Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:blink: LA MULTI ANISORI! draga domnule Alex alias Omunegru22.

Sa traiesti, sa infloresti :crack: etc etc stii tu mai departe

 

Te pupam si salutam! Bianca, Alex si Patricia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multam fain de urari !

 

 

 

Ba Flo, am si eu o intrebare : aia e barbat sau ce rasa e? :scratch:

este femeia-barbat-bine, iar sotul din fata zimbru din dunga timbru :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la moto e nevoie de vignete pentru gropile nationale?

ca as vrea maine sa ma scot prima data pe o nationala.

 

NU. N-AM AUZIT INCA PE NIMENI SA AIBE LA MOTOR ASA CEVA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU. N-AM AUZIT INCA PE NIMENI SA AIBE LA MOTOR ASA CEVA!

Eu zic mai bine sa va giditi doar la vigneta sa nu cumva sa dea v'un parlamentar din greseala peste topic :scratch: si sa descopere ca ar putea imbunatatii bugetul :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite aici intreaga poveste cu cei 2,....comentarile sunt geniale!!!!!

 

http://www.sherdog.net/forums/f7/i-got-mar...nd-pics-877461/

 

Maica ce uratenie , nu-mi vine sa cred . Cred ca e sigura la care a ajuns, probabil a lasat in ea si de frica sa nu manace bataie sa casatorit cu ea :)

 

How dare you talk about my wife like that, you are lucky I am in the military and am considered a deadly weapon or I would fight you in her honor. As for children we have one on the way now, which is why I married her. She is upset about losing her figure but I still think she looks great.

 

-feritiva vine arma mortala , cu tot cu fotoliu :cheers:

Editat de sica_sibiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia priviti ce instrument are asta!!! :)

Asa un (cuvant urat) n-am mai vazut de foarte multa vreme-ce lucra fraieru din tot corpu sa traga de gaz-parca se masturbeaza si-o mai pus si masca aia de chirurg maramite si parbrizu ala de oligofren.Bine macar ca nu i se vede muianu sa n-am cosmare. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa un (cuvant urat) n-am mai vazut de foarte multa vreme-ce lucra fraieru din tot corpu sa traga de gaz-parca se masturbeaza si-o mai pus si masca aia de chirurg maramite si parbrizu ala de oligofren.Bine macar ca nu i se vede muianu sa n-am cosmare. :cheers:

 

Te oftici!!! Ca n-ai tu mana si skills ca baiatu asta. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot sa oraganizat mitinguri chefuri etc . , etc. ce ar fi daca am organiza ceva si pt. caii nostri care ne cara atatia km...? ma gandesc la o zi de sarbatoare a motocicletelor noastre......veniti si voi cu ideii :burnout: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot sa oraganizat mitinguri chefuri etc . , etc. ce ar fi daca am organiza ceva si pt. caii nostri care ne cara atatia km...? ma gandesc la o zi de sarbatoare a motocicletelor noastre......veniti si voi cu ideii :burnout: ;)

 

Mai pe la primavara, sa umplem Piata Mica de motoare, asa ca un fel de expozitie. Acolo putem intra fara nici un fel de aprobare. Eventual seara, ca e mai spectaculos. Ar fi fain sa fie deodata acolo toate motoarele din Sibiu. Doar ca trebuie facuta treaba in asa fel incat sa nu deranjam pe nimeni: fara zgomot exagerat, fara burnout-uri sau alte excese.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai pe la primavara, sa umplem Piata Mica de motoare, asa ca un fel de expozitie. Acolo putem intra fara nici un fel de aprobare. Eventual seara, ca e mai spectaculos. Ar fi fain sa fie deodata acolo toate motoarele din Sibiu. Doar ca trebuie facuta treaba in asa fel incat sa nu deranjam pe nimeni: fara zgomot exagerat, fara burnout-uri sau alte excese.

 

da chiar ar fi o idee bunna cred .......sa ne sarbatorim motoarele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...