Sari la conținut

Postări Recomandate

nu mi-a ramas mic, da' tre' sa mai schimb peisajul.

aaa. si inca ceva ce am observat: pe toti pilonii de sustinere de la telescaun, acolo unde sunt scrise cotele, este scris PaTLinis nu PaLTinis.

Asa ca aveti grija in ce statiune mergeti, ca nu se stie unde ajungeti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

avand in vede ca pe sibiu nu se mai misca nimic iata va dau eu motiv de misto:

 

ca sa nu imi uitati moaca uite ca m-am facut vedeta. adica am iesit pe sticlaaa

sa vedeti acum ce fitze o sa am in cap. daca o sa ma haleasca vreun rechin nu sa se mai poata scufunda de la aerele pe care o sa le am.

http://www.antena1sibiu.ro/stiri/week-end-...rtie_26486.html

io si Steven Seagal ne-am facut debutul la 40 de ani.

Pai tu te compari cu Seagal-ce tu stii arte martiale?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai tu te compari cu Seagal-ce tu stii arte martiale?

 

 

Ei na si tu .Lace are nevoie de arte martiale :( ca sa-si dea aere :(

Baga o fasole si se poate compara cu SEGAL :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai tu te compari cu Seagal-ce tu stii arte martiale?

Da' de unde stii tu ca ala stie. L-ai testat? Ai vazut tu ca stie? In filme e trucaj ca am vazut pe Canalu' Descopery.

Eu nu stiu decat arta programarii. Se pune si asta ca arta martiala?

 

 

Ei na si tu .Lace are nevoie de arte martiale :( ca sa-si dea aere :(

Baga o fasole si se poate compara cu SEGAL :cheers:

La asta cu fasolea nu prea ati lovit-o. Am combustie foarte buna. Nu imi baga benzina in ulei si nici rateuri nu da motoru'.

Asa ca nu de acolo is aerele ...

Va cramponati de fasolea aia de parca ar fi singura planta bashinoasa. Mai cautati...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai tu te compari cu Seagal-ce tu stii arte martiale?

o fi vorba de bebutul "pe sticla"

Mesaj completat

avand in vede ca pe sibiu nu se mai misca nimic iata va dau eu motiv de misto:

 

ca sa nu imi uitati moaca uite ca m-am facut vedeta. adica am iesit pe sticlaaa

sa vedeti acum ce fitze o sa am in cap. daca o sa ma haleasca vreun rechin nu sa se mai poata scufunda de la aerele pe care o sa le am.

http://www.antena1sibiu.ro/stiri/week-end-...rtie_26486.html

io si Steven Seagal ne-am facut debutul la 40 de ani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bueiiii,

 

Ce va cramponati aci ! Scoate-ti ochiii la oameni cu butoane sarite din tastatura ! Bunicule la tine acolo scrie ca esti incepator , ridica 2 degete innainte sa ne arati *Aerele din Fasole*, daca te uiti si mai bine , vrajitorul e tot incepator asa ca voi doi aveti unde verzi sa va bateti cu Segal , asa numa de proba !

In rest liniste si pace ! rezolvati ceva sa nu mai fie asa de frig , adunati bani pt oamenii din haiti , puneti filmulte pe youtube cu dilaii din trafic , sunati la toate posturile de radio si castigati o avere din concursurile facute din fiecare , ca eu mam tot gandit asa ...... 1 milion de euro din cancan , vreo 600.000 de lei de la radio zu , inca vreo juma de milion de la kiss fm , vreo 20.000 de euro de la margarina , inca vreo 10.000 de la burger , inca 48 de euro credit de la cosmote, cu reducerea de 3700 euro de la renault , cu inca vreo cateva milioane de la tichetele de la bingo si reducerea de la salamu de vara de la real de 15 lei , si plusssss inca 24 785 de oferte si concursuri near duce in top 100 cei mai bogati ai europei , ziceam si eu asa , ca de certat nu va faceti loc de nutretz nici atat .... si cam atat.

 

Aberez data viitoare mai mult sa imi ridic numaru de posturi pe forum sa imi scrie si mie numele cu albastru!

