Sari la conținut

Intalniri B - SUZUKI - GS 500


adya76
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Preferatu meu, Goul :crack: eu lucrez la ministeru transporturilor, deci gara de nord, stii sigur unde e, asa ca te bagi tu sa ma ridici? :rock:) si acu nu va inghesuiti :D

 

nu stiu unde sa ne intalnim si la ce ora cu toti, haideti sa propunem si sa ne vedem azi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

preferata mea :rock: stiu unde e ..stau in zona acolo ..ce dracu doar am lucrat un an la CFR :crack:) ..am si pile pe acolo.

 

eu lucrez la unirea deci e cma peste mana sa te iau de acolo ,sa iau dus intors blvd eroilor ..daca ne intalnim la academie..daca stabilim cceva in zona 1 mai ,victoriei ,gara ..pot sa te iau .sau sa stabilim macar ora sa vad daca pot sa dau o fuga.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Goulule te dai lovit in aglomeratie, sa vad care se mai inghesuie :crack:) parca vad ca nimeni, serviabili, tipic mascultin :rock: nu ma urc in troleu sa ajung pana nu stiu unde, si-asa imi ajunge ca trebuie sa schimb trei mijloace de transport pana acasa, deci daca nu ma serveste nimeni zic pas!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Preferatu meu, Goul :crack: eu lucrez la ministeru transporturilor, deci gara de nord, stii sigur unde e, asa ca te bagi tu sa ma ridici? :rock:) si acu nu va inghesuiti :D

 

nu stiu unde sa ne intalnim si la ce ora cu toti, haideti sa propunem si sa ne vedem azi!

 

...daca ai casca la tine...in drum te pot "salta" eu ...pe transalpa :D ca vin pe Grivita de la 1 Mai

Editat de Unchiu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si ce plm facem la academie?? mai bine mergem la pui de urs sau pe la alta carciuma. Care esti bre Ion azi ca sa nu umblu la portofel????

bre in plm ... eu ti-am zis sa vi si tu daca poti! nu sa intrii sa ne spargi gasca :crack: tre neaparat sa ne vedem la carciuma sa bem?

eu o sa trec pe la 18:00 pe la Academie...daca e cineva doritor sa ma salute il astept acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fara casca, multumesc :D nu ma urc pe fier pe asa o vreme superba :crack:

 

Deci Suzane treci sa ma iei au ba? Goul s-a dat ranit in haripa, nea unchiu e pe 2 roti, tubifri ajunge diiiiiiiiiiiiiiirect la academiei :D) si cica ne vedem azi :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne vedem cu alte ocazii :D nea tubifri nu vrea sa mearga la suc cu noi deci nu are cum sa ma duca acasa dupa, si ca sa nu stau la suc cu voi, pt ce sa mai vin atunci?! asa caaaaaaaaaa ne-am vazut si azi

 

ne vedem jooooooooooooooooi ne vedem joi :crack:

 

bafta la intalnire baieti :rock:

Editat de Harley_X
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fara casca, multumesc :D nu ma urc pe fier pe asa o vreme superba :D

 

Deci Suzane treci sa ma iei au ba? Goul s-a dat ranit in haripa, nea unchiu e pe 2 roti....

Bre, tare "moshnegociclisti" reumatici, somnorosi si degrab' ajungaciosi acas sunt GS-istii(si ISTELE)ca in seara asta dupa ce am facut o cursa pina la Academie(care se presupune ca a fost adjudecata de posesorii de GS pe post de loc de intalneala), traseu executat in 20min (de la Romexpo), am avut placerea sa fac cunostinta cu grupul GS format din Mihai3B cu care am executat urmatoarea mijcare : :rock: ....dar gata cu birfa...asta este ...vremea si deh...pregatirea moto :crack:

Sigur data (a)viatoare va fi mai bine ...aka JOI (glumesc bineinteles!!!!)

...................................................................................................

Si a-pro-pos de casca ....ar trebui sa se inventeze una gonflabila....de purtat in posheta( a NU se citi prezervativ!!!)pentru situatii de urgenta, cand cea reala este acasa impreuna cu bicicleta motorizata....

Da, sunt pe doua roti, am fo si pe 4, am pierdut una si am fo si pe tri roti(si carari cateodat' ), aku is pe doua ...mai in fiecare zi cate o suta juma, doua de km ....so...deja traficul asta, taximetristii, si adurmitzii de pe strazi numai reprezinta mare eveniment pentru mine.

Promitz ca am sa incerc sa imi fac timp sa vin cel putin inca intr-o joi ....asa vrea sa mai cunosc si alti posesori , pe Mihai ...il stiu de ceva vreme si nu cred ca reprezinta tot grupul

 

 

La bunavedere si la mai mare...sau ..Ashfalt cum va doriti voi !!!

...da ce tot zic eu aici ca is ... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma unchesiule tu te dai la tubifriu nostru? :D va cunoasteti voi de mai demult timp dar termina-te cu gesturi d-astea :crack: inteles? ca daca nuuuuuuuuuuuuu uite asa patesti :D

 

gluma-i gluma, ma bucur ca v-ati intalnit prima oara pe anu asta, si la cat mai multe intalniri pe cate 2 roti fiecare :)weekend placut sa avem cu toti

 

aidi va pup :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne vazuram si anu asta ... 2 GS-isti: unu cu Transalp si altu cu Clio si mai ne onora cu prezenta un 125-ist. Multumiri celor care nu m-au lasat sa astept singur in frig. A mai venit cineva dupa 18:50 cand am plecat noi de acolo?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...