Sari la conținut

Intalniri B - SUZUKI - GS 500


adya76
 Share

Postări Recomandate

Nu, n-ar fi corect fata de Unchiu' ... eu am venit cu conserva iar el pe 2 roti.

:rock: deaaaaaaaa, GS-istul de mineeeeeee, a venit sa se vaZa ku uaminii pe transalp :D

 

P.S.

Cel mai tare GS-ist este amicul meu cu Sachs-ul..... :crack: , face km cu el aproape cat fac eu cu transalpa.

So....Mihai este primul Gs-ist ....

Editat de Unchiu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

da ... mutata lunea :cheers: la 21:00 la fiecare acasa, si bine-nteles cu echipament (minim budigai)

Yammyyyyyyyyy...frigurosilor....e luni, ma lasati messengerul ....k va astept la Academie .....montati patinele(schiurile)sau luati Suzetele pe saniutza si hadatzi!!!!!!!

Akusik ajung :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ca azi e joi si au dat astia zapada d p strada ... ne vedem la Academie? :D

Joi, luni....luni,, joi...net, plaja..., casca , budigai....nu mai pricep cand si cum sede treaba cu GS-istica intilneala :cheers:

Propun ceva ....duminica ...k tot vor fi pe undeva -10 sub 0 :lol:

....de asta va iubesc eu pe voi ........... :lol:

Editat de Unchiu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Joi, luni....luni,, joi...net, plaja..., casca , budigai....nu mai pricep cand si cum sede treaba cu GS-istica intilneala :cheers:

Propun ceva ....duminica ...k tot vor fi pe undeva -10 sub 0 :lol:

....de asta va iubesc eu pe voi ........... :lol:

intalnirea oficiala e joia la ora 19:00 la Academie ... acuma pe frigu asta nu te astepti sa vina cineva ... ne mai conversam pe net intre noi (lunea, joia in oricare dintre zile) cu casca sau fara :D . Deocamdata asteptam alea 10 grade peste 0.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intalnirea oficiala e joia la ora 19:00 la Academie ... acuma pe frigu asta nu te astepti sa vina cineva ... ne mai conversam pe net intre noi (lunea, joia in oricare dintre zile) cu casca sau fara :D . Deocamdata asteptam alea 10 grade peste 0.

Asea, asea....pai mai bine "o punem" pe 31 luna care vine....zic unii ca ar fi cald :cheers: ........ :lol:

Glumeam bineinteles ......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nea tubifri si cu domnu unchiu, bagati-va in privat :D ati monopolizat topicu, nu ma mai vede soarele de voi :lol:

 

ne intalnim virtual in fiecare joi la ora 19 :D e mai bine asa?!

 

Domnu John nu stiti faza cu posteru :cheers: documentativa :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai de ce nu zici asa :cheers: am multe de facut postere :D

 

 

am inteles care e treaba insa... nu ma pot documenta in fisierele dumneavoastra:d doar daca puneti ceva aci, sa ne putem documenta. sau la intalnirea de pe net?:lol:

 

p.s. facem conferinta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am inteles care e treaba insa... nu ma pot documenta in fisierele dumneavoastra:d doar daca puneti ceva aci, sa ne putem documenta. sau la intalnirea de pe net?:cheers:

 

p.s. facem conferinta?

 

a zis careva ceva de conferinta? Hai ca daca tot nu pot ajunge in nicio joi din cauza programului de munca, macar pe chat sa ajung. Cand si la ce ora?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ucenici si ZEI MAI MARI ,care mergti pe 1 august in ungaria la formula 1 ??plimbarica + circuit in stand la RED Bull ? 149 euro biletu si apoi aveti timp sa strangeti de gaz si bere 6 luni ! :lol:

 

vedeti la sectiunea de intalniri ..a facut bamse (Loren) topic .

 

bafta tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ucenici si ZEI MAI MARI ,care mergti pe 1 august in ungaria la formula 1 ??plimbarica + circuit in stand la RED Bull ? 149 euro biletu si apoi aveti timp sa strangeti de gaz si bere 6 luni ! :lol:

 

vedeti la sectiunea de intalniri ..a facut bamse (Loren) topic .

 

bafta tuturor!

 

 

eu ma bag Goul, de ani de zile tot zic ca merg afara sa vad o cursa de F1 si cu zisu am ramas, nu mi se pare scump si e si la o aruncatura de bat :lol: deci ramane sa detaliem in timp util

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a zis careva ceva de conferinta? Hai ca daca tot nu pot ajunge in nicio joi din cauza programului de munca, macar pe chat sa ajung. Cand si la ce ora?

 

alo, daca nu pun poze gen "sutienele cadeau....." (no offence Harley), inteleg ca nu se da reply? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...