Sari la conținut

Motorcycle Club & Riding Club Education


night81angel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 882
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

depinde ce insemne... un suport nu ar trebui sa fie o problema. o caciula cu Big Red Machine, un patch cu Suport you local... etc... sper ca nu-i da nimanui prin cap sa-si puna roker cu HA si sa nu fie......... si nu numai HA... orice club de genul...

probleme ar putea aparea si cand dai peste un outlaw, bandidos etc... purtand un suport de HA de ex....

astea sunt chestii asumate. daca te tine poti, daca nu nu ar fi cazul sa complici propria existenta....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok....

eu zic sa iesiti la o tura cu motoarele si sa terminam povestea cu ........ ce vreti voi...... sau continuam pe pm ....

 

pai ce are daca am continua discutia pe topicul numit tocmai "Motorcycle Club & Riding Club Education"? ca de aia ii si zice: "forum" :angryfire:

nu de alta dar pana la ghiocei io nu mai ies la nici o tura, am bagat vaca-n grajd si bateria in debara, iar pm-ul il pastrez pentru matrimoniale ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Salutam...am si eu cateva intrebari de bun simt , cred eu si nu am gasit o alta sectiune pe forum mai potrivita , decat aceasta...deci , cum spuneam...intrebarile mele ar fi , daca exista un tip , mod , gest , fel anume in care bike-rii se saluta intre ei , indiferent ca amandoi sunt pe motoare sau daca unul dintre ei este cu masina si daca exista un fel anume in care multumesti unui biker sau unui sofer pt un anumit ajutor in trafic sau un vocabular in semne anume , la deplasarea in grup...? multumesc mult si scuze daca suna stupid sau altfel , intrebarile mele...toate cele bune , tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc mult , este elocvent si cuprinzator...multumesc inca o data si numai bine

 

P.S. exista undeva pe forum sau pe aici pe undeva , ceva despre cluburile moto si nu numai...din tara , pe zone ( judete , orase ), numar , nume si altele care nu sunt MC ?

 

Toate bune...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Tocmai ce am vazut ieri prin Bucuresti un motorist care a tras pe dreapta sa vorbeasca la telefon. Trecand pe langa el si admirand motorisca, am observat ca pe spate avea un bottom rocker cu Romania ( alb si negru ). In rest nimic, semn ca acest charter este prospect ( sau poate doar el era ). Am stat si m-am gandit si am survolat cateva saituletze, dar nu am gasit nimic concludent. Va intreb pe voi poate stiti, despre ce club ar putea fi vorba. Ma doboara curiozitatea mea de om, nu ma intereseaza pentru altceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Am auzit ca si-a facut intrarea in Romania si Night Wolfs MG (MG Motor Grup).....Interesant!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Ice-ule, demult asta. I-am tot vazut pe facebook pe cativa baieti intrati sauin probe la ei. Oamenii sunt chiar f.f. activi. Vizite in Macedonia, Rusia, Bulgaria, etc. De urmarit. In trafic nu am remarcat nimic.

 

Pt. cine nu stie, NW este primul MC din Rusia, aparut inca de la sfarsitul anilor '80 si care are in prezent legaturi inclusiv cu Vladimir Putin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari de bine la toti ,

 

cu scuzele de rigoare , vreau sa revin cu o mai veche intrebare...stie cineva cate MC sunt in ro ? pe zone geografice , pe judete , pe orase...si alte detalii despre ele...?

 

Multumesc , asfalt uscat si numai bine...week-end placut

 

cassi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Ice-ule, demult asta. I-am tot vazut pe facebook pe cativa baieti intrati sauin probe la ei. Oamenii sunt chiar f.f. activi. Vizite in Macedonia, Rusia, Bulgaria, etc. De urmarit. In trafic nu am remarcat nimic.

 

Pt. cine nu stie, NW este primul MC din Rusia, aparut inca de la sfarsitul anilor '80 si care are in prezent legaturi inclusiv cu Vladimir Putin.

Asa e bine, sa bage km in "jucarii" - calatoria conteaza nu destinatia!

 

Mulumesc, chiar am citit una pe acolo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fatuca, inteleg sa dai din nas odata, dar sa tot insisti cand oamenii iti arata vestul, devine enervant. Daca ai ceva motive spune aici, daca nu, mucles si lasa apa sa curga.

 

Pentru ca tot e un topic de educatie MC... asta e exemplificarea exacta cum sa NU!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) da,tot uit ca scriu de pe idu prietenei mele ...al meu e suspendat pe 10 ani .

 

oz sunt,ma mai semnez din cand in cand,dar uit ...om sunt si eu .

mai multe detalii nu dau,nu are rost ,numai nu mai puneti botul la orice apare scris

 

off topic , sobolane,te saluta Gloria

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o poza,o minciuna , poate face/scrie oricine ...sa apara cu veste pe ei daca e adevarat

Ozz, din ce imi aduc aminte, anul trecut erau cativa cu veste NW pe la intruniri. acu nu stiu daca erau romanasi sau invitati de prin afara. dar presimt eu ca o sa aflati :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...