Sari la conținut

Intalniri B - SUZUKI - GS 500


adya76
 Share

Postări Recomandate

ar fi fost si culmea, un purice era in bora bora si altu in copa cabana :moron:

 

si ca sa nu ne traga Goul de urechi, sa facem legatura si cu topicu, legatura este: puricii se deplaseaza pe GSuri sau in barbile celor de pe GSuri :rolleyes: :lol: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ar fi fost si culmea, un purice era in bora bora si altu in copa cabana :moron:

 

si ca sa nu ne traga Goul de urechi, sa facem legatura si cu topicu, legatura este: puricii se deplaseaza pe GSuri sau in barbile celor de pe GSuri :rolleyes: :lol: :D

 

Sau in parul cret al geseistelor, sa fim in ton cu bancul. :laugh:

 

Si, ca sa inteleaga si restul lumii (cei care au ratat masa si berea fara alcool) despre ce vorbim noi aici, iaca mai jos si bancul. Nu stau sa-l spun acum, am luat copy-paste de pe net, difera o idee de ce ne-a zis Cristi.

 

Doi purici obiÂşnuiau să se întîlnească în fiecare an Âşi să-Âşi petreacă vacanța în Copacabana. Într-un an, unul dintre purici ajunge mierlit de frig "Brrrr, băga-mi-aÂş, am înghețat." "Ce-ai pățit?", îl întreabă prietenul lui. "Am călătorit toată noaptea în barba unui motociclist vitezoman din Jersey în Florida." "Păi aÂşa se călătoreÂşte în Florida? Stai să te învăț eu: mergi la aeroport, intri în bar, bei, mănînci, ocheÂşti o stewardesă blondă, meseriaÂşă, te cuibăreÂşti între floci, ztragi un pui de somn Âşi a doua zi eÂşti bine mersi în Florida."

Trece un an, cei doi se întîlnesc din nou. "Brrr, sînt înghețat, mor de frig." "Da" ce dracu" bă, nu ți-am explicat anul trecut ce să faci?!" "Ba da, Âşi am facut întocmai. M-am dus la aeroport, am intrat în bar, am mîncat, am băut, mi-am ochit o stewardesă meseriaÂşă, m-am cuibărit în flocii ei, am adormit Âşi dimineața m-am trezit în barba unui motociclist vitezoman în drum spre Copacabana"?

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sau in parul cret al geseistelor,

Nenea, nenea nu se mai poarta cam de mult timp ala cret :laugh: , decat asa ........ceva ocazional da mai sus putin ca sa iti vina in frunte, pardon casca :lol: si musai sa ai folie antiaburire ca sa mai vezi ce faci :D . Si nu uita ca gs-ul lucreaza in mai putine ture decat Fz-eul, asa ca treabuie sa ai cuplu aici, nu ai, :moron: ai sfeclit steagul, te alearga pe toata platforma academiei pana spui ca gs -ul este cea mai tare motoreta din MOTOGP :rolleyes: . Ai vazut la mihai acum da si scantei, ce sa mai asta i armasaru gastii.

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

erai doar tu pe cheia pt ca te-au lasat toti pe tine sa te dai, sa nu cumva sa te incurce lumea :moron:

 

si pana la urma ai gasit-o ori o mai cauti mult? :D :laugh: :lol:

 

ai una sigur de gat atarnata, poate ca e chiar sub nasu tau si tu tot o cauti in alte parti domnu cheist :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buey nene dar voi astia care mergeti si iarna cu motoretele............ de ce nu am vazut macar 1 pe cheia azi?????

 

Poate erau in drum spre plaja din copacabana... :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In alta ordine de idei... am descoperit o cale rapida de a ajunge in insule exotice: am o vecina stewardesa :rolleyes: It's kinda MILF ty

Mesaj completat

In alta ordine de idei... am descoperit o cale rapida de a ajunge in insule exotice: am o vecina stewardesa :D It's kind a MILF type. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci tu te-ai scos in cel mai placut mod :D dar cum se scoate cel de-al doilea puricos? :lol:

 

Goul, uite si legatura acestui post cu topicu: am bagat la iernat GSu meu, adica cel mai tare motor din lume! domnu contabilizator sa mai spuna numaratoare ca eu una am uitat :rolleyes: deci sunt prima si astept eventualele vostre caterinici pe tema asta :laugh:

 

sa avem o saptamana buna si placuta, sa va dati cat mai mult pe moto, spor la treburi si aveti grija de voi :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mdeah, si astazi tot cu moto sunt, mai am linistit 1 luna pana da inghetul.

Da, ne vedem maine la 18,00.

Mesaj completat

Nu uitati vaslele baieti :bow: ;) sau mai bine spus FZlele :bow:

ce sa facem cu vaslele ca noi avem motor cu elice (la radiator) !!! la voi la gs-uri sunt bune ca sa le puneti pe post de roti ajutatoare.

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce sa facem cu vaslele ca noi avem motor cu elice (la radiator) !!! la voi la gs-uri sunt bune ca sa le puneti pe post de roti ajutatoare.

eu unu n-am nevoie...mi-am pus 2 turbo-suflante sub motor...daca intra alea in apa o sa fie jetul de propulsie mai puternic decat la alea ale voastre cu elice (ca de ... saraca elice nu suporta prea multe rpm) ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu-ti doresc sa te vad cu apa-n suflantele alea :bow: pt ca chiar ca o sa ne prapadim de ras la aparitia ta si a motocicletei tale megastar consacrat deja :ok: mai in gluma mai in serios, nenea tubifri, ai grija la garda, e mult prea joasa ;) acadamiei e in vale etc...le pui tu cap la cap, sper ca nu vii cu alta inventie, cu ghidon de chopper sau cine stie ce alta minune custum marca ta personala :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TUBIFRI trademark da!? by ME :ok: just by me :( e chiar mai tare ca arhirecunoscuta afirmatie, domnu contabilizator atentie, ca motorul meu e cel mai tare din lume pt mineeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :bow: just for meeeee ;)

 

bai dar cum ne costumam de halauin parti asta?! :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...