Sari la conținut

Intalniri B - SUZUKI - GS 500


adya76
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

vreti, nu vreti, joi dimineatza o sa fie greva la metrou, deci o sa fie nebunie prin oras pentru ca toata lumea va merge cu masina la munca, deci e de luat motoreta si daca tot le scoate-ti la plimbare, de ce sa nu veniti si la intalnire, tot joi, tot la 18:00 si tot la Academia Militara mai exact aici. (zoom in-out) Va astept in numar cat mai mare pentru a face poze impreuna, nu cred ca ne mai vedem joile din anul asta pentru ca vineri va fi ultima zi in care mai am RCA si pana la primavara nu cred ca-mi mai fac.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nea Tubifri e greva la metrorex joia asta doar pana la ora 6 bidineata, e doar un avertisment :( deci lasa vrajelile si nu mai duce lumea in horori :)

:P liniste ... cand sa-i vrajesc si eu sa fie mai multi...tu...ce faci ?! imi strici combinatia ... mai bine spune ca de pe 16 noiembrie o sa fie greva toata ziua :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nimeni nu-mi spune sa tac :clap: asa ca abtineti-va comentariile nepotrivite, nu v-ati gasit oama :laugh:

 

tot zic astia de ceva cod galben, inundatii parca, de maine cica ar veni si pe la noi, sa aveti grija de voi, se mai si raceste un pic cica....serios, aveti grija de voi pe cat puteti, imi pasa de voi si d-asta zic de vreme, n-am nimic impotriva ca mergeti pe moto si iarna, pe ger, pe zapada, fiecare face oricum ce vrea :clap: :P

 

nu mai sariti ca popcornu ca nu va vad bine ;) asa cum ma respectati voi pe mine asa va respect si eu pe voi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:clap: liniste ... cand sa-i vrajesc si eu sa fie mai multi...tu...ce faci ?! imi strici combinatia ... mai bine spune ca de pe 16 noiembrie o sa fie greva toata ziua :clap:

 

hai bre, iesiti si plimbati-va ca e vremea ok :laugh: . Iar astia ca mine ce si-au dus mobra la iernat sambata trecuta ;)

 

asta e...oricum era expirat RCA-ul de o luna :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hei, astia cu motoare de vanzare, mail azi pe claudiu.ionescu@motociclismo.ro cu anuntul vostru ca sa-l bag in revista Motociclismo. Anuntul trebuie sa contina o poza de rezolutie decenta si o scurta descriere a motocicletei (marca, tip, an de fabricatie, nr km, optionale, etc) cat si datele voastre de contact, mail, telefon sau ce mai vreti voi. Astept. In general e moca, dar voi tre' sa dati o bere joi la Academie. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

-daca e vreo adunare cu gs 500 vin si eu

-cu motorul nu o sa mai merg decit atunci cind da inghetul pina atunci nu ma intereseaza frig ploaie etc etc. ;) :laugh:

dap o sa fie ... joi ora 18:00 academia militara. doar sa nu ploua...urmareste topicul

Mesaj completat

hai ca-i frumos afara...ne vedem la 6 ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu ma faceti sa va astept din nou... :clap:

 

Niciodata.

Mesaj completat

incepe numaratoarea inversa si urcam si noi pe cai ...

Mesaj completat

 

cred ca s-a anuntat lucrare de control, de a fost prezenta miiiicaaaaa

Pai na, a venit iarna peste ei mai devreme.

Mesaj completat

heluuuuuuuuuuu!!!!:D sunt si eu noua venita pe forum :laugh: si va o prezint pe rooOsita mea:D

 

 

Hmmm, interesanta motoreta. ;)

Mesaj completat

Bun venit roseata :P frumoase poze, frumos motor

 

Si cum adica a fost prezenta miiiiiiiiiiiiiiica? macar cinci sa fii fost din atatia?! :clap:

 

 

Doar 3 gs-uri, care normal nu au facut cat doua Fz-uri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rooOsita mea:D

e chiar frumoasa motoreta pentru un GS!!! Imi place culoarea!

Mesaj completat

macar cinci sa fii fost

fix 5!

Mesaj completat

Doar 3 gs-uri, care normal nu au facut cat doua Fz-uri.

Daca erau si 4 GS-uri, tot cat 2 FZ-uri faceau :laugh: , nu conteaza, sa ne bucuram de ele toti, in fiecare zi!

Editat de warlock
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...