 

 

 

La mutli ani !!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Baieeeeetii din Sibiu...maine am sa plec din arad spre Valcea, si as vrea daca se poate sa imi dati si mie un update la vreme, si starea drumului adica daca e inghetat, zapada, ninge, ploua etc. nu de alta dar eu nu mai am incredere in ce spun astia la tv sau pe net.... Intentionez sa plec maine dimineata in jurul orei 10 asa ca si de dimineata ar merge un eventual update asupra vremii.... beer.gif

Editat de rookie22
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieeeeetii din Sibiu...maine am sa plec din arad spre Valcea, si as vrea daca se poate sa imi dati si mie un update la vreme, si starea drumului adica daca e inghetat, zapada, ninge, ploua etc. nu de alta dar eu nu mai am incredere in ce spun astia la tv sau pe net.... Intentionez sa plec maine dimineata in jurul orei 10 asa ca si de dimineata ar merge un eventual update asupra vremii.... beer.gif

 

 

pai tu mergi pe motor?

Mesaj completat

Baieeeeetii din Sibiu...maine am sa plec din arad spre Valcea, si as vrea daca se poate sa imi dati si mie un update la vreme, si starea drumului adica daca e inghetat, zapada, ninge, ploua etc. nu de alta dar eu nu mai am incredere in ce spun astia la tv sau pe net.... Intentionez sa plec maine dimineata in jurul orei 10 asa ca si de dimineata ar merge un eventual update asupra vremii.... beer.gif

 

 

pai tu mergi pe motor?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai tu mergi pe motor?

Mesaj completat

 

 

 

pai tu mergi pe motor?

Da, ce are, nu e prima data si nu vad de ce nu daca merg echipat cum trebuie si merg frumos, ultima oara cand am fost valea oltului era alba toata si asfaltu curat serpuia prin marea aia de alb, o imagine de neuitat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, ce are, nu e prima data si nu vad de ce nu daca merg echipat cum trebuie si merg frumos, ultima oara cand am fost valea oltului era alba toata si asfaltu curat serpuia prin marea aia de alb, o imagine de neuitat.

sa iti iei izmene groase si sa iti pui lichid la :) stergatorul de parbriz ... chiar daca se opreste ninsoarea (acum ninge), zapada de pe marginea soselei va intretine umezeala si masinile iti vor arunca mizeria pe figura ;)

In rest - Oltul 245cm, gheatza la mal

 

Drum bun ! Hai primavara !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa iti iei izmene groase si sa iti pui lichid la :D stergatorul de parbriz ... chiar daca se opreste ninsoarea (acum ninge), zapada de pe marginea soselei va intretine umezeala si masinile iti vor arunca mizeria pe figura ;)

In rest - Oltul 245cm, gheatza la mal

 

Drum bun ! Hai primavara !

Multam fain pentru informatiile despre vreme, am avut parte de la barzava pe valea muresului si pana in valcea numai si numai de soare si asfalt uscat, daca nu as fi stiut ca e iarna si daca nu as fi simtit cele 2-3 grade puteam sa jur ca e vara, a fost cer senin tot drumul si soare cat cuprinde, iar drumul pe valea muresului a fost o incantare :)

post-40138-1266564219_thumb.jpg

post-40138-1266564237_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multam fain pentru informatiile despre vreme, am avut parte de la barzava pe valea muresului si pana in valcea numai si numai de soare si asfalt uscat, daca nu as fi stiut ca e iarna si daca nu as fi simtit cele 2-3 grade puteam sa jur ca e vara, a fost cer senin tot drumul si soare cat cuprinde, iar drumul pe valea muresului a fost o incantare :)

norocosule! ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

yukuleee

sa nu imi zici ca mobra din poza de la avatarul tau e a ta.

noul look?

cand o prezinti la lume?

14 lei/ mp de autocolant... te invat cum daca iti place

Editat de yuk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si in nici un caz sa nu mergi pe la zebre, ca poate te trezesti cu tzava de esapament infundata..

o iesit superfain!

felicitari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:o ... sper sa nu ma impiedic...

:) Âşi dacă nu te împiedici......daca alergi suficient de încet....poate....cine Âştie... :cheers:

A ieÂşit foarte faina personalizarea ....i se potriveÂşte! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
intradevar oameni uniti, pe cand la noi ...

http://www.motoflash.ro/stiri/evenimente/m..._in_franta.html

:drink:

 

motociclistii vor drepturi egale cu ceilalti participanti la trafic, dar nu vor restrictii ca si ceilalti...deci si cu p in c si cu sufletul in rai, sau cum er veni cu tricou cu satane in biserica la liturghie...Doamne ajuta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...