Sari la conținut

Postări Recomandate

Stiu ca de la inceputul lunii carnetele nu se mai tiparesc la Sibiu ci la Bucuresti. Oare nu sunt alea permise europene?

Cu taloanele nu stiu unde se tipareau ,... dar acum tot la Bucuresti se tiparesc ... si le iei peste 2 saptamani de la politie.

 

O sa ma interesez daca astea sunt carnetele si taloanele europene si va tin la curent.

 

Acum as avea si eu o intrebare... cine aduce de la Louis in Sibiu? Si cu ce comision? (as prefera sa fie 0)

Vreau sa imi comand acolo o casca Schuberth. Mi s-a spus sa probez o casca inainte sa o comand ... dar unde naiba sa poti proba un Schubert in Sibiu!?

Optiunile sunt C3, R1 sau C2 (in ordinea dorintei si in ordine inversa a pretului... :drink: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Acum as avea si eu o intrebare... cine aduce de la Louis in Sibiu? Si cu ce comision? (as prefera sa fie 0)

Vreau sa imi comand acolo o casca Schuberth. Mi s-a spus sa probez o casca inainte sa o comand ... dar unde naiba sa poti proba un Schubert in Sibiu!?

Optiunile sunt C3, R1 sau C2 (in ordinea dorintei si in ordine inversa a pretului... :drink: )

 

Nimeni din Sibiu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca de la inceputul lunii carnetele nu se mai tiparesc la Sibiu ci la Bucuresti. Oare nu sunt alea permise europene?

Cu taloanele nu stiu unde se tipareau ,... dar acum tot la Bucuresti se tiparesc ... si le iei peste 2 saptamani de la politie.

 

O sa ma interesez daca astea sunt carnetele si taloanele europene si va tin la curent.

 

Acum as avea si eu o intrebare... cine aduce de la Louis in Sibiu? Si cu ce comision? (as prefera sa fie 0)

Vreau sa imi comand acolo o casca Schuberth. Mi s-a spus sa probez o casca inainte sa o comand ... dar unde naiba sa poti proba un Schubert in Sibiu!?

Optiunile sunt C3, R1 sau C2 (in ordinea dorintei si in ordine inversa a pretului... :drink: )

 

nu stiu unde poti proba casca dar vorbeste cu scoteanu, el aduce si de la louis si de la polo.

0768762456 sau 0746145996.

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum as avea si eu o intrebare... cine aduce de la Louis in Sibiu? Si cu ce comision? (as prefera sa fie 0)

Vreau sa imi comand acolo o casca Schuberth. Mi s-a spus sa probez o casca inainte sa o comand ... dar unde naiba sa poti proba un Schubert in Sibiu!?

Optiunile sunt C3, R1 sau C2 (in ordinea dorintei si in ordine inversa a pretului... :rock: )

 

 

cine aduce nu stiu, dar stiu ca la Louis sunt acuma mari reduceri de preturi!

 

Casca Shubert C2 este cu aprox 30% redusa ( 299 - 319 euro )

alte reduceri mari la Nolan sau Shark reduceri intre 30 - 51% cam la 95 de euroi

 

am postat asta doar pentru cazul de oferte fara comisioane

Editat de Bimbo´s Fighter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care stie ! se tine vreo intalnire de iarna pe undeva dau o bere celui care imispune :haha: :rock:

 

joi seara la R'n'B, pe Stefan cel Mare, in curba de dinainte de a intra in V. Aaron.

Beau Beck's! :what:

detalii la 0741697000

 

PS vezi alte detalii aici /index.php?showtopic=166190

 

PPS Completeaza-ti si tu profilul, ca e mai fain!

Numai bine!

Editat de Louis Cyphre
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

/index.php?showtopic=176126 poftim...intalnire in februarie este!

 

te bagi la berea mea..no bine, las' ca o impartim!

 

 

apropo, bikerz on ice..superfain..ma tenteaza!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vrei intalnire in noiembrie?

 

pai...suntem in 19 noiembrie..intalnirea este la locul cunoscut in ...taaanaaaanaaannaaa...20 noiembrie!!

bine, fie si berea de la noi...

DAR nu uita...moa, ca si nico pico, bem Beck's"

restul..de la noi!

 

DorisForsaintzer, cunoscatorii degustatori de vinuri nobile se aghesmuiesc, la un moment dat, cu roackerii beutori de bere! rece! MULTA! se numeste comunicare!...bineinteles, pe temeni tehnici, ca nu fraternizam dupa o singura lada de bere....sau?

 

nu vin cu motocicleta, ca e la nani...asa ca ..BR!!!R!M!!!

Editat de Louis Cyphre
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vrei intalnire in noiembrie?

 

pai...suntem in 19 noiembrie..intalnirea este la locul cunoscut in ...taaanaaaanaaannaaa...20 noiembrie!!

bine, fie si berea de la noi...

DAR nu uita...moa, ca si nico pico, bem Beck's"

restul..de la noi!

 

DorisForsaintzer, cunoscatorii degustatori de vinuri nobile se aghesmuiesc, la un moment dat, cu roackerii beutori de bere! rece! MULTA! se numeste comunicare!...bineinteles, pe temeni tehnici, ca nu fraternizam dupa o singura lada de bere....sau?

 

nu vin cu motocicleta, ca e la nani...asa ca ..BR!!!R!M!!!

nico_pico a baut atunci beck's ca nu avea ce beau io de obicei....muhahahahahahhahahaha....nico-pico bea tequila gold....si bere HAINEKEN (cum dracu' se scrie.....ca io o beau nu am timp sa citesc de pe ea.....:rock:)

ne vedem maine in R&B!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io i-am zis primu la om. da mie imi da o sticla de vin ca sa-l fierbem

 

berea s-o bea rockerii

:rock:

 

 

mey rockerilor sa nu ma intelegeti gresit. io va respect pentru multe.

dar acum trebuie sa ne dam pe ceva care unge gatul mai bine pe frigul asta

:what:

 

bah dar ce liniste pe forumul asta din sighiu...

putini motociclisti in sighiul asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doar asa, ca sa mai zambim...

 

post-13581-1228221184_thumb.jpg Pictura pe tavanul unui spatiu destinat fumatorilor

post-13581-1228221255_thumb.jpg Intrebare pentru obtinerea permisului de conducere auto. Cine are prioritate? A) Autobuzul. :friends: Tramvaiul. C) Autoturismul albastru.

post-13581-1228221293_thumb.jpg Yoga

post-13581-1228221312_thumb.jpg Un fotograf istet !!!!!!!! Ati vazut, nu????????????????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...