Sari la conținut

Intalniri B - SUZUKI - GS 500


adya76
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Hey d-nu' arrakis sa inteleg ca ma provoci la duel? In sabii sa ne-ntepam, in bate sa ne trosnim si-n ciorapi sa ne mirosim...?

Treaba sta cam asa...

Cand furam la munte d-nul de mai sus mi-a zdruncinat creierii cu toba aia galagioasa. Acuma mi-am facut si eu rost de una sa-i duduie in cap...numai ca d-nul vrea sa facem si un pariu in acest sens...daca-i zdruncin creierii imi face un test de compresie gratis. Deci se declara deschisa sesiunea de pariuri...Care credeti c-o sa sune mai tare...a mea sau a lui.

Pariati, plusati, ridicati miza.

Deznodamantul azi pe la 20:00 la Academia Militara..."pregatirile" incep de pe la 19:00. Va asteptam pe acolo...

 

Tu ai aruncat manusa, iar eu accept duelul :blink: .

Ne vedem deseara sa ne spargem timpanele :D

 

p.s. eu ti-am promis ceva daca tu castigi, dar tu chitrosule inca nu ai venit cu nimic. Deci, tu ce bagi la bataie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu ai aruncat manusa, iar eu accept duelul :P .

Ne vedem deseara sa ne spargem timpanele :blink:

 

p.s. eu ti-am promis ceva daca tu castigi, dar tu chitrosule inca nu ai venit cu nimic. Deci, tu ce bagi la bataie?

:D pai ce mi-ai promis....ca daca o sa castig, o sa fi fericit sa-mi dai vreo veste proasta .... asta castig eu ?! :D

Editat de mihai_2b3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blink: pai ce mi-ai promis....ca daca o sa castig, o sa fi fericit sa-mi dai vreo veste proasta .... asta castig eu ?! :D

 

Pui problema gresit:

1. iti fac testul gratuit (doar tie) - asta e clar recompensa;

2. poate vestea e buna.

 

Vino mah cu o punga cu bomboane pt toata lumea, in caz ca pierzi; sau ceva de genul :D

Editat de arrakis2oo6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pui problema gresit:

1. iti fac testul gratuit (doar tie) - asta e clar recompensa;

2. poate vestea e buna.

 

Vino mah cu o punga cu bomboane pt toata lumea, in caz ca pierzi; sau ceva de genul :blink:

 

Sau, ca variante alternative:ciunga, acadele, floricele, pufuleti, seminte de bostan sau floare, vata pe bat...Aaaa, vata daca se poate sa fie alba, ca sa nu existe suspiciuni c-ar fi folosita!

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu zice nimeni nimik....sunteti cu toti la doctori sa va tratati urechile? :D

Asteptam pareri dupa intalnirea de ieri...

 

Nu ti-au ridicat mah astia talonul pentru chestia aia galagioasa pe care o numesti toba? :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca ma interesez de dopuri de bere....a scuze....de urechi sa va dau....sau poate vreti d-alea de bere...si dupa aia n-o sa vi se mai para asa "turbat" sunetul ... :D

Editat de mihai_2b3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu zice nimeni nimik....sunteti cu toti la doctori sa va tratati urechile? :P

Asteptam pareri dupa intalnirea de ieri...

 

Ai "reparat" compresia aia? :blink: :D

 

Duminica iesi din casa? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intalnirea de aseara s a lasat cu bere fara alcohol!da chiar............duminik ceva ?dimineata ma duc in targ sa mi caut oglinda si poate dupa o iesire scurta? :D

 

Berea aia a platit-o cumva Mihaitza? :blink:

 

in alta ordine de idei, eu sunt disponibil duminica.Da semn cand ai oglinda montata!Da'nu cu noaptea in cap, ca dorm! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Berea aia a platit-o cumva Mihaitza? :blink:

 

in alta ordine de idei, eu sunt disponibil duminica.Da semn cand ai oglinda montata!Da'nu cu noaptea in cap, ca dorm! :D

k stai linistit ca nici eu nu ma scol cu noaptea in cap sa ma duc in targ!mie mi a zis cineva ca gasesc in targ!acum sa vedem ca nici nu stiu unde anume! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aia e "circumcizie" ce ai facut tu mihaie :P parereamea e ca arata bine si inainte... dar daca ptr galagia facuta ti ai schimbat o ... mai ai pina ma ajungi :rock: :D :P bafta si asfalt uscat.

 

p.s. - atunci la apasu ati fugit fara macar un salut... i'll remember that :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...