Sari la conținut

Intalniri B - SUZUKI - GS 500


adya76
 Share

Postări Recomandate

!

Eh, daca tot se scanteiau goul si harley_x acilea pe forum si-au dat palma la mititei?

 

ba chiar am vrut sa facem schimb de carnaciori :rolleyes:

 

 

@harley_x, sapt viitoare sa iei capacul sa facem lipitura (nu lipeala), sper sa nu cumva sa uit eu.... si mai era cineva care a zis ca are capacul dezlipit (cel de la alternator - cu logo-ul) .. eu nu-l mai am deloc, trebuie sa-mi fac.

 

baiatu ala cu geseu carenat care a venit pt prima oara avea capacul dezlipit.

 

 

 

 

 

 

SI sa fie clar : MI-AM FACUT BOTEZUL ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

o sa ma tot vezi fara fier cat e frig pt ca nu ma duce coloana, prea multi ani prin frig, ploi, nebuneala in oase :rolleyes: dar in spate e mai comod si daca-s bine imbracata e chiar ok, inca :laugh: mersi de aprecieri domnu spirit :D

 

Goul cum adica ti-ai facut botezu? Ai declarat ca ai 23 de ani :moron: esti cel mai mic de gasca ca sa nu mai zic din cea de GSisti :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda....destula lume la academie, motoare frumos colorate, modelate, custom-izate iar altele "laser frate" adica FZ-ul cu tobe laser...ca despre masinaria mea de tuns iarba de la subrat nu mai zic nimica...pacat sa n-a plecat decat Raisa cu mine si a avut parte de pacanele cu flacarici pe ambele laterale ale motorului...da las' ca data viitoare o sa fie ora de iarna deci o sa me vedem mai pe inserat...sa va luminez eu cu tobele :rolleyes:

 

Bine ai revenit "_X" ...

 

pacanele cu flacarici...?daca o sa mai merg cu tine, imi iau masca de sudura...si...cred ca trebuia sa le spuna cineva copiilor de pe trotuare ca nu e revelionul si da primaria cu artificii, sunt doar tobele lui mihai.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca cu - ma cu ... a preferat sa mearga cu cineva care sa nu faca misto de mobra ei :rolleyes:

 

Cine a facut ma misto??? Noi suntem oameni seriosi...

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ofer suzuki Gs 500 din 2006, la pret convenabil, la fel de convenabil vind costum, cizme casca si manusi putin folosite.

Am avut acident cu VFR 750 si m-am linistit ,nu am avut mare lucru, mina rupta . 6 coaste, calvicula rupta si cunostinta cu doamna cu coasa.

asta e. Viteza daca nu te ucide te baga in spital

Viorel Stefanesti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"ca cu - ma cu" ... a preferat sa mearga cu cineva care sa nu faca misto de mobra ei :D

 

Pe viitor voi sublinia greselile voite, ca sa te prinzi si tu. Singura greseala nevoita e numele tau. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deh domnule, focurile tineretii in vene, ce vreti,n-am mers sa vad meciul cu batranii laseristi,am vrut sa traiesc periculos :D

 

Pai nici noi nu am vazut meciul. Am ajuns pe 1 mai la mici, carnaciori si beri fara alcool. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ nyt ,da ,dar l-am baut de dimineata ca omu ,nu de foame ca neomu..am mancat is prajituri de la o colega deci sunt plin de energie.,da numai ma iau de nimeni ,ca nu vreau sa par arogant ca nu sunt. bine ca n-am 18 ani ca imi luam si bataie !

 

dar totusi ... :rolleyes: mi se pare mie s-au pe acilea se scrie doar ca sa se adune posturi ?,se contrazice lumea pt orice virgula...macar eu ma contraziceam pt posturi repetate ,ce dracu.

 

@ripper multam pt aprecieri .Insemana mult pt mine stimabile fazerist !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda...posturi postante si cam atat, se vede ca s-a impremaverit afara un picut :moron:

 

weekend placut si drumuri uscate sa aveti :lol: :D

 

cu beuta de la final de weekend cum ramane? s-a anulat? s-a transformat in altceva? vad ca nu ati scris nimic de asta :rolleyes:

 

aidi aveti grija de voi, ca si altii au de.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda...posturi postante si cam atat, se vede ca s-a impremaverit afara un picut :laugh:

 

weekend placut si drumuri uscate sa aveti :lol: :D

 

cu beuta de la final de weekend cum ramane? s-a anulat? s-a transformat in altceva? vad ca nu ati scris nimic de asta :rolleyes:

 

aidi aveti grija de voi, ca si altii au de.....

pai nu avem locatie...

si daca pe mine nu ma vreti cu tobele astea :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu siguranta te referi la varsta... deoarece experienta acumulata nu il recomanda... :rolleyes:

Acu-mi scapara ochii dupa in GSF mic sau mare, dar nu am curajul de a face schimbarea. si nici motivatie (bani am :D ); sau gladius ... dar sigur va fi tot suzuki! Sic!

Eh, daca tot se scanteiau goul si harley_x acilea pe forum si-au dat palma la mititei?

 

 

@harley_x, sapt viitoare sa iei capacul sa facem lipitura (nu lipeala), sper sa nu cumva sa uit eu.... si mai era cineva care a zis ca are capacul dezlipit (cel de la alternator - cu logo-ul) .. eu nu-l mai am deloc, trebuie sa-mi fac.

 

@mihai: bau bau...

 

 

vin si eu cu capacul sa facem lipitura !

Mesaj completat

eu as merge maine pe la brasov sau doar pana la busteni (cu mers mai degraba incet)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am program maine, am de reparat la opel ceva si am program pt maine special, nu-i incurc si pe altii, asa ca plimbare placuta, o sa fie chiar frumos, 24 de grade, mai fain ca azi, de duminica iar cu 2 mai putin si tot asa...

 

lipeala de capac poate ramane pe maine dar nu stiu cum termin cu masinuca, si-asa o bag in seama din an in pasti, macar acu ca vine sezonu ei sa ma fac ca o ingrijesc :lol:

 

Tubifri nu te mai vaita atat ca stim ca dormi cu tobele alea in pat, las ca stim :rolleyes: uite asa le iubesti :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cauta mai repede ca sa ajungi macar maine la copacabana cum s-o scrie :laugh: tu esti puricele de sambata :moron: infriguratuuuu :rolleyes: :D :lol:

 

 

No, eu sunt ala de vineri ca ma fofilez de la job !!!! Buey nene dar arta bine copacabana, ai draku puricii astia au bani de mare !!!

 

 

copacabana20beach.jpg

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai da, tu ajungi vineri si deja heart te gaseste pe plaja :lol: sa va fie de bine in copa bora bora :moron:

Mesaj completat

ca tot suntem inculti si nu stim unde e copa cabana asta, am gasit-o virtual cu ajutoru ghici cui credeti? :laugh: wikipedia aia :D ete link-u http://ro.wikipedia.org/wiki/Copacabana ai dracu purici :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai da, tu ajungi vineri si deja heart te gaseste pe plaja :lol: sa va fie de bine in copa bora bora :moron:

Mesaj completat

ca tot suntem inculti si nu stim unde e copa cabana asta, am gasit-o virtual cu ajutoru ghici cui credeti? :laugh: wikipedia aia :D ete link-u http://ro.wikipedia.org/wiki/Copacabana ai dracu purici :rolleyes:

nooo, nu dau bora bora ibiza pe cabana lu copa asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...