar dintre "veteranii" intalnirii care te anunti ?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...