Sari la conținut

Intalniri B - SUZUKI - GS 500


adya76
 Share

Postări Recomandate

vin si eu azi sa vad artificiile :bow:

sambata dau o tura pana la vulcanii noroiosi, va tenteaza sau ati intrat in hibernare deja? :bow:

P.S.de helauin unii se pot dechiza in motociclisti, hai curaj, e doar o data pe an ;)

Mesaj completat

deghiza*

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

TUBIFRI trademark da!? by ME just by me :ok: e chiar mai tare ca arhirecunoscuta afirmatie, domnu contabilizator atentie, ca motorul meu e cel mai tare din lume pt mineeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :bow: just for meeeee ;)

 

bai dar cum ne costumam de halauin parti asta?! :bow:

 

Ati putea sa incercati sa va costumati in motociclisti. Va fi greu, dar cu multa munca veti reusi. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ati putea sa incercati sa va costumati in motociclisti. Va fi greu, dar cu multa munca veti reusi. :bow:

initial am crezut ca am scris cu ecou, dar...e vorba aceea inteleapta, great minds think the same.sa fie vreo legatura? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad in viitorul tau un Fazer. Si cand te gandesti ca la academie n-am schimbat prea multe vorbe. Eu cred ca te luam si pe tine la noi, cu goul.

 

Eh... ei ii place cu geseisti din astia cu... tobe mari! :bow: Noi avem prea mici cilindrii, chiar daca-s mai multi si deh, unii dintre noi avem chiar si tobe stock! :ok: Rippere, s-ar putea sa deranjam diseara! :bow: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

test test test ... merge ?

merge merge.

doar ca suntem mai udati decat de obicei. aseara, n-am reusit sa plec din casa, se intamplau niste lucrari la tevile de apa calda, nu de evacuare :kiss:)

 

Yuhuuuu, ce frumu e pe ploaie!!! am luat-o dimi in plin...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu unde ati vazut voi tobe mari pe GSuri, eu n-am vazut decat stock...si daca ati facut aluzie la mihai, el are doua...dar mai mici :P si mai sunt si orientate gresit,asa ca.... :kiss: n-ati venit aseara,voi ati pierdut [se gaseau si negrese pentru pretentiosi...]

nu m-as supara sa ti se adevereasca previziunile[esti ruda cu vreo mama omida sau ciresica?],Fazerul nu-i chiar asa rau,deloc chiar...dar as aprecia daca in viziunea asta ai include si o casa cu garaj, ca sa bag si Yamaha langa GS, sa nu o las afara :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca nu ploua, ma bag si eu la inghetat.

ok ok ... deci n-o sa fiu singurul ... cica nu ploua http://www.accuweather.com/ro/EUR/RO/RO010...i/details3.aspx

ne vedem tot la 18:00 ... sa mai prindem si cateva grade in termometre ... ca lumina mai prindem doar artificiala.

Editat de mihai_2b3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok ok ... deci n-o sa fiu singurul ... cica nu ploua http://www.accuweather.com/ro/EUR/RO/RO010...i/details3.aspx

ne vedem tot la 18:00 ... sa mai prindem si cateva grade in termometre ... ca lumina mai prindem doar artificiala.

 

 

Atata timp cat nu ingheata eu sunt prezent.

Mesaj completat

Bah dar de pozitia CAPRA voi ati auzit ?????

 

 

poza.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vin si eu ..data trecuta am ajuns doar la bere cu cei care s-au mai dus dupa ce v-ati intalnit.cand am ajuns la academie numai era nici dracu'..si mihai m-a indrumat mai departe. B)

daca o sa vi iar la 19:00 tot prin telefon o sa te indrumam :friends: la 18:00 sa fi acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca o sa vi iar la 19:00 tot prin telefon o sa te indrumam B) la 18:00 sa fi acolo.

 

 

change of plans...o sa fac act de prezenta,nu pot sa stau mult,ma duc la un bal de boboci in Fratelli. Da poate mergem cu totii eventual :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate azi nu pot ajunge, desi e vreme de mers cu moto. Am o raceala groaznica, sunt pe pastile d'astea mai soft... Coldrex, Paracetamol, Nurofen, Tantum Verde. Sper ca sa-mi treaca neaparat zilele astea, asa ca momentan am renuntat la motor, e mai cald in metrou. B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate azi nu pot ajunge, desi e vreme de mers cu moto. Am o raceala groaznica, sunt pe pastile d'astea mai soft... Coldrex, Paracetamol, Nurofen, Tantum Verde. Sper ca sa-mi treaca neaparat zilele astea, asa ca momentan am renuntat la motor, e mai cald in metrou. :friends:

Ok, ok - stai si fa-te bine. Si eu sunt racit si ma doare gatu...mai si tusesc, stranut - da merg sa-i imbolnavesc si pe restu...sa le transmit si lor d-asta "porceayna" :friends:

Mesaj completat

prezent la datorie.

ba ... tu sa te intalnesti cu yahomistii tai ... noi venim cu scuterele B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...