Sari la conținut

Ce nu-mi place la voi!


TaChe
 Share

Postări Recomandate

Imi pare rau ca nu am o poza mai buna, asta e tot ce am putut face cu aparatul foto in conditii de lumina indoielnica. Am pus sageti cu care sa imi sustin afirmatia de mai sus. Poza este din revista si face parte din articolul mentionat in discutie.

 

Ry.

post-74-1108768752_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De fapt rucsacul de care ziceai era geanta camerei foto :cheers: Rucsacul real era in dreapta, nu se vede in poza :what:

Ideea la un drum lung poate fi urmatoarea: motor bun, echipament si un plastic... Se poarta peste tot doar! Chiar si la noi!! Nu exista hotel sau benzinarie de firma si sa nu accepte plasticul! Un alt avantaj e ca asa nu te :banana: nimeni :banana:

Si mie imi place plasticul dar de altfel cui nu-i place :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adevarul este ca se poate merge la drum lung chiar daca ai un ruxac in spate cu citeva sricturi necesare.....in momentul cind ai bani poti sa nu ai aroape nimic cu tine....eu am intinit bikeri din alte tari veniti aici in spania...si aveau un siplu ruxac pe spate....dar aveau bani full pt km care ii fac plus ca aveau inca vreo 3-4 credit carduri...

asa ca daca ai bani si motorul te tine poti sa faci o gramada de km fara probleme.....

va salut roby

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motor bun, echipament si un plastic... Se poarta peste tot doar! Chiar si la noi!! Nu exista hotel sau benzinarie de firma si sa nu accepte plasticul!

Si mie imi place plasticul dar de altfel cui nu-i place

Bai, fii si tu mai explicit.. ca io am citit plastic si ma gandeam la folia cu care imi acopar io Ij-ul :cheers: :banana: :banana:

Ma intrebam.. de ce draq isi acopera Dan Nastase motorul cu folie de plastic...

Ah, da.. si ma mandream ca "Si mie imi place plasticul dar de altfel cui nu-i place" :banana:

 

Cu aceasta ocazie va felicit pentru UNELE articole din revista, seria " cu harta pe rezervor" face toti banii. Bafta si asfalt uscat, Ady.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

adevarat, numai in tankbag imi incap haine de vara pt. 2 persoape + ceva de mancare, asta pt. o zi. gandeste-te ca au plecat la mare si soare, ce poti sa-ti iei cu tine inafara de 3 tricouri si 2 sorturi + slapi :cheers:

 

in rest ... hotelul hotel, restaurantul restaurant .... cred ca si topcaseul era suficient

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai fratilor eu nu am facut decat sa imi dau cu parerea, articolul mi s-a parut un pic cu tenta patriotica si din acest motiv am crezut ca omu a dat doar o fuga pana acolo si nu avea de gand sa stea!

Asta-i tot recalcitrant sau nu asta am inteles eu din articol! bagajele mi s-au parut putine dar daca voi ziceti ca nu e asa, ok m-am inselat eu, dupa cum am spus sunt nou, nu am incercat sa fiu gica contra!

 

forumul asta exista si nu trebiue sa se supere nimeni daca am criticat pe cineva, eu l-am criticat pe cel care a scris articolul nu pe domnul Nastase, unii il critica si pe Dumnezeu cred ca si voua vi s-a intamplat involuntar desigur!

 

Propun sa inchidem subiectu si sincer imi pare rau ca am deschis topicu asta! :banana:

Bafta maxima! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu-mi luati intrebarea in nume de rau!

Cine e Adrian Nastase?

Dan Nastase :banana: Bueih, nici la caseta redactiei sau la editorial nu va mai uitati :banana:

Da un search prin forum si o sa afli multe :cheers:

Este primul jurnalist moto pe care l-am avut, pilot si motociclist de atat de multi ani incat nici nu mai are sens sa-i numeri :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...