Sari la conținut

Intalniri B - SUZUKI - GS 500


adya76
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

pentru joi se mai inscrie cineva?

Mihai, daca tot nu mai mergi cu motocicleta, croseteaza-mi te rog frumos si mie un fularel, ca imi intra frigul pe sub casca... :alcy: Multumeeeesc :bow: doar tu spuneai ceva de solidaritate intre motociclisti,nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru joi se mai inscrie cineva?

Mihai, daca tot nu mai mergi cu motocicleta, croseteaza-mi te rog frumos si mie un fularel, ca imi intra frigul pe sub casca... :alcy: Multumeeeesc :bow: doar tu spuneai ceva de solidaritate intre motociclisti,nu?

 

eu ajung; as prefera sa vin mai devreme, totusi (intre 5 jumatate si 6)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru joi se mai inscrie cineva?

Mihai, daca tot nu mai mergi cu motocicleta, croseteaza-mi te rog frumos si mie un fularel, ca imi intra frigul pe sub casca... :alcy: Multumeeeesc :bow: doar tu spuneai ceva de solidaritate intre motociclisti,nu?

ti-as face...dar ce sa faci cu el vara. ca acuma n-am cu ce sa ajung la academie sa ti-l dau, si pasager ai zis ca nu ma iei. Sa nu zici ca-s rau si nu vreau sa-ti fac ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu sunt de acord sa ne vedem mai devreme. 5, 5:30, voi cand puteti sa ajungeti?

Mesaj completat

sunt sigura ca se gaseste cineva sa te ia :alcy: eu ti-am spus de ce nu pot...si caserita de la RDS ma roaga sa o plimb in fiecare luna si trebuie sa o refuz. it's for a greater good :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu sunt de acord sa ne vedem mai devreme. 5, 5:30, voi cand puteti sa ajungeti?

Mesaj completat

sunt sigura ca se gaseste cineva sa te ia :alcy: eu ti-am spus de ce nu pot...si caserita de la RDS ma roaga sa o plimb in fiecare luna si trebuie sa o refuz. it's for a greater good :bow:

 

5 e perfect pentru mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salve !! de unde ti-ai luat cagula antivant ??da mai multe detalii te rog !

de la Inter Motorcycle (honda-bikes.ro) localizat pe soseaua pipera cum treci de sediul politie inmatriculari mai departe vreo cateva sute de m, exact cand incepe un pod sa se inalte. aici gasesti 2 magazine, mai este si yamaha, dual-tours (http://www.motociclete.com.ro/) .. zic ca ai de unde alege chiar de pe stoc, sa pui si mana pe produse. oficial se inchide la 7... la ambele magazine.

Mesaj completat

azi ceva / cineva la intalnirea GS/FZ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai da.. de la Fazeristi am fost trei si ulterior a aparut si al patrulea iar de la GSisti doar Raisa. Noi ne-am adunat pe la 5 si am stat la Academie pana pe la vreo 6 si ceva apoi ne-am tirat in The Jack, ca-i in apropiere (e un loc bun unde putem stramuta intrunirea pe timp de iarna, preturi de bun simt si au si mancare - dar nu mai tin minte preturile la gustari).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai da.. de la Fazeristi am fost trei si ulterior a aparut si al patrulea iar de la GSisti doar Raisa. Noi ne-am adunat pe la 5 si am stat la Academie pana pe la vreo 6 si ceva apoi ne-am tirat in The Jack, ca-i in apropiere (e un loc bun unde putem stramuta intrunirea pe timp de iarna, preturi de bun simt si au si mancare - dar nu mai tin minte preturile la gustari).

in medie intre 10 si 15 lei...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mdap, tru' bikers!

 

azi pe la intersectia mihalache cu turda l-am vazu pe florin si pe raisa (nu stiu daca s-au vazut, erau pe directii perpendiculare)

dap,eu eram. si mi s-a parut ca vad un GS [FZul nu e nevoie sa il vezi, il auzi oricum :alcy: ] dar nu te-am recunoscut, si oricum probabil eram prea ocupata sa nu calc babele pe trecere- e un adevarat ritual in intersectia turda cu mihalache sa sara babele/ pe peste tine chiar daca esti la 2 m de trecere. asa ca...Salut cu intarziere :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